Önemli: İnternet Hızınız & Hizmet Sağlayıcınız
#81
Fraude'yi diyorsan orası Bilkent.
Edwenno o Gwath
Ara
Cevapla
#82
Sormuş olduğum diğer sorulara da cevap alabilmek güzel olurdu aslında.
AyYQAz.png                                                                                              76561198378249626.png
Ara
Cevapla
#83
(09-06-2017, 13:01)Doraemon :  BARW29.png

Anlaşılan o ki hiçbir şey mükemmel değil. İçimde hep bir şüphe vardı çünkü her şey çok güzeldi, yeri geliyor almam gereken hızdan daha fazