[MP] Stellaris - Multiplayer: Şubat 2018
Mp oyunda, oyunculara mumkun oldugu kadar genisleme alani vermek amaciyla, herkesi esit uzaklikta yerlesiren bir Mod kullanacagi. Lutfen ekleyiniz

Ekle beni
Ara
Katılım hala açıksa katılıyorum.
Ara
Çok özür dileyerek multi başlamadan ayrılıyorum arkadaşlar, maalesef özellikle hafta sonları pc açacak vakit bulamıyorum son zamanlarda, iyi eğlenceler herkese.
Ara
Merhabalar.. Bende Katılmak istiyorum
Ara
Oyun kurulmustur.

Steamde beni eklemeyenler mp ekraninda

Direct Join yapip
90113537264247811

yazin. Sifre:st

@altnkurt
@jax61
@Voidian
@ceh1907
@Justicar
@Adm
@Aeschyli
@unonimus
@Sezar
@Gandhi
@Işıkay
@Kvothebard
@Minder
@Guderian
@Lygrim
Ara
Bugünkü iş yoğunluğu yüzünden ancak gelebildim. Çok özür dilerim telefonumun şarjı bittiği için haber veremedim...
Ara
qGAq45.jpg
Md1Y6N.jpg
Sic Parvis Magna
Ara
Normalde önümüzdeki 5 hafta cumartesileri Stellaris için boşaltmıştım. Lakin babamın beklenmedik İzmir çıkartması dolayısıyla bu hafta gelemeyeceğim. Henüz kimseyle komşuluğum veya rivalliğim yok. Hiçbir diplomatik ilişkim de yok. Bu haftalık koruma talep ediyorum. Saygılarımla.
Sic Parvis Magna
Ara
Altnkurtun ulkesi bu hafta saldirmazlik korumasi altindadir. Hatirladigim kadariyla karsilassanizda savas acacak bir yapay zeka da olmayacak.
Ara
(02-03-2018, 09:07)yafeshan : Altnkurtun ulkesi bu hafta saldirmazlik korumasi altindadir. Hatirladigim kadariyla karsilassanizda savas acacak bir yapay zeka da olmayacak.

Fanatik pasifist'ten saldırı alma korkusu olan varsa özele bekliyorum.
Sic Parvis Magna
Ara
2.00 mı 2.01 mi yoksa 2.02 ile mi oynayacaz? 2.02 uyumlu olmayabilir.

Ara
2.02 deneyelim istiyorum. cok fazla iyilestirme var oyunda. Baskalarina da sordum sorunsuz oynaniyor mu diye. Iyi dediler.
Ara
2.02 yi açmaya çalışcam aldığım saveden bakalım sorun çıkacak mı

[+] 1 üye Işıkay nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
ben denedim, guzel seyler oluyo :)

Herkese yuklu bi unity fazlasi veriyo, baska anormal durum yok
Ara
Oyun kuruldu,

Direct join icin id
90113642204426249

sifre:st
Ara
katıldım
Ara
Ben bu aksam gelemiyorum .. ailevi sebepler ..iyi oyunlar size
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
Bu multi bitti mi devam ediyor mu?
Ara
@Sezar

Dun gece bir allahin kulu cikmadi ortaya. Bende kimsenin arkasindan kosup adam toplamayi istemedim, 

Fiili olarak bitti mp. Diyecek lafim yok kimseye.
Ara
Aylar onceden bu kadar hevesle planlanan bir mp nin bu kadar cabuk yalan olmasi uzdu. Stellaris cok guzel bir oyun, bu forumda muhakkak devam eden bir Stellaris mp si olmali diye dusunuyorum.
[+] 1 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.