[MP] EU4 - Multiplayer : Nisan 2016
Nedir bu Osmanlı merakı ya ? :D
Ara
Son multiplayerda da Osmanlı oynadığı için kendisine Osmanlıyı vermemiz zaten mümkün değil.
Hamburg,Maldiv,ulm
Ara
Tamamda ben sonradan oyuna girdim. İş işten geçtikten sonra , hanedan değişmiş , yeniçeri eventi gitmiş nasıl sayıyorsunuz oynadım diye anlamadım.
[+] 1 üye Poyraz nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bunlar hep yediremeyenlerden dolayı yaşanıyor @Poyraz

Biz seninleyik , Poyraz yoksa bizde yokuz.
Ara
O zaman oyun 1.liğini alalım @Poyraz'ın böyle düşünüyorsa, zaten en son ve en az kısmı oynadı en geliştirilmiş devleti ele alarak, hak etmedi. Ya beni ya da ilk oyuncusu @jax61'i sayalım.
G0kMNN.png
Ara
İngiltere
Tunus
Ansbach

950 Saat
n20GdM.png
[+] 1 üye Steafun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben osmanlıyı devir aldığımda 10k borcu vardi teknolijede geriydi.Manuel western olmuş sen hesap et toprakları genişdi ama gücü yoktu.
Ara
Burgonya
Japonya
Tötonlar
270 saat.
Ara
Katılmak isterdim.
Ara
İngiltere
Naples
Brunei

1080 saat
1NrVyj.gif
Yardım almaya alışan emir almaya da alışır.
Ara
Şu anda 23 oyuncumuz var, oyun gününe kadar 40'ı bulacağımızı düşünüyorum. Güzel 1 MP olacak.

D2WJP3.jpg
G0kMNN.png
[+] 5 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Mare Nostrum'u ve yeni yamayı kimse singleplayer'da deneyemeden multiplayer'a gireceğimiz için, oyuncu bazında bir sürü hata ile karşılaşacağımızdan eminim. Oyuncuların yeni eklenti yardımıyla açıklar bulması gayet mümkün. 

Multi içinde yeni kural eklenince oyunun oynanışı bozulabiliyor, Nisan 1 multiplayer'ı başladıktan sonra, oyun boyunca var olan kurallara ek kural konmaması, hem halihazırdaki kuralların uygulanmasını pekiştirmeye devam etme açısından; hem de oynanışı etkilemeden herkesin yeni yamayı öğrenmesi açısından iyi olur diye düşünüyorum. Paradox yeterince kural koyuyor zaten =)

Bir de Duman, lütfen putinden rica et, LTE'YE GEÇİN artık! Günde 20 yılla çok sıkıyor oyun
Open Up Tech, Build Up Economy, Let Mercenaries Swarm Through
Ara
(03-04-2016, 22:31)GaulTurk : Şu anda 23 oyuncumuz var, oyun gününe kadar 40'ı bulacağımızı düşünüyorum. Güzel 1 MP olacak.

D2WJP3.jpg

40 oyuncuya gerek yok tek başıma yeterim maksat lag olsun :D
Ara
Castile
Mutapa
Nepal

460 saat
Ara
Sırf bazı hostlar başkaları hostlamıcak illa ben hostlucam ve save'i kendime tutcam diye dandik internetleriyle hostluyorlar.20 kişide 2 de oynan oyundan gram zevk alınmaz ben yokum , istifa ediyorum maldivlerden
Ara
LTE'ye geçmek ne alaka anlamadım ? Duman evin internetinden oyunu kurmuyor mu ? LTE mobil hat internetleri için bir teknoloji .

@WesternFront
1NrVyj.gif
Yardım almaya alışan emir almaya da alışır.
[+] 1 üye Furkovic nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(04-04-2016, 17:01)lortcush : Sırf bazı hostlar başkaları hostlamıcak illa ben hostlucam ve save'i kendime tutcam diye dandik internetleriyle hostluyorlar.20 kişide 2 de oynan oyundan gram zevk alınmaz ben yokum , istifa ediyorum maldivlerden

Bu vakte kadar o şekilde bir söylemim olmadı, başkasının kurduğu oyunu da engellemedik hatta senin kurduğun bir oyuna katılmışlığım bile var ancak sonraları sen tecrübesizliğinden dolayı uyarılarıma rağmen multiplayerın saatini multiplayera katılmayan kişilerin oy kullandığı ankette belirleyip insanların oyunu başlamadan bırakmasına sebep oldun.

Bir işi beceremiyorsanız en azından becerebilene saygınız olsun.
[+] 3 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ben 2-3 hafta girdim şu ana kadar mp ye ama herhangi bir lag problemi oluşmamıştı.
Feed Your Head !!
Ara
Ben oyun hostlnakdan bahsediyorum sen mp kurmaktan şu oyunda hostluğu iyi bir upload hızına sahip birine bıraksan çok iyi olcak.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.