[MP] Stellaris - Multiplayer: Mayis 2018
fark etmez bana saat gece 3 de olur yani

Ara
(16-05-2018, 21:51)Işıkay : fark etmez bana saat gece 3 de olur yani
Ara
Ortalik senleniyor. Yiyecek organic sayisi artiyor
Ara
(17-05-2018, 04:03)yafeshan : Ortalik senleniyor. Yiyecek organic sayisi artiyor

Bende robot olarak oynarım :D
Ara
Pazar günü saat 3te mi oynacağız şimdi? Son durum nedir?

Etik kısıtlaması getirilmesini öneriyorum. Galaksinin yarısı robot diğer yarısı fanatik spiritualist olmamalı bence.
Sic Parvis Magna
Ara
Kısıtlamaya karşıyız. Fanatik zenofili oynamak isteyen olacağını sanmam
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Fanatik bi şey seçmenin zorunlu olduğunu kim söyledi?
Sic Parvis Magna
Ara
Zorunlu olduğunu söylemedim .birinin aldığını diğeri almayacaksa zaten 6 fanatik 1 hive 1 de robot oluyor. Bu fanatikleriden biri de zenofili diğeri zenofobi biri authoratian bunlarla kim oynayacak hadi zenofobi yine oynanır da
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Robotun 3 ozel turu bide normal hali var. Hive de iki tip. Ethicler ise varyasyonla onlarca cikar. Ayni olmasin derken birebir ayni olmasin demistik.
[+] 1 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(17-05-2018, 14:33)yafeshan : Robotun 3 ozel turu bide normal hali var. Hive de iki tip. Ethicler ise varyasyonla onlarca cikar. Ayni olmasin derken birebir ayni olmasin demistik.

daha net izah edilmeliydi.bu ifadeden
(17-05-2018, 13:22)altnkurt : Pazar günü saat 3te mi oynacağız şimdi? Son durum nedir?

Etik kısıtlaması getirilmesini öneriyorum. Galaksinin yarısı robot diğer yarısı fanatik spiritualist olmamalı bence.

senin dediğin anlam çıkmıyor yafeshan..
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Gayet net belirttim bence.

Alıntı:Galaksinin yarısı robot diğer yarısı fanatik spiritualist olmamalı bence.
Sic Parvis Magna
Ara
Cogunluk uygun olduguna gore bir sonraki multiplayer Pazar 15.00` da olacaktir, ilk mesaji guncelledim. Yukarida adi gecen kurala aciklama yapmak gerekirse Yafeshan`in dedigi gibi yuzde 100 ayni olma durumundan bahsediyoruz,yani etikleri ve civiclerin yuzde yuz ayni olmasi durumu. Isterse herkes farkli civic kombinasyonu yaparak robot olabilir yada fanatik spitarist /egatirian / ksenofob/militarist kombinasyonu ile gidebilir. Ornek vermek gerekirse gecen mp de hem ben hem Adm ikimizde fanatic spituraist/egatarian idik ama civiclerimiz farkli idi. Yani aslinda pek bir kisitlama yok bu konuda. Isteyen istedigini olsun.
Ara
Valla karisiklik olmasin. İsteyen istedigini alsin
Ara
Peşin söyleyeyim federasyonumuza katılmak isteyenler xenofob almasın, sonra factionları ağlıyo diye mazeret kabul etmiyoruz. Ayrıca yarın 15.00'da oynamak isteyen varsa yarın da oynayabiliriz bence.
Sic Parvis Magna
Ara
Saat üçte mp mi olur?
Ara
Pazar 15:00 da istanbulda olacağım o yüzden multiye katılamayacağım. İyi oyunlar size
Ara
(19-05-2018, 03:26)Justicar : Saat üçte mp mi olur?

Malum Ramazan`da aksam vakti iftar-teravih derken arkadaslarla bu vakit uzerinde mutabakata vardik.
Ara
Yafes ne zaman organik aldım ben Robot sayısı artıyor katılımımla

Ara
Burda olanlar bi ses verebilir mi?
Sic Parvis Magna
Ara
Gecikme icin ozur dilerim 16.30`da odayi kuracagim.

@altnkurt , @jax61 @yafeshan @Justicar @Adm @Paytak @Işıkay @Aeschyli
Ara

Konuyu Okuyanlar: 8 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.