Önemli: İnternet Hızınız & Hizmet Sağlayıcınız
Fraude'yi diyorsan orası Bilkent.
Sic Parvis Magna
Ara
Sormuş olduğum diğer sorulara da cevap alabilmek güzel olurdu aslında.
Ara
(09-06-2017, 13:01)Doraemon : BARW29.png

Anlaşılan o ki hiçbir şey mükemmel değil. İçimde hep bir şüphe vardı çünkü her şey çok güzeldi, yeri geliyor almam gereken hızdan daha fazlasını alıyordum, yeri geliyor müşteri hizmetleri tüm sorularımızı cevaplıyordu. Fakat işler değişti.

Olan şu: Galiba bizim üyeliği unuttular çünkü hâlâ kotadaki hızımı kullanıyorum. Mobil uygulamaya göre kotam ayın sekizinden sekizine yenileniyor ve evet AKN'em sıfırlanmış. Fakat hızım kotadaki ile aynı, neden bilmiyorum. Hâlâ TTNET'ten aldığım hizmetten daha hızlı, evet, fakat olması gerekenden 3 kat daha yavaş. Can sıkıcı ve üzücü bir olay. İşin garip kısmı saat 2'den sonra olması gereken hıza çıkıyor. Yarın arayacağız bakalım ne diyecekler.

En son bu tür bir olayı D-Smart'ta yaşamıştık, evlerden ırak bir durum ve işin sonu üyeliği iptal ettirmeye gitmişti. Umarım bu da böyle olmaz.

Bu arada güncellemeyi unutmuşum, bu olayı gece yazmıştım sabahleyin herhangi bir arama yapmadan düzeldi.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
GyvQWV.jpg

Zamanında doğru ata oynamanın getirileri: Turknet AKK'yı kaldırdı.
Sic Parvis Magna
[+] 2 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@altnkurt ücretler ne alemde ?
Ara
@Sübaşı Aylık 60 liraya 75mbite kadar (30larda görüyorum ve şükrediyorum) internet ve kullanmadığım için ne kadar olduğunu unuttuğum dakika.

Yakın zamanda Doraemon da geçti. SatanistKesenKedi de şu sıra başvuru yapıyor sanıyorum.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben de taahhüt bitince TürkNet'e geçmek istiyorum ama yerin dibine sokan çok fazla insan var. Emin olamadım.
Ara
g9OmrZ.png

Hacettepe'de 180 mbit gördüm vay be.
Ara
Dün itibariyle ISP'm değişti, eski kullandığım sağlayıcı yeni kullanacağım tarafından satın alınmış. Rostelekom'lu olduk gibi görünüyor ama çok daha iyi internet paketleri var 200/250 Mbitler gibi, eskisinde en yükseği 50'likti onu kullanıyordum.
Şu konuya girdiğimde milletin paylaştığı hızları gördükçe içim gidiyor ya.
Bizim burda fiber altyapısı yok.Bölgemizde 16 MBPS ye kadar karşılayabilen altyapımız varmış.Türkiyenin güya en büyük şehri İstanbulda yaşıyoruz ama bizim buralara fiber altyapısı gelene kadar millet marsa fiber götürecek :P
@altnkurt mart 2019 a kadar Dsmartla taahhüdüm olmasa senin gibi Türknet yapıcam en azından 75 gb gibi komik bir kotam olmaz. Ama yapamıyorum :P
Allahtan DsmartNet fena bir şirket değilde internette normal zamanlarda yavaşlama ve kopma hiç yaşatmıyor. Dediği hızı tam veremese de aşırı sıkıntı yok.
@altnkurt Sen Türknetten memnunmusun ? Mart 2019 gelene kadar düşüneyim :D
Ara
@Sübaşı Seyrek de olsa kopma oluyor. Akk tamamen kalktı sanırım bölgeden dolayı. Hız olarak yan odadaki wifi ile 25’in altına düşmüyor. Fiber altyapısı mevcut değil. Vdsl kullanıyorum. Buraya kadar gayet güzel.
Memlekette aynı paketin 16mbit olanını kullanıyorum ve durum içler acısı. Modemden mi altyapıdan mı çözemedim ama instagram bile kullanamıyoruz. 5-6 mbitleri zor görüyor. Kendi modemimi memlekete götürüp denedikten sonra düzelmezse farklı bi ısse geçeceğiz.
Bunun dışında @Doraemon ve @SatanistKesenKedi de tavsiyelerimle Turknet’e geçirdim. Onların da görüşünü almak isteyebilirsin.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Turknet'teki haftada bir kaç defa en az 10'ar dakikalık kopmalar dışında sorunum yok. Faturadan da geçirmediler şuana kadar. Kısacası Türkiye standartları için iyi bir hizmet verdiklerini düşünüyorum.
[+] 1 üye SatanistKesenKedi nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
5Drz4R.jpg

Modeme kablo ile bağlanmak gibi bir fanteziye giriştim ve sonuç dudak uçuklatacak cinsten. Hız direk ikiye katlandı. Bence Turknet'e geçmeyenler tekrar düşünsün.
Sic Parvis Magna
Ara
8Mbit/Superonline
Ara
7679620714.png
[+] 1 üye Aeschyli nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
g6BvzZ.png

Bayadır speedtest yapmamışım.
441ea13e95237217444e0db6351c9f3d.jpg
Ara
hz.JPG
tTRiYax.png
[+] 4 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Screenshot_7.jpg

Gelişme var son testten bu yana.
Sic Parvis Magna
Ara
hiz.png
Ekran_Goruntusu_36.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.