[MP] EU4 - Multiplayer: Mayıs 2020
(12-05-2020, 12:38)Aiakos : Hiçbir etkinliğin olmadığı bı gün varsa eu4 3 güne cikarilsa güzel olabilir tabi herkesin onayı lazım
Bence de daha iyi olur.
Ara
(12-05-2020, 12:38)Aiakos : Hiçbir etkinliğin olmadığı bı gün varsa eu4 3 güne cikarilsa güzel olabilir tabi herkesin onayı lazım
Bence güzel olur.
Je freier Maerkte sind, desto freier sind die Menschen
Ara
Hem forumda başka etkinliklerde olduğu için hem de hafta da 3 gün kanımca bıktıracağı için bence 2 gün ideal.
[+] 1 üye Littleİskender nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(12-05-2020, 13:14)Littleİskender : Hem forumda başka etkinliklerde olduğu için hem de hafta da 3 gün kanımca bıktıracağı için bence 2 gün ideal.
2 gün tabi  ki ideal ancak oyuncu sayısı çok fazla ve ilerde laglama vs sorunları olabilir ki fazla vakti alır bu da ayrıca mp gayet zevkli gidiyo tabi oyunculara bağlı bi durum bu
€20
Ara
Böyle bir durum için önce oyun yöneticilerinin müsait olması gerekmekte.
[+] 2 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cusco.png
 Biz Cuscolar -Incalar'ın atası- güney amerikanın yegane hak sahibi.(Çogunuz henüz nerdeyiz onu bile bilmeseniz de )
İlk Senelerde sapanlarımızdaki iri taşları sadece AI yemiş olsa da ilerleyen yıllarda oyuncu "DOST"larımızın da kafasına dikkat etmesini rica ediyoruz.Şahsımıza münhasır dinimizi çok sevdiğimizden gerektirdiklerini yerine getirmek için uğraşıoruz.
İlerleyen yıllar ne getirir bilinmez.Güney Amerikaya uğramayan herkese uzun ömürler...
[+] 2 üye lekolaj nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
https://steamcommunity.com/profiles/76561198051995557

İlk multi oyunum olacak gm bir ülke ayarlayabilirse sevinirim.
[+] 1 üye canberka nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(10-05-2020, 18:13)yavuzkaan : Brunswick olarak oynamak istiyorum.
Steam : http://steamcommunity.com/id/dusakabinogullari
959 saat

Brunswick artık önerilen ülke değil.

(10-05-2020, 22:19)Alte Fritz : Pasai alabilirim ben zaten ilk tercihim Malacca idi. Floransa da neymiş ya resmen tecavüz etti Papa hazretleri

Pasai

(11-05-2020, 15:15)SU4PRE4M4E : Maveraünnehir lan xang veya hollanda 1200 saat https://steamcommunity.com/profiles/76561198356916750/

Maveraünnehir

(10-05-2020, 10:48)alpdb : Yav kaç gün boyunca baktım etkinlik olacak mı diye. Kısa bir süre bakamadım hemen başlamışsınız :((
Boşta uygun ülke var ise geçebilirim...

(10-05-2020, 18:03)Figuel : Boşta ülke varsa katılmak istiyorum.

(13-05-2020, 11:25)canberka : https://steamcommunity.com/profiles/76561198051995557

İlk multi oyunum olacak gm bir ülke ayarlayabilirse sevinirim.

Aşağıdaki listeden istediğiniz ülkeyi belirtebilirsiniz.

(10-05-2020, 20:03)Duman :
Görsel

Önerilen ülkelerin etrafı kırmızıyla gösterilmiştir.

Önerilen Ülkeler: Maveraünnehir, Hollanda, Mainz, Huron, Caddo, Rassid, Bengal, Pasai, Maguindanao, Kham, Sunda, Lan Xang, Mali
Hollanda seceyim o zaman çok teşekkür ederim.
[+] 1 üye canberka nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(13-05-2020, 14:29)canberka : Hollanda seceyim o zaman çok teşekkür ederim.
Bu arada dostum,
Senden önceki Hollanda oyuncusu oyundan çıktıktan sonra YapayZeka beni düsman ilan etti. Ben de onu düşman ilan ettim. Yani düşmanın olarak beni,Lübeck'i görursen yalnış anlama :D
Ara
(11-05-2020, 20:34)HekamaTR : Diğer hedeflerimizden biride Prusya kurmaktır.
O zaman Prusya diyarının gerçek hakimi Polonya Kralı dikkatli olmalıdır. @argoargoo
[+] 1 üye Defterdar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(13-05-2020, 15:11)Defterdar :
Bu arada dostum,
Senden önceki Hollanda oyuncusu oyundan çıktıktan sonra YapayZeka beni düsman ilan etti. Ben de onu düşman ilan ettim. Yani düşmanın olarak beni,Lübeck'i görursen yalnış anlama :D
:D yok kardeşim sıkıntı değil zaten hiçkimseye artislik yapmaya gücüm yetmez bir müddet

(13-05-2020, 15:11)Defterdar :
Bu arada dostum,
Bu arada benim birkaç sorum var da oyunda discord falan giriyor musunuz ordan sorarım müsait kişilere
Ara
@canberka
Ben oyun içi Chat'ten konuştum. Discord var mı bilmiyorum. Ama galiba var
Tam bilmediğim için başkları cevaplarsa daha iyi olur.
Ara
Hollanda oynayacak tecrübesi yoksa takas edebilirz devletleri.
Ara
(13-05-2020, 19:06)alemdarpasa : Hollanda oynayacak  tecrübesi yoksa  takas edebilirz devletleri.
Sıkıntı yok oynarım 1600 saatim var , sadece multiye özel sorular soracaktım.
Ara
Ben biraz gecikeceğim de yerime 30-40dk Pasai oynamak isteyen var mı?
Ara
Ben bugün gelemeyeceğim. Fas oynamak isteyen varsa benim yerime oynayabilir bugünlük.
"Paris'te bir adam öldürülürse, bu bir cinayettir; doğuda elli bin insan boğazlanırsa, bu sadece bir meseledir" 
Victor Hugo
Ara
@canberka discord oyunlarda bir zorunluluk değil. Yanlışım yoksa oyun sırasında kimse sesli chat özelliğini de kullanmıyor. Konuşmalar genelde oyun içinden ve Steam üzerinden yapılıyor.
WhaW8Am.gif
Ara
Oda ne zaman kurulacak?
Ara
oda kuruldu

id: 90135250873672714
şifre: st
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.