Anket Başlığı: 2. Oturumun saatleri "Teravih Namazı" Dolayısıyla...
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Değişsin . 8 - 10 olsun.

5 71.43%
Değişmesin . 9 - 11 kalsın.

2 28.57%
Katılımcı sayısı: 7 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

[MP] Victoria 2 - Multiplayer : Haziran 2016
(05-06-2016, 21:30)HulkSpider03 : Ağabeyi?

O bizim ilelebet can dostumuzdur onun canı benim canım benim canım onun canıdır

VİVE DE LA CASTİLEİ

Heh,ben ona olan mesajımda Kastilya dediğim için tepki gösterdi.Yani mesajı editleyin yoksa aranız bozulucak benle bozuldu :/
Ara
Aydınlattığınız için teşekkür ederim.
Ara
Eğitim nedeniyle katılamayacağım, ayrılmak zorundayım.
Ara
Arkadaşlar teravih zamanları uymuyor diye Fear'cığımdan anket açmasını istedim. Kanımca en doğru olan bu dur. Şayet ki saatler değişmezse (Birisine dedim bunu tehdit olarak anladı; Allah'ım sen yaradıyon da bunlar da iş yok) Akşam multilerine maalesef gelemeyeceğim vesselam.
[+] 1 üye PashaZade nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Namaz ve iftar nedeniyle katılamayacağım,ayrılıyorum..
Ara
2 kişi ayrıldı. Yani bence normal biliyormusunuz. 15 kişi katılmıştı hem zaten sw çökerdi.
:D
[+] 1 üye PashaZade nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Aha hollanda ve Brezilya cikti zaaaa ajsjsjsjjs

Tmm rusya artik gg sin kardes
Ara
(06-06-2016, 01:11)HulkSpider03 : Aha hollanda ve Brezilya cikti zaaaa ajsjsjsjjs

Tmm rusya artik gg sin kardes

O Hollanda dediğin Belçika ama lütfen :(
Ara
Valla katılmayı çok istiyordum ama iki hafta sonra LYS sınavına gireceğim, gittiğim dershanenin programında değişiklik oldu, bütün gün olmayacağım. Akşam desen, 8den sonra geliyorum, ezan Ankara'da 8.30-8.20 arası okunacak bütün Ramazan boyunca (birkaç dakika fark edebilir sanırsam). Eh zaten yorgunluk vs, çok sıkıntı olur, oynanacakların yarısından çoğuna gelemem malesef eğer devam edersem de.
Ara
Estağfirullah normal hayat tabiki daha önemli. Aslında verdiğin güzel bir öneri Sanala değil Reala bakınız! :)
[+] 2 üye PashaZade nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
1. oturum 2 ve 4 arasına alındı . 2. oturum kaldırıldı.

Oyunun ilk gününde 2. oturumu herkesin isteğine göre belirleriz

VIII. Henry i tenzih ediyorum Oyun zamanları 1 ay önceden belirtiliyor Ona göre plan yapıp MP ye katılmaman gerekiyordu.

İlk iletide belirttim Oyun saatlerinde değişiklik oldu.
Ara
Ben 1. oturuma illa gelirim ama 2. oturum anca 10:38-02:00 arası oynayayabilirim.
Ara
Diyorumki 10 Haziranda herkes 14.00 da gelsin . Oyun bitince geceki durumları görüşürüz.

+ Ayrıca eğer "akşam - gece" saatlerini denkleştiremezsek .

14.00 - 16.00 saatlerinde değişiklik yapabiliriz.

12.00 - 16.00 gibi .
Ara
Ben o saatlerde gelemem isim var o saatler de :/
Ara
1- Hangi saatler ?
2- Beğenmeyen gidebilir .
Ara
Yani Fear'cım günde tek oturum olmasını diyorsan yahşi edirsen. Ama ben 4 saat oynarım herkes o kadar dirayetli olabilecek mi yoksa 110 dakika ilk oturum 20 dakika ara 110 dakika son oturum şeklinde mi yapacaksın ?
Ara
Öğlen ki oyunu uzatırsak arasında mola verebiliriz.

Ayrıca en uygun şöyle olur sanırım :

Öğlen 12.00 - 16.00 , 14.00 da 20 dk ara
Akşam 23.00 - 24.00 , Hekes isterse gece 1 e kadar oynarız.

Katılımcılar fikirlerini belirtirsa iyi olur .
Ara
Yani o mola olayı çok güzel olmuş beğendim beğefendi amma şu çift oturum muhabbetlerinde şöyle oluyor; 2. oturumun 30 dakkasına katılamıyorum yani zatan yarısı gitmiş oluyor ayrıca benim için rehost atacak msıınız?
Ara
Nezmaan uygun olduğunuzu sorudum ona göre ayarlarız .
Ara
En iyisi 13:00-15:00 sonra 20dk ara.Ardından 15:20-17:00 oynanılır.Belki 23:00-01:00 arası da uzatılabilir.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.