[MP] EU4 - Multiplayer : Aralık 2016
(18-01-2017, 01:45)Aeschyli : Öhömm. Yanlış anlaşılma olmasın. Ordumun 5 te 1 ini aynen şu şekilde yolladım

Gerisi zaten yok olan ordularımız oldu. Maşallah songhai ordusu tankları üretmiş onlarla saldırıyor. Ayrıca en son gördüğümde bidarı kuşatıyolardı. :D

░░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄▃
▂▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████].
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤...

███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄▃|---------------------------⟾
▂▄▅█████████▅▄▃▂
I███████████████████].
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤..

░░░░░░░░( •̪●)░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄▃░░░▃░░░░ ▃░░
▂▄▅█████████▅▄▃▂░░░░░░░░░░░░░░░░░
I███████████████████].░░░░░░░░░░░░░░
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤...░░░░░░░░░░░░░░
[+] 5 üye sisisi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
mingin gucunu herkes hafife alıyor heralde :) akmasada damlayan manpower fakat inanılmaz hat safada paralı asker barındıran ming bence avrupada ve asyada belirleyici rol oynar gibime geliyor :) bu arada beyler bugun ben gelemeyebilirim onu soylemek icin yazayım dedim yetismeye calıscam ama soz vermeyim. benim gorusum ertelemeyin devam edin kalan diger senelerde dahil olup tekrar devam edip 1821 i goruruz insaallah.
Ara
İsim uzun sürdü ve final haftasindayim, muhtemelen gec yetissem bile gelemeyecegim.
Ara
(18-01-2017, 21:23)sisisi : İsim uzun sürdü ve final haftasindayim, muhtemelen gec yetissem bile gelemeyecegim.

Sende Avrupa Fethi bekliyorduk. Bir sonraki oyunlara gelebilirsen Viyanada Songhai bayrağı görmek isterim  :imp:
Ara
(18-01-2017, 21:31)PashaZade :
(18-01-2017, 21:23)sisisi : İsim uzun sürdü ve final haftasindayim, muhtemelen gec yetissem bile gelemeyecegim.

Sende Avrupa Fethi bekliyorduk. Bir sonraki oyunlara gelebilirsen Viyanada Songhai bayrağı görmek isterim  :imp:

Aslında bugün oynanacak oyun ertelenirse daha iyi olur, ama kendileri bilir tabii :D
[+] 1 üye sisisi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün oyun yok yarına ertelendi. :)

Yarın saat 20:30 da kuruyoruz arkadaşlar. Belki birazda geceye uzayabilir ama kesin olarak yarın bitiriyoruz.
Ara
Bugün kendi şahsi işim vardı oyunu bitireceğiz diye yarına atmıştım o da elimde patladı :D.Cuma ve cumartesi de şehir dışında olacağım için katılmam imkansız gözüküyor.Yarın yine şartları zorlarım yetişemezsem bitirirsiniz.
Ara
24'unun sonrasina ertelesek? Kesin bitireceğiz oyunu orası kesinde, finaller var benim :)
Ara
20:30 da lobi kurulur.
Ara
27ED96468D9E095F9D127F7AB86C14BE00D6C402
:(
Ara
Hindistan askeri bayağı kötü durumda. Tabii diğer ülkelerin askeri durumlarını bilmiyorum ama Ming Hindistan'ı işgal ederken Hindistan'da büyük isyanlar çıkarsa iş sakat koca devler pat diye havaya uçabilir.
Ara
Ben finallere çalışıyorum, kusura bakmayın.

Steame bile giremiyorum yani :D
Ara
Akdenizi İspanyol gölü yapıcaktık internetimiz izin vermedi. :'(
Neyse düşmeden önce Largest Army ve Most İncome bendeydi tek tesellimiz bu olsun. :D
Kalanlardan kim kazanıcak bilmiyorum ama bence bu oyunda gönüllerin birincisi bu zamana kadar devam edebilmiş Perslerdir. Kendilerini cidden kutlarım. :)
Ara
Hz.Yapayzeka ne kadar da akıllıca hamleler yapmış.
Ara
http://i.hizliresim.com/NloMVO.jpg
evet arkadaslar sonradan tekrar mp ye donup ming ile devam etme kararindan sonra reformsuz mingi alip buralara tasıyabildik. güzel ve keyifli bi oyun oldu sahsi dusuncem son donemde ispanyanin internet sorunu yuzunden dünya savası ne yazikki biraz erken bitti. ingiltere ve ming , ispanya ve hindistana karsı savas oncelikle hindistanın savastan ayrılması ve daha sonra ispanyayla anlasmaya varılması sonucu gerceklesti. sonra pesine koalisyon yiyen ingiltereyi belki ipten alan mingin muazzam yardımıyla avrupada guc gosterisi yapan mingin son halini sizinle paylasmak isterim :)
sakası bi yana iyi iş cıkardık jax :)
diger multilerde gorusmek uzere kalın saglıcakla
[+] 1 üye chaos10ur nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
multiplayerimiz bitmiştir. ingilteremiz puan birinciliğini aldı.. son 100 yıl sadece koalisyonlarla savaşarak hreyi yıktık..vic cardlarımızı aldık. son vic cardda ispanya internetin azizliğinden dolayı ülkesinin başında değildi..son düzlükte bitime 1 yıl kala prusyaya support attı ispanya. aslan yürekli ispanya :D

AnbBYL.jpg

0lZO2B.jpg

41n6RG.jpg

JqGPEQ.jpg

OVlQdD.jpg

zaDdEj.jpg

GPJL1Z.jpg

6r136v.jpg

WgPJr8.jpg

PnVXY5.jpg
FxO_A92WYAI--2l.jpg
[+] 1 üye jax61 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Songhai'ye Avrupa fatihi dedik o gidip Hindistan'ı fethetmeye çalışmış, yakışmadı.
(20-01-2017, 03:19)Duman : Songhai'ye Avrupa fatihi dedik o gidip Hindistan'ı fethetmeye çalışmış, yakışmadı.

ne yazikki ai di songhai ve son donemde iberkay dayanamadi ben yatiyorum dedi yani ai vs ai oldu orda :) songhai finallerinden dolayı son tura katilamadi ne yazikki :(
Ara
bu arada katılan ve bu etkinliğin oluşmasında ve bitmesinde emeği geçen herkese teşekkürler. bir sonraki etkinlikte görüşürüz inşallah..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
1821 görüldü. Tebrikler jax. Kesinlikle birinciliği hakettin.
[+] 1 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.