[MP] Warhammer II - Multiplayer: Temmuz 2020
#1
TWW_MP.png

Temmuz ayı içerisinde yapılacak Warhammer 2 multiplayer etkinliği maçları bu konu altından ayarlanarak yapılır. Katılımcılar yorum olarak "katılıyorum" ibaresini ve  Steam nickini yazmalıdır.

OYUN KURALLARI:
Katılımcılar arasında karar verilecektir.

Oyun Günleri: Oyuncuların müsaitlik durumuna göre belirlenecektir.
Ara
Cevapla
#2
1.9.2 yüklü olduğu için katılamıyorum bilginize.
Zafer esnasında uyguladığım taktikleri herkes görebilir, ancak kimsenin göremediği, zafer yolunu açan stratejilerimdir. [sun tzu]


https://www.youtube.com/watch?v=ZjHt3KW6S4g
Ara
Cevapla
#3
Ben de katılabilirim
Ara
Cevapla
#4
Katılıyorum.
Ara
Cevapla
#5
Katılıyorum. Steam: Craetus
76561198034761601.png
Ara
Cevapla
#6
Katılıyorum
Ara
Cevapla
#7
@AxisTitan ile bir saate dostluk maçı atacağız müsait olanları bekleriz.
Ara
Cevapla
#8
@Craetus ile iki maç attık ilk maç ben kırık balta dan göbekli gromu aldım o da yüce elflerden ulthuanı aldı. Maç çok çekişmeliydi ilk maçın kazananı bendim. Okçuları alıp kenara çekilmişti ve kafama bir yığın ok yedim. Ancak ikimizde maç sonu ekran görüntüsünü almayı unuttuk. 


İkinci maç kaos alayım dedim. Belki canavarlar ile okçuları yenerim dedim. Arka saflara sarktık ancak bu seferde ön cephede çok iyi iş çıkardılar. Kahramanları da ölmek bilmedi resmen tank almışlardı. 


[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#9
@AxisTitan ile bir maç yaptık. Kertenkele adamlara dayanmaya çalıştım. Askerlerim çoğu zaman kaçıp geri gelse de büyüleriyle başa çıkamadım. Güzel bir maçtı. Ellerine sağlık.

Görsel


Görsel

Ara
Cevapla
#10
@Gurt ile iki maç attık. İlk maç Gurt Kırık Balta'dan Göbekli Grom'u aldı, ben de Yüce Elflerden Ulthuan'ı aldım. Mücadele çok kıyasıya geçti. İlk kazanan Gurt'tu. Ekran görüntüsü almak ya da maç kaydı almak aklıma gelmediği için görüntü alamadım. İkinci maça başlamadan önce Gurt hatırlattığı için ikinci maçtan görüntüler aldım.

İkinci maç Gurt Kaos oldu ben yine Yüce Elf oynadım. Açıkçası başta korktum çünkü çok fazla canavardan oluşuyordu ordusu ve çok kalabalık gözüküyorlardı.

Görsel
Görsel

Görsel
Görsel


Kaos'un heybetli dev canavarları ve savaşta hasar almış komutanlarından bir tanesi.

Görsel

Savaş alanı.

Görsel
Görsel


Elflerin ejderhası ve büyük Elf komutanı Tyrion.

Görsel
Görsel

Görsel
Görsel


Çok geçmeden kanlı muharebeler başladı. Her iki taraf için de çok korkunçtu.

Görsel


Görsel
Görsel


Kaos generali ve Elf generali.

