Anket Başlığı: Ne Zaman Olsun
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Haftaiçi

1 9.09%
Haftasonu

5 45.45%
HER GÜN

5 45.45%
Katılımcı sayısı: 11 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

[MP] HoI4 - Multiplayer : Haziran 2016 [2]
@Feldmarschal akşamları da mı çalışıyorsun?
Pazar ne durumdasın pazar başlayalım demiştin?
ben de aslında cuma cumartesi akşamlarını pek tercih etmem pazar akşamı bankom onun dışında salı perşembe gibi tercih ederim ama yine de çoğunluğa uyarım. Hatta pazar öğlen 11-1 arası da bir seans konabilir.
Ara
@bvb09 ben hep gece çalışıyorum geceden sabaha kadar hergün bu şekilde mesela bi ay çift günler çalışıyorum bi ay tek günler bu ay dediğim gibi çift günlerde çalışıyorum tek günlerde her istirahatimde boşum akşamdan sabaha kadar
Ara
@Oberhauser @Reoberg  @Çakaey @Shalafi  sizin durumlarınız nedir beyler @Feldmarschal bu ayın sadece 21 23 25 27 29 'unda girebiliyor.@bvb09 ise sadece pazar ,salı , perşembe günleri girebiliyor heralde?
Ara
dostum uymaya çalışırım esnek oldukça ama cuma cumartesi akşamları sıkıntı çıkabilir. onun dışında her gün olmazsa iyi olur 2-3 günde bir oynarım sıkıntı yok. örneğin dediğine göre haftaya oberhauser ptesi çarş uygun olacak bana da uyar. isterseniz perş başlayalım ctesiyi ayarlamaya çalışırım sonrasında ptesi çarş diye gideriz
Ara
perşembe herkes için uygunsa başlanılabilir Ceyo_09 sen uygun musun ortak ve diğer arkadaşlarımız
Ara
Perşembe akşamı saat 21:30 herkez için uygunsa başlanabilir.
Ara
benim tarafımdan uygundur
Ara
Perşembe akşamı saat 21.30 bana uyar. Başlayabiliriz.
Ara
bence daha etkin iletişim kurmamız lazım, whatsapp grubuna ne dersiniz?
Ara
Perşembe uygundur.
Feed Your Head !!
Ara
Arkadaşlar o zaman bu akşam saat 00:00'a kadar herkez beni steamdan arkadaş eklemeyi unutmasın steam id:BigEye6 resminde sr71 var.
Ara
herkes steam hesabını yazsın ordanda konuşabiliriz Feldmarschall
Ara
Steam ID: Shalafi
Ara
erdem_uyanik steam kullanıcı adım
Ara
reoberg ve çakabeyden ses yok. türkiye ve italya yerine sovyetler ve japonyaya kaysak daha iyi olur
Ara
reoberg le çaka beye ulaşabilecek varmı yoksa dengesiz olabilir oyun
Ara
Arkadaşlar şuan oyunu kuruyoruz 5 kişiyiz.

Kuruldu Steamid:BigEye6 

Şifre:st
Ara
Dün Akşamki MP'den

PM7qlN.jpg
Rise of Gominizm

mLXPAZ.png

Alman diplomatlar boş durmuyor.

GzZYrN.jpg

Devrim sonunda gerçekleşti  PDS: Ironman

5VNdjl.jpg

Faşig İtalya boş durmuyor

R3gY7o.png

İtalya güldürdü

v4aEMO.jpg

Sovyetlerin polonyayı işgal etmesiyle polonya Axis'e girdi italyanlar da polonyalıları takip etti Allies Yüksek Komutanlığı adına Birleşik Krallık olaylara sessiz kalmayı tercih etti.

Oyuna @Çakabey gelmemiştir ve hiçbir şekilde mazeret de açıklamamıştır BANLANMIŞTIR.
Ara
DJO96O.jpg

ETİYOPYA'NIN İTALYAN ÇİZMELERİ ALTINA ALINMASI İÇİN PLANLAR HAZIR

mLX57R.jpg

ETİYOPYA DÜŞTÜ 

EJOp6A.jpg

SLOVENYA VE BOŞNAK HALKINA YAPILAN ZULÜME KARŞI HAKLI SAVAŞIMIZ ZAFER IL DUCE NİN  (G)
Ara
Shalafi'ye büyük iş düşüyor gibi oyunda. Japonya kim?

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.