[MP] EU4 - Multiplayer: Nisan 2023
japonyaya geleceksen gerçek japon haritasi öyle degil %25 ini yedim claimlarim var colony atip gideceksen oyna ama
Ara
bahmaniye geçmek istiyorum
[+] 1 üye Justinian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ekran_Goruntusu_1036.png

Fransa'nın Amerikan yerlilerini korumaya çalıştığı savaş sırasında kolonilerimin halklarının kendi aralarında fikir ayrılığı sonucu çıkan bir isyan.
[+] 1 üye Selene nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
rival puanı 29 olan ingiliz :D
Ara
Akşam müsait olmadığımdan mütevellit katılamayacağım. Yedek olarak geçmek isteyen olursa buyursun.
[+] 2 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyuna 1 saat gecikeceğim için eskiden olduğu gibi mümkünse koruma talep ediyorum.
[+] 1 üye clnn nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Etkinlik bugün 15 dakika geç başlayacak.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(23-05-2023, 22:09)Çelik : Perşembe günü gelemeyeceğim

Yedek olarak gelebilirim.
[+] 1 üye ıßırmam nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oda kuruldu.

ID: 90172829541479446
Şifre: st
WhaW8Am.gif
Ara
Etkinliğin yayını için: https://www.twitch.tv/strategyturk
1591 Güç Yüzdesi

1591.png

İttifak Limiti %18.8
WhaW8Am.gif
Ara
crownlands ile alakalı yaptığım birtakım hatalardan kaynaklı oyunumun bütün kaderi değişti resmen üzücü sonraki mplerde daha iyi oynayacağım inşallah :(
€20
Ara
o ingiliz fransayamı yardım ediyor savaşta :D historical rival pick almayın bari
Ara
1591 Oyuncu Haritası
youjo-senki-the-saga-of-tanya-the-evil.gif
Ara
Seçim dolayısıyla memlekete geldim. Bilgisayara erişimim zor. Bugün Babür'e geçecek birini arıyorum.

Güzel günler görmek ümidiyle...
Ara
Bugün gelemiyorum. @jax61 müsait durumda olursam gelirim diyordu. Olmazsa başka biri de geçebilir.
Ara
https://steamcommunity.com/profiles/76561198277041693/ babüre günü birlik yedek olabilirim
Ara
Bugün benim yerime @Taleryn gelecek Babür'e
Ara
Yarınki seçimden ötürü etkinlik bugün tatil. Haftaya Perşembe günü görüşmek üzere.
WhaW8Am.gif
[+] 6 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
bundan sonra perşembe günleri oyuna gelemeyeceğim perşembe günleri için yerime geçmek isteyen birisi varsa bana yazsın. ülke iyi durumda şuanki haliyle oynamak isteyen arkadaşlara duyurulur.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.