[MP] Stellaris - Multiplayer : Mayıs 2016
NAomjO.jpg

Stellaris'in ilk multiplayerını düzenleme vakti geldi. Umarım tüm orijinal oyun sahipleri oyuna katılır ve MP tecrübesini tatmış oluruz. 
İlk multi olacağı için herhangi bir kural koymayı gerek görmedim, saygı çerçevesinde oynamak yeterli.

Katılımcı sayısına göre başlarken yıldız sayısı arttırabilir veya azaltabiliriz.

Oyun günleri cuma ve cumartesi saat 20.30 ile 22.30 arasında.

QMgjNZ.jpg

Oyuncular

Miltiades
Awake
Oberhauser
Furkovic
Ara
Final haftasına ayarladım diyorsun :P maalesef katılamıyorum.
n20GdM.png
Ara
Yıldız sayısını artırırsanız çok ciddi kasar.600'de bile midgame sonrası kolay kolay oynayamazsınız. 1.1'i beklemek mantıklı olabilir, hem oynanış açısından hem de performans açısından multinin uzun ömürlü olması adına.
Ara
Günleri yazsaydın iyiydi bu hafta benimde sınav haftam
ama sonraki haftalar için gelebilirim.
Feed Your Head !!
Ara
Günleri yazdım.
Ara
Milletin sınavları, finalleri var. :(
Ara
Merhaba. Oyuna dün başlandı mı yoksa yeni mi başlayacağız?
Ara
Yeni.
Ara
Bilgilendirme için teşekkür ederim. Gelmeye çalışacağım. Eklemek isterseniz Steam id im Shalafi

Arkadaşlar ben oyundayım. Sizi nasıl bulabilirim?
Ara
Fİnal haftası.
Ara
Oraya bir Awake yazmanızı rica ediciğim.

Yıldız sayısı iyi, hatta biraz daha azaltılabilir.
[+] 1 üye Awake nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Arkadaşlar şu an oynanan bir oyun yok sanırsam. Oyun olduğunda beni bir dürterseniz gelmek çok isterim. Bir de multiplayer listesinden sizleri nasıl bulabilirim? Kullanılan standart bir isim var mı? Strategyturk gibi mesela.
Ara
(21-05-2016, 20:57)Shalafi : Arkadaşlar şu an oynanan bir oyun yok sanırsam. Oyun olduğunda beni bir dürterseniz gelmek çok isterim. Bir de multiplayer listesinden sizleri nasıl bulabilirim? Kullanılan standart bir isim var mı? Strategyturk gibi mesela.

Ben steam üzerinden arkadaşlık isteği attım. Oyun zamanında seni davet ederim öyle girersin oyuna. 

Bu arada finaller diyen arkadaşlar üzülmesinler haftaya cuma başlıyoruz ve cumartesi günkü oyunla haftayı bitireceğiz ve size bolca zaman kalacak ki ben de finale gireceğim. Gönül rahatlığıyla katılın. :)
Ara
(21-05-2016, 21:15)Miltiades :
(21-05-2016, 20:57)Shalafi : Arkadaşlar şu an oynanan bir oyun yok sanırsam. Oyun olduğunda beni bir dürterseniz gelmek çok isterim. Bir de multiplayer listesinden sizleri nasıl bulabilirim? Kullanılan standart bir isim var mı? Strategyturk gibi mesela.

Ben steam üzerinden arkadaşlık isteği attım. Oyun zamanında seni davet ederim öyle girersin oyuna. 

Bu arada finaller diyen arkadaşlar üzülmesinler haftaya cuma başlıyoruz ve cumartesi günkü oyunla haftayı bitireceğiz ve size bolca zaman kalacak ki ben de finale gireceğim. Gönül rahatlığıyla katılın. :)
Teşekkür ederim.
Ara
1 haziranda başlarsa gelirim .
1NrVyj.gif
Yardım almaya alışan emir almaya da alışır.
Ara
Ayın 27'sinde başlıyoruz. Gelen gelsin, en az 4 kişi olmak şartıyla bu oyun oynanacak.
Ara
Alımlar hala devam ederse 10 Haziranda gelirim.
Ara
Tamam Cuma Cumartesi ise gelirim beni de yazabilirsin.
Feed Your Head !!
Ara
Oyunu hiç oynamadım aldım öyle duruyor ekle bakalım .
1NrVyj.gif
Yardım almaya alışan emir almaya da alışır.
Ara
Ekledim.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.