[MP] EU4 - Multiplayer : Nisan 2016
Bu akşam mp yok mu yani ?
Denemeyi bilene imkansız yoktur.

- III.Alexandros (Büyük İskender)
Ara
Bence yeteri kadar talep varsa, başka bir multiplayer etkinliği olarak 10-15 kişilik bir toplulukla oynayabiliriz. Nisan 1 etkinliğini sunacak başka biri çıkmadı anlaşılan. Şöyle yapalım, bana özel mesaj olarak katılmak isteyenler mesaj atsınlar; ben de sayı 10'u geçerse belli bir id, şifre ile kurayım. Aynı kural-saat ile başlasın. Steam bağlantı linkim : http://steamcommunity.com/id/ahmetkasif
Open Up Tech, Build Up Economy, Let Mercenaries Swarm Through
Ara
@WesternFront baktımda kütüphanene dlclerin yokmuş tamam kuram be more nastrum mudur nedir onun için işte denemek istiyen denesin ama sadece bugün için kurcam bu hafta sonu için tam anlamıyla söz veremem ve ben biraz dakik biriyimdir geç kalan için fln bekliyemem saat 7:50 - 8:00 arası mp kurulu olucak kurduğum anda buraya mesaj atıcam id ve şifresini verip bağlananlara deneme fırsatı ve mp işte(bi halta benzese yeni dlc neyin heyecanı ) geç kalan fln da allah kerim :P
Ara
1 günlük mp saçma olur bence
Denemeyi bilene imkansız yoktur.

- III.Alexandros (Büyük İskender)
Ara
Saçma olursa olur save'i birine veririm devam ettirir benim bu hafta sonu vizelerim var.
[+] 1 üye lortcush nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

(07-04-2016, 17:13)lortcush :
(07-04-2016, 15:05)GaulTurk : (O)  (O)  (O)  (O)

@lortcush istediğin oldu sana düştü hostluk.

Bu kadar kişiye hostluk mu hmm bakim upload hızım kalp krizi geçirir.

Yaklaşık 2 mbit up hızı var oda kime yetcek ha kime :P

(08-04-2016, 10:19)lortcush : 11-12 kişiye upladım ama uplasam mı uplamasam mı bilmem hem duman arkadaşımız bir ara ben hostluyum mu sende lag oluyor dediğimde olmaz demişti onun oyununa karışasım yok

1- Bende unit packler dahil olmak üzere tüm ek paketler mevcut

2- Senin sunmayacağını düşünerek o mesajı attım. Grup oluşmaya başladı bile. Sunmak istiyorsan, saat 7:30'da odayı aç, sana yönlendiririm. Öbür durumda, ben bu akşam 7:30 da odayı açacak, 5-10 dk özel durumu olan yoksa 8 de başlayacağım. Zaten küçük bir grup olduğu için öyle sıkıntılar olacağını sanmıyorum, kaldı ki şimdiye kadar benimle iletişime geçenler 8 de orada olacaklarını söylediler.
Ara
Resimleri bekliyoruz, farklı bir kural taslağı ile oynanan bir oyun ise ayrı bir konu açılması uygun olur.
@WesternFront 'a ek paketler varsa kursun derim.

1. Düzenli bir host her zaman daha iyi bir seçenektir.

2. Multi başlayana kadar devletler belirlenmeli. Vakit kısıtlı.
Ara
Odayı açtım, dolayısıyla bu konu hakkında orada konuşmaya devam edebiliriz. http://forum.strategyturk.com/konu-eu4-m...re-nostrum
Ara
Unit packler bende yok upload hızın daha iyiyse kur bence 7:30 a yetişebilirsem kurarım ama biraz zor gibi .

Yok dediğim şu son çıkan 2-3 tanesi yok.
Ara

Ara
@Temir

http://forum.strategyturk.com/konu-mp-eu...er-nisan-2
Ara

Ara
(08-04-2016, 16:59)lortcush : Unit packler bende yok upload hızın daha iyiyse kur bence 7:30 a yetişebilirsem kurarım ama biraz zor gibi .

Yok dediğim şu son çıkan 2-3 tanesi yok.

214jzN.png

Başvuru devam ediyor, 15 kişiyi geçmedikçe katılabilirsin.

Photoshop'ta sorun çıktı paint ile idare et artık =)
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.