[MP] Stellaris - Multiplayer: Haziran 2019
Katılıyorum rp işini yarın ya da en geç cumaya yetiştirmeye çalışırım.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Görsel

Görsel

• Weeblerin ilk amacı uzaydaki tehtidlere karşı kendilerine güvenli bir alan oluşturmak, savaştan kaçanları Federasyona hizmet etmeleri karşılığında koruma altına almaktır.
  • Kendilerini barışın ve özgürlüğün koruyucusu olarak görseler de binlerce yıllık savaş tarihlerinin getirdiği kültür sayesinde gerektiğinde güç kullanmasını bilirler.
  • Weeb ırkı kendilerine göre üstün ırktır ancak diğerlerine karşı ırkçı davranmaktansa onları Weeb koruması altına alınması gerekenler olarak görürler.
hby6qc.gif
Ara
20190620015821_1.jpg
  • Ahlaki yönden gelişmişliklerini bilime de yansıtmak isteyen Strabella halkı için en önemli unsur teknolojidir.
  • Savaşı ilkel canlıların birbirlerine güç gösterisi yapmaları için kullandıkları bir araç olarak görürler.
  • Gezegenleri kirletmeden ve zarar vermeden de teknolojik ilerlemenin olacağını örnek olarak göstereceklerine inanırlar.
  • Kendi köşelerinde teknolojik ilerlemelerine bakan bu ırk tehdit edici değildir ancak tehdit edilmesi durumunda cevabını en iyi şekilde verir.
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katilacagima söz vermesemde yinede hikayemi hazirladim. Zira işlerin durumuna göre katilim gösterecegim

20190620032318_1.jpg
Ara
20190620154119_1.jpg
* Otomatik hizmet birimi sistem öncelikleri
Kendini koru
Diğer robotları koru
Biyolojiklere hizmet et
Kendini geliştir
*Bu birim biyolojiklere saldırmamayı tercih eder ama gerekirse de saldırır
*Biyolojikler ve diğer robotlar arasında seçim yapması gerekirse her daim diğer robotların yanında olur
Ara
Bu Cuma/Cumartesi başlıyor muyuz?
hby6qc.gif
Ara
Oyunun bitiş saati belirlendi mi fazla geçe kalmazsa sevinirim.
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugun (cuma) 21.00'da herkes hazir olsun lutfen. Minimum 4 saat surmesini hedefliyorum. haftada tek gun, idare edin
Ara
Arkadaşlar stellarisin beta ayarlarından son betayı seçmenizi öneririm. Bu beta üstünde 2 seri bitirdim. Oyun stabil halde ve çoğu istenmeyen durum fixlenmiş. Performansın arttığı da kesin. Yapmayı bilmeyenler için; listeden stellarisin üstüne gelip özellikler diyoruz. Açılan pencereden betaları seçiyoruz. son olarak bu sekmedeki son çıkmış betayı etkinleştiriyoruz.
Ara
20190621183500_1.jpg
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Oyun 5 dakika icinde baslamak uzere kurulacaktir

id:90126786267304967
sifre:st

@Voidian
@Sezar
@jax61
@Mabella
@Selene
@Gurt
@Symbolic
@Ayro
Ara
xunon.png

Dünyaları bilinmedik bir sebepten havaya uçmuş Xunonimus ırkı tüm bu badireleri atlatarak hayatta kalmayı başardı ve yıldızlara ulaştı. Geçmişi bir sır perdesi olan Cevasia gezegeninden geriye kalanları uzaydaki yayılmaları için bir üs haline getiren Xunonimuslar (yerel dilde Xunonimi), şimdilik maneviyatçı ve zararsız barışçıl özellikleriyle tanınıyorlar. Galaksideki diğer ırklarla olan etkileşimleri sadece gerçek kimliklerini değil, aynı zamanda bu yaşlı gezegenin başına gelen şeyleri açığa çıkarabilir.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
jq5jlJ.png
Ara
oyun hotjoinde bekliyoruz

id: 90126788536371207
sifre:st

@Symbolic
@metalengine
@Ferreke
Ara
Meta symbolic sizi bekliyoruz
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Hot joine giremiyorum neden id aynı değil mi
Ara
kabul edilmeyi bekliyorum
Ara
connecting seklinde bekliyorum.
Ara
birisi arkeoloji mi dedi ?
20190622003120_1.jpg
20190622003132_1.jpg
Ara
7 arkeoloji ,mevlam yagdirmis sana..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.