Görsel
Görsel

Görsel
Görsel


Çok çetin bir savaştı. Son ana kadar kaybetme ihtimalim çok yüksekti. Yüksek Elfler savaştan kaçmadı, generalimiz Tyrion çok iyi bir iş çıkardı ve zor da olsa kazandık.
76561198034761601.png
[+] 3 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#11
Resimler çok güzel çıkmış. Ellerine sağlık.
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#12
Bugün @Craetus ile iki maç yaptık. İki maçın da kazananı @Craetus oldu. Tebrik ederim. İlk maç alith anar aldım gayet başarılı savunma yapsam da kertenkelelerin delirişlerine çözüm bulamadım. İkinci maç cücelerle savunma yapan karşı taraftı. Düşmana varmak için tüm haritayı gezdik. Baya uzun bir savaş verdik. Büyülerin ve canavarların olduğu bir savaştı. Ancak dayanıklı cücelerin direncini kıramadık.


[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#13
20200708155059_1.jpg

@Gurt ile çok çetin bi' savaş yaptık :D Savaşın seyri çok sık değişti ama sonunda çok eğlenceli bir maçtı teşekkürederim :)
[+] 2 üye AxisTitan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#14
Savaşın kazananı @AxisTitan oldu ancak savaş bitene kadar kimin kazanacağını ikimizde kestiremedik. Keyifli bir oyundu.

Görsel
Ara
Cevapla
#15
Yukarıda @Gurt'un da bahsettiği gibi iki maç attık. İlk maç Gurt Nagarythe'i aldı, ben de Kertenkeleadamlar'ı aldım. Savaşın ilk yarısında Gurt'un kanattan gelen süvari hücumunu durdurmak için karşılarına çıkınca ordumun yarısı delirip emirleri dinlememeye başladı. Ordumu süvarilerinin peşinden kendi yanına çekti ve ok ile dövmeye başladı. "Battı balık yan gider" diyerek kalan kuvvetlerle merkeze saldırdık ve eş zamanlı olarak diğer kanattan süvariler ile arkaya sızdık. Gurt fark ettiğinde çok geçti. Çok büyük kayıplar vermemize rağmen kıl payı kazanabildim.

İkinci maç Gurt Canavaradamlar oldu ben Cüceler ile oynadım. Bu sefer savunan taraf bendim. En geride savunma düzeni aldım. Topçularımız ile üzerimize gelen bir grubu daha savaşma imkanı bulamadan yok ettik. Gurt da kenarlardaki ormanlardan istifade ederek süvarilerini saklayarak kanatlara getirmiş. Esas hat ordusu ile ön saflarda çok kıyasıya savaşırken kanatlardan Minatorlar ve her çeşit canavarın üstümüze çökmesi ile umudumu kaybetmiştim. Ormandan dolaşan süvarileri ile de tam arkamızdan binince komple paket olmuştuk. Ancak çevik cüceler helikopter desteği ile pes etmedi ve benim için mucizevi bir şekilde zafer aldık.

İki maçta da çok eğlendim, maçlar için teşekkür ederim Gurt.

76561198034761601.png
[+] 2 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#16
Harika bir şekilde muharebeleri özetlemişsin. Görseller inanılmaz emeğine sağlık.
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#17
Katılıyorum
Ara
Cevapla
#18
(08-07-2020, 18:56)Alastar Boy : Katılıyorum


Kolay ulaşabilmek için steam profil linkini paylarşır mısın?
Ara
Cevapla
#19
@Onur34 ile iki maç attık. İlk maç çok çekişmeliydi sona kalan birimlerimiz ölmektense savaşmayı yeğlediler. Ancak liderlikleri bir düşüp bir çıkıyordu. İlk maçı @Onur34 kazandı tebrik ederim. İkinci maç kaledor aldım ve bretonya vardı karşımda iki ejderhamla birlikte çok fazla zorlanmadım anca büyüleri canımı sıkmayı başardı. İlk maç kadar olmasa da yorucu geçti diyebilirim.


Ara
Cevapla
#20
20200708201614_1.jpg

İlk oyun gerçekten de çok çekişmeli geçti. Özellikle Lordumu oyunun ortasında kaybetmem oldukça kötü oldu. İkinci oyunun da biraz çekişmeli geçmesini beklerdim ama @Gurt iki ejderhası ile beni yok etti :D
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.