[MP] HoI4 - Multiplayer : Haziran 2016
Hocam bizide rastgele minorlara koysaydın.
Ara
Katılım bitmediyse lütfen:
İsveç
Avustralya
Hindistan (British Raj)
Ara
bu arada twich den yayın yapın oyun sırasında izleyelim bizde
Ara
7 Kişiden fazla hostlayabilecek bir internetimiz yok şu an.
Feed Your Head !!
Ara
İnternet sıkıntı olursa ben hostlayabilirim ama internetten çok oyun stabil değil gibi.
Ara
Saat 20.00'da Japonya'nın başına geçiyorum o halde. :) Yalnız aranızda yeniyim. Dolayısıyla kimsenin steam hesabında ekli değilim. Oyun başladığında nasıl haberim olur?

Şimdi baktım da Militiades bende ekli. :) O oyuna girdiğinde haberim olacaktır. Müttefik Almanya üzerinden haberim olur sizden. :) Herkese şimdiden başarılar ve iyi eğlenceler.
Ara
Gruptan davet gecilebilir.
Ara
Bilgisayarım bozulduğu için gelemeyeceğim.
Ara
Arkadaşlar oyundayım ben. Beklemedeyim.
Ara
Kusura bakmayın benimde acil hastahaneye gitmem gerekti gelemedim.
Feed Your Head !!
Ara
Oyun olmadı zaten sanırım.
Ara
Nogrod'un geçtiğimiz 4 gün boyunca internet bağlantısı yokmuş konuda bir açıklama yapacaktı ama yapmadı nedense.
4 gün süren turkcell superonline genel arızası sebebiyle internete ulaşımı sağlayamadım, katılan arkadaşlar kusura bakmasınlar en kısa sürede bir multiplayer daha ayarlamaya çalışıcam ya da kurulan başka bir oyuna katılım sağlarım, anlayışınız için teşekkürler.
A leader is a dealer in hope

Ara
bende katılabilirim bir minor ülkeyle veya eksik olan majorler varsa geçebilirim steam grubundada varım
Ara
http://forum.strategyturk.com/konu-mp-ho...an-2-anket

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.