[MP] Stellaris - Multiplayer: Haziran 2019
(22-06-2019, 01:00)jax61 : 7 arkeoloji ,mevlam yagdirmis sana..

onlardan bi kaçında bir sistemde 2 tane arkeoloji var
Ara
Oyunun ilk gunu icin gux yuzdeleri (skor+filo)

st_stellaris_gy.jpg
[+] 2 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
2. oyun gunu icin ilgili oyunculari bekliyoruz

@Ayro
@jax61
@Gurt
@Symbolic
@Ferreke
@metalengine
@Selene
@Mabella

oyun kurulmustur,
id:90127025210434567
sfire:st
Ara
Oyuncularin siddetli devamsizligi sebebiyle etkinlik iptal olmustur. Buradan tum kacaklara teessuflerimi bildiriyorum. Ismi lazim olmayan baska oyunlar varken yokluktan varolan bazi arkadaslarin bu oyunun etkinligine soz verip devamsizlik gostermelerini siddetle kiniyorum.

Su oyunu gruba alistirmaya ugras ugras ama olmuyor. Tamam farkli oynanisi var, digerlerinden karisik gelebiliyor ilk bakista ama insaf edin lutfen. Steam serverlarinda ilk siralardaysa demek ki var biseyler su oyunda. Insan merak ededer hic olmazsa. Tamam ilk bir kac etkinlikte kiyim yasanmis olabilir, ama daha beterlerini diger tarih oyunlarinda yasiyorsunuz.

Oyunu iyi yada kotu oynamaya bagli katilim azligi mazaretini kabul etmiyorum. Istemiyorsunuz sci-fi. bu kadar basit. baska oyunda milyon tane modifier olunca orasi karisik olmuyor ama nisbeten sistemli olan burasi karisik oluyor. Hadi madem istemiyorsunuz bizi yormayin, bosuna 3-4 kisilik zevkimizi baltalamayin lutfen.

Bundan sonra gercekten oynamak isteyenlerle 5-6 saatlik tek mac seanslar duzenlerim. Belki end game goremeyiz ama tatmin edici sekilde birileri kazanir birileri kaybeder.
Hepinize yarin takintiniz olan malum oyunla guzel vakit gecirmenizi diliyorum.
[+] 6 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Arkadaşlar lütfen biraz topluluğa saygınız olsun.kimse tabii ki zorla oynamak zorunda değil fakat kendimizden ailemizden ödün verip zaman ayırdığımız bu etkinliği baltalamanız hoş değil ..

Herşeye rağmen katılımcılara teşekkürler .
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Ben hotjoin denedim kaç kere kabul edilmedi hotjoinim. Ben geldim yani. Sadece tam 9 da gelemedim. 9 bucuk 10 a doğru gelebildim.
Ara
forumun dc kanalına girin . ya da yafeshaı steamden ekleyin. size ulaşamadık.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
İki gecedir uyumuyorum bütlerimden dolayı ve dün akşam uyuyakalmışım. Bütlerim bitti bunun gibi devamsızlık olmayacaktır bir daha.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Haftaya ayni gun ayni saat tek maclik minimum 5-6 saat surecek hizli oyun var. Ilgililer katilabilir.
Ara
Geçtiğimiz hafta beklenmedik bazı sebeplerden dolayı internetim yoktu bu nedenden dolayı devamsızlık yapmış bulundum
Ara
5+ kisi olursa oynayacagiz

Oyun kuruldu
id:90127442599524359
sifre st
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.