Anket Başlığı: 2. Oturumun saatleri "Teravih Namazı" Dolayısıyla...
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Değişsin . 8 - 10 olsun.

5 71.43%
Değişmesin . 9 - 11 kalsın.

2 28.57%
Katılımcı sayısı: 7 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

[MP] Victoria 2 - Multiplayer : Haziran 2016
Sicilya
Ara
Şuan Öğlen 13.00 - 16.00 için yazıyorlar.

Yarın katılanlarla konuşacağım 22.00 - 01.00 arasıda yapacağımızı söyleyeceğim . 2 farklı save olacak.
Ara
Gece olacak oyuna katılıyorum ülkemi lobide seçerim.
Ara
Sabah. Avusturya-Macaristan
Ara
(11-06-2016, 18:21)Wayfear : Şuan Öğlen  13.00 - 16.00 için yazıyorlar.

Yarın katılanlarla konuşacağım 22.00 - 01.00 arasıda yapacağımızı söyleyeceğim . 2 farklı save olacak.

1 saat geç olsa gelirdim geceye.
Ara
Sabahı seç işte rehet dur :D
[+] 1 üye PashaZade nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bugün oynanacaktı ama kimse yok :/
Ara
Yarın 13.00 da başlıyoruz.

Bu akşam 22.00 da katılabilecek var mı ?
Ara
Senin kel adamda çok yakışıklı olmuş. Profil resmini beğendim :D
Ara
Ty.
Ara
Oyunu kuran arkadaş yaptığım taktik kendi zararına olduğu için Fransa oynamamamı söyledi,o zaman mpden ayrılma vaktidir.
Ara
Şişt yapma öyle şey üzüyosun beni :(
Ara
(13-06-2016, 14:27)GoktugPasa : Oyunu kuran arkadaş yaptığım taktik kendi zararına olduğu için Fransa oynamamamı söyledi,o zaman mpden ayrılma vaktidir.

1- Yaptığın taktiği eleştirdim buna trip atmana gerek yok

2- Fransa oynama demedim . Birdahaki MPde fransa almazsan sevinirim dedim .

3-Almanyada 100 tugay varken Fransada 65 tugay varsa ve bunlar Alsasde değilse o taktik falan değildir , O Alsası satmakdır. Hadi geride savunma yapacaksın dedik (YANLIŞ) 65 tugay olmaması gerek , ki bu oyun hakkında az bilgin olduğunu gösteriyor . Kimseyi MP den kovmadım veya terketmeye zorlamadım ayrılan kendi bilir.

Rehost . 14.30
Ara
(13-06-2016, 14:31)Wayfear :
(13-06-2016, 14:27)GoktugPasa : Oyunu kuran arkadaş yaptığım taktik kendi zararına olduğu için Fransa oynamamamı söyledi,o zaman mpden ayrılma vaktidir.

1- Yaptığın taktiği eleştirdim buna trip atmana gerek yok

2- Fransa oynama demedim . Birdahaki MPde fransa almazsan sevinirim dedim .

3-Almanyada 100 tugay varken Fransada 65 tugay varsa ve bunlar Alsasde değilse o taktik falan değildir , O Alsası satmakdır.  Hadi geride savunma yapacaksın dedik (YANLIŞ) 65 tugay olmaması gerek , ki bu oyun hakkında az bilgin olduğunu gösteriyor . Kimseyi MP den kovmadım veya terketmeye zorlamadım ayrılan kendi bilir.
Fransa bilmeyen anlamasın rica etmek mi?Ve teşvik etmeme rağmen askere gelmeyen halka sorucaksın asker sayısını.Ve Alsas-Loren'i satmak sadece bir taktikti.Ben savunma yapsam bile kaybedecem o 65 tugay da ölücek.
Ara
Bilgisayar bile daha fazla tugay oluştururdu .
Böyle bir taktik zaten Fransa devletine aykırı .

Fransa bilmediğini kast ediyorsan bende Birdahi mpde Fransa* oynamamanı kastediyorum direk çık git demiyorum .
Ara
Almanya olarak fransanın yaptığı hareketi yanlış buluyorum alsası en azından hiç askeri olmasa bile mobilizeyle savunmalıydı ben almanya olduğum için tabi beleş alsası kabul ettim ama yanlıştı yani savaşması gerekirdi ki savaşsa rusya savaş açıp destek olucaktı çok belliydi ama sanırım anlamadı onu neyse hem beleşe alsası verip hemde fransayı kötü durumda bırakıp gitmesi üzücü yapıcak bir şey yok :(
Ara
(13-06-2016, 14:44)Felixia : Almanya olarak fransanın yaptığı hareketi yanlış buluyorum alsası en azından hiç askeri olmasa bile mobilizeyle savunmalıydı ben almanya olduğum için tabi beleş alsası kabul ettim ama yanlıştı yani savaşması gerekirdi ki savaşsa rusya savaş açıp destek olucaktı çok belliydi ama sanırım anlamadı onu neyse hem beleşe alsası verip hemde fransayı kötü durumda bırakıp gitmesi üzücü yapıcak bir şey yok :(

Zaten savaştım.Geride mobilize oldum alan dar geldi orduyu Alsas'ta tutup yok olmasını izlemenin ne anlamı var?
Ara
(13-06-2016, 14:51)GoktugPasa :
(13-06-2016, 14:44)Felixia : Almanya olarak fransanın yaptığı hareketi yanlış buluyorum alsası en azından hiç askeri olmasa bile mobilizeyle savunmalıydı ben almanya olduğum için tabi beleş alsası kabul ettim ama yanlıştı yani savaşması gerekirdi ki savaşsa rusya savaş açıp destek olucaktı çok belliydi ama sanırım anlamadı onu neyse hem beleşe alsası verip hemde fransayı kötü durumda bırakıp gitmesi üzücü yapıcak bir şey yok :(

Zaten savaştım.Geride mobilize oldum alan dar geldi orduyu Alsas'ta tutup yok olmasını izlemenin ne anlamı var?

Askerin olsa böyle olmazdı dimi ?
Ara
(13-06-2016, 14:52)Wayfear :
(13-06-2016, 14:51)GoktugPasa :

Askerin olsa böyle olmazdı dimi ?

Yav asker çıkmıyor diyorum hala asker diyorsun.Teşvikler yapıp gerici partiyi ayakta tutmama rağmen halk askere girmiyor.Zaten Fransa fazla nüfuslu değil anca koloniler ile asker kasılır ama çoğu asker çıkacak yere de saldırmak yasak.
Ara
Alt tabakanın vergisini artır ve asker maaşlarını artır. Yetmiyorsa orta sınıfı öldür bunu yapmak çok zor değil.

Medicine araştırması yapmadıysan durum daha vahim, iyi bir Fransa oyuncusu oyun 60'a kadar Prusya'yı çok rahat döver.
[+] 1 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.