[MP] Hearthstone - Turnuva: Nisan 2019

• Rise of Shadows eklentisinin gelişi şerefine yaptığımız Strategyturk Hearthstone Nisan 2019 Turnuvası'na hoş geldiniz.

• Turnuva herkesin katılımına açıktır. Yorum atarak başvuruda bulunabilirsiniz.

• Turnuva linki: https://challonge.com/40qkhov4

• Etkinlik Günü ve Başlangıç Saati: Pazar - 21.00

Katılımcılar
@reddga
@Duman
@iberkay
@Sniper0200
@sametcemal61

Kurallar

Buradaki kurallar değiştirilmeye açık olup yapılan herhangi bir değişiklik duyurulacaktır.

Etkinlikten Görseller ve Videolar

tTRiYax.png
Ara
Katılırım.
Katılıyorum.
Ara
Bu ayki turnuvada geçen yıl yaptığımız puanlı sisteme birkaç ufak değişiklikle geri döndük. Puan sistemi epic ve legendary kartlarında sınırlamalar getiriyor. Böylelikle oyuna yeni başlamış olanlar deste kalitesi konusunda geri kalmayacaklar. Ayrıca bir süredir oyunu oynayanlar her zaman oynadıkları meta desteleri yerine puan sistemine uygun, daha farklı desteler tasarlayarak onlar için de değişiklik olmuş olacak. Wild modda oynanacağı için uzun bir süredir oynamayan eski oyuncular da aynı şekilde gönül rahatlığıyla katılabilirler.
tTRiYax.png
Ara
24 sanki biraz az olmuş.Ya da legendary puanı 16 çok yüksek diyeyim.2 legendary ve 2 epic koyulabilmeli maksimum olarak bence.Tek legendary pek işe yaramıyor genelde.Ben mesela toggwagle oynamayı düşünüyordum ucuzlatıp azalina boşa çıkıyor.Başlamadan önerimi yapmış olayım.
Ara
Geçen yılki puan sistemine göre şuanda deste yapmakta daha esneğiz. Eski sistemde rare kartların puanı 2'idi, şimdi 0. Bir destenin dust miktarını arttıran kartlar epic ve özellikle legendary kartlardır. O yüzden sınırlama artık bu kartlar üzerinde. Legendary kartların puanını 16 yaptım çünkü böylece desteye koyacağınız epic ve legendary miktarı ne olursa olsun dust miktarı ile örtüşüyor. Örneğin destenize 6 epic koyarsanız 24 puan ve 2400 dust eder. 1 legendary ve 2 epic koyarsanız yine 24 puan ve 2400 dust olur. Tabiki koyacağınız common ve rare kartlar bu durumu değiştirebilir ama bu kartları craftlaması epic ve legendarylere göre daha kolay ve paket açarken genellikle bu iki tür kartlardan bolca edinebiliyoruz.

Legendary kartların puanı fazla olmuş diyorsanız 12'ye indirebilirim. Böylece bir desteye 2 legendary koyulabilir olur ama daha fazlasını yapmam yeni oyuncular için uygun olmaz.
tTRiYax.png
Ara
İsterseniz 4 kişilik mini bir turnuva yapabiliriz.
Benim için uygundur. 1 kişi daha bulursak bu hafta sonu 1-2 günde bitecek şekilde oynayabiliriz.
tTRiYax.png
Ara
Saatler uyarsa gelebilirim
Ara
Hafta sonu oynayabiliriz uygundur.
Ara
Legendary kartları 12 puana ve 4 kişi olduğumuzdan bütün maçlar Best of Five olacak şekilde değiştirdim. Eğer herkes için uygunsa bu pazar 21.00'da başlayabiliriz. O gün bitiremezsek haftaya pazar da devam ederiz.
@Duman
@iberkay
@Sniper0200
tTRiYax.png
Ara
Katılıyorum
Ara
Bu akşam 21.00'da başlıyoruz.
@Duman
@iberkay
@Sniper0200
@sametcemal61
tTRiYax.png
Ara
Turnuvanın bugün bitebilmesi için final maçı hariç maçlar Best of Three, final maçı Best of Five olacak şekilde değiştirdim. 

Turnuva linki: https://challonge.com/40qkhov4
tTRiYax.png
Ara
Etkinliğin yayını için Strategyturk Twitch: https://www.twitch.tv/strategyturk
Çok güzel maçlar döndü, turnuvada oynayan herkese ve yayınlayan Duman'a teşekkürler.
tTRiYax.png
Ara
Elinize sağlık.Baya missplay yaptım sanıyorum ama amaç eğlenmekti.Eğlenceli de oldu.Kazanan ve turnuvayı düzenleyen reddga'ya da tebrikler.
[+] 1 üye iberkay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Etkinliğin videolarını aşağıdan izleyebilirsiniz.

tTRiYax.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.