[MP] Warcraft 3 - Multiplayer: Haziran 2018
S8PNxOKSSX.png
 Haziran ayı süresince yapılacak Warcraft multiplayer oyunlarına yapılacak başvuru, sohbet ve görsellerinin paylaşılacağı konudur. Oyun gameranger üzerinden oynanıp, 1.29 versiyonu kullanılacaktır. Oyun linki isteyene özelden yardımcı olabilirim.

Katılımcılar:

@Duman
@reddga
@Merco
@Sezar
@Aeschyli
@Ayro

Önümüzdeki Pazar ve Haziran ayı içerisindeki bütün Pazar günleri saat 23:00'da oyunlar kurulacak.
Ara
Katılıyorum.
Gun ve saati uygun olursa katiliyorum.
Ara
Oyunlar çok büyük ihtimalle pazar günü gece 10'da başlayacak.
[+] 1 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılmak isterim, daha önce hiç oyunu oynamadım ama uzun zamandır merak ediyordum. Bir de gece saat 11 gibi katılma ihtimalim daha yüksek.
tTRiYax.png
Ara
Katılmak istiyorum.
Ara
Önümüzdeki Pazar ve Haziran ayı içerisindeki bütün Pazar günleri saat 23:00'da oyunlar kurulacak.
[+] 3 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Katılıyorum. Oyun linki vb. ayarlarda yardımcı olunursa sevinirim. Daha önce hiç mp oynamamıştım ama oldukça sevdiğim bir oyundur.
Ara
Bugün verdiğim saate son 10 dakika kala kuracağım. Duruma göre takımlı veya FFA oynayabiliriz. Oyuna özgü farklı bir mod var ise onu da deneyebiliriz tabi.

@Duman
@reddga
@Merco
@Sezar
@Aeschyli
[+] 2 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Beklemedeyiz.
Ara
1 saate kuracağım. Kısayolları kendinize göre ayarlamak isterseniz bu programı indirebilirsiniz: https://gaming-tools.com/warcraft-3/warkeys/
Ara
Katılıyorum
hby6qc.gif
Ara
Oda kuruldu.

Lobi adı: Strategyturk Warcraft 3 Etkinliği
Şifre: st

@Duman
@reddga
@Merco
@Sezar
@Aeschyli
@Ayro
Ara
Katılmak isterim.
Ara
Hayatımda ilk defa Warcraft 3 oynadım ve keşke daha önceden oynasaymışım dedim o kadar çok sevdim. İlk defa oynadığım için doğal olarak oyun hakkında hiçbir bilgim yoktu. İlk oyunda 3v3 attık. Uzun bir süre başa baş gittikten sonra oyun bizim lehimize döndü ve kazanan biz olduk. 2. oyunda FFA attık ve girdiğim 2 büyük savaşta da büyük kayıplar verdikten sonra oyunda yıkılan ilk ben oldum. Çok güzel maçlar döndü herkesin eline sağlık.

tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
5pwl519n11lw7bkzg.jpg
qj8w8a712p9t3stzg.jpg
o2vjxvoh4nqc7obzg.jpg
uq626wb97r5uokizg.jpg
cj11a1zvguzu8nwzg.jpg
evgwb7ws0ytjftuzg.jpg

1. ve 2. maçtan görüntüler. Mountain Giant a peonlar ile saldırdım ama yemedi.
Ara
Son oyun bayağı güzel oldu. 10 lvl hero da görmüş olduk. Oyunun ilerleyen aşamalarında madenlere yayılmanın aşırı önemli olduğunu da bir çoğumuz acı bir şekilde öğrendiğini düşünüyorum.

Oyunda ilginç bir şekilde lag var, sebebini bilmiyorum ama araştırmak gerek.
Ara
Bugün saat 23:00'de oyun var. Bugün olacak mapleri Dükkan/Paralı asker noktalarının bol olanlarını seçeceğiz. Böylece daha fazla eşya, kahraman ve üniteye ulaşabileceğiz. İsteğe göre geçen haftaki gibi herkes kendi favori fraksiyonunu seçer veya random atarız.

@Duman
@reddga
@Merco
@Sezar
@Aeschyli
@Ayro
@Aeschyli
Ara
Gelebilirim.
Ara
Gelirim.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.