[MP] Hearthstone - Turnuva: Nisan 2019
#1

  • Rise of Shadows eklentisinin gelişi şerefine yaptığımız Strategyturk Hearthstone Nisan 2019 Turnuvası'na hoş geldiniz.

  • Turnuva herkesin katılımına açıktır. Yorum atarak başvuruda bulunabilirsiniz.

  • Turnuva linki: https://challonge.com/40qkhov4

  • Etkinlik Günü ve Başlangıç Saati: Pazar - 21.00Katılımcılar
@reddga
@Duman
@iberkay
@Sniper0200
@sametcemal61

Kurallar

Buradaki kurallar değiştirilmeye açık olup yapılan herhangi bir değişiklik duyurulacaktır.

Etkinlikten Görseller ve VideolarAra
Cevapla
#2
Katılırım.
Cevapla
#3
Katılıyorum.
Ara
Cevapla
#4
Bu ayki turnuvada geçen yıl yaptığımız puanlı sisteme birkaç ufak değişiklikle geri döndük. Puan sistemi epic ve legendary kartlarında sınırlamalar getiriyor. Böylelikle oyuna yeni başlamış olanlar deste kalitesi konusunda geri kalmayacaklar. Ayrıca bir süredir oyunu oynayanlar her zaman oynadıkları meta desteleri yerine puan sistemine uygun, daha farklı desteler tasarlayarak onlar için de değişiklik olmuş olacak. Wild modda oynanacağı için uzun bir süredir oynamayan eski oyuncular da aynı şekilde gönül rahatlığıyla katılabilirler.
Ara
Cevapla
#5
24 sanki biraz az olmuş.Ya da legendary puanı 16 çok yüksek diyeyim.2 legendary ve 2 epic koyulabilmeli maksimum olarak bence.Tek legendary pek işe yaramıyor genelde.Ben mesela toggwagle oynamayı düşünüyordum ucuzlatıp azalina boşa çıkıyor.Başlamadan önerimi yapmış olayım.
Ara
Cevapla
#6
Geçen yılki puan sistemine göre şuanda deste yapmakta daha esneğiz. Eski sistemde rare kartların puanı 2'idi, şimdi 0. Bir destenin dust miktarını arttıran kartlar epic ve özellikle legendary kartlardır. O yüzden sınırlama artık bu kartlar üzerinde. Legendary kartların puanını 16 yaptım çünkü böylece desteye koyacağınız epic ve legendary miktarı ne olursa olsun dust miktarı ile örtüşüyor. Örneğin destenize 6 epic koyarsanız 24 puan ve 2400 dust eder. 1 legendary ve 2 epic koyarsanız yine 24 puan ve 2400 dust olur. Tabiki koyacağınız common ve rare kartlar bu durumu değiştirebilir ama bu kartları craftlaması epic ve legendarylere göre daha kolay ve paket açarken genellikle bu iki tür kartlardan bolca edinebiliyoruz.

Legendary kartların puanı fazla olmuş diyorsanız 12'ye indirebilirim. Böylece bir desteye 2 legendary koyulabilir olur ama daha fazlasını yapmam yeni oyuncular için uygun olmaz.
Ara
Cevapla
#7
İsterseniz 4 kişilik mini bir turnuva yapabiliriz.
Cevapla
#8
Benim için uygundur. 1 kişi daha bulursak bu hafta sonu 1-2 günde bitecek şekilde oynayabiliriz.
Ara
Cevapla
#9
Saatler uyarsa gelebilirim
Ara
Cevapla
#10
Hafta sonu oynayabiliriz uygundur.
Ara
Cevapla
#11
Legendary kartları 12 puana ve 4 kişi olduğumuzdan bütün maçlar Best of Five olacak şekilde değiştirdim. Eğer herkes için uygunsa bu pazar 21.00'da başlayabiliriz. O gün bitiremezsek haftaya pazar da devam ederiz.
@Duman
@iberkay
@Sniper0200
Ara
Cevapla
#12
Katılıyorum
Ara
Cevapla
#13
Bu akşam 21.00'da başlıyoruz.
@Duman
@iberkay
@Sniper0200
@sametcemal61
Ara
Cevapla
#14
Turnuvanın bugün bitebilmesi için final maçı hariç maçlar Best of Three, final maçı Best of Five olacak şekilde değiştirdim. 

Turnuva linki: https://challonge.com/40qkhov4
Ara
Cevapla
#15
Etkinliğin yayını için Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk
Cevapla
#16
Çok güzel maçlar döndü, turnuvada oynayan herkese ve yayınlayan Duman'a teşekkürler.
Ara
Cevapla
#17
Elinize sağlık.Baya missplay yaptım sanıyorum ama amaç eğlenmekti.Eğlenceli de oldu.Kazanan ve turnuvayı düzenleyen reddga'ya da tebrikler.
[+] 1 üye iberkay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#18
Etkinliğin videolarını aşağıdan izleyebilirsiniz.Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.