[MP] Warcraft 3 - Multiplayer: Haziran 2018
İndiriyorum oyunu yetişmeye çalışacağım
Ara
Etkinlikten ayrılıyorum.
hby6qc.gif
Ara
Oyun kuruldu.
Ara
Odayı kurdum arkadaşlar.

Oda adı Strategyturk Warcraft 3 Haziran Multiplayer Etkinliği
Şifre st
Ara
İlk oyunda Aeschyli farkını ortaya koydu.

6kpk8lb2lgqpagkzg.jpg

İkinci oyunda Aes oyundan düşünce 3ümüz kapıştık. Ara ara hepimizin önde olduğu oyunda uçan birimlerin avantajıyla Satan oyunu kazandı. Ama malzeme toplamada ben 1. bitirdim :D 

ey8a4jmjwtbq3ydzg.jpg

Altınımız olmaması dolayısıyla ta bilmem nereden işçilerle altın taşıyarak asker bastık. Nice madencilerimiz bu uğurda şehit oldular ama yine de yenilmekten kurtulamadık. 
2g7fto6dsrhn188zg.jpg
[+] 2 üye Merco nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Aslında her ırkta uçan güçlü birlikler var ama kullanan olmadı. Son oynadığımız oyunda, oyunun FFA için pek uygun olmadığını gördük diye düşünüyorum.
Ara
Oyun kuruldu.
Ara
rubx2dq4p3q6mf3zg.jpg
6kqv0n6r2kqo8x2zg.jpg

Aeschyli ile ben Satan ile Sezar'a karşı direnemedik. Gerçi yenilmemizde büyük pay bende. Oyuna yeni yeni alışıyorum. Yarın tekrar oynamayı düşünüyoruz. Gelen olursa bekleriz.
Ara
Oyun bayagi iyi , guzel bir rts tadi veriyor, gelmek isteyenleri bekleriz.
Ara
Güzel oyunlar oluyor. Milletin hava ünitelerine pek önem vermemesinin ekmeğini ben yiyorum :D. Bugün gelemeyeceğim gibi ama yarın gelebilirim.
Ara
Bu akşam oyun yapsak gelen olur mu?
Ara
Ben gece 1 gibi filan olursa gelebilirim bir ihtimal.
Ara
Erkenden uyumam lazım o pek mümkün olmaz benim içim.
Ara
Yarın seçim var. Takip edecek varsa yarınki oyunu iptal edebiliriz.
Ara
Bugün son oyunu kuracağım. Bundan sonraki süreçte internete erişimim muhtemelen stabil olmayacak bu yüzden bunda sonraki oyunları en azından eylül ayına kadar ben kurmayacağım.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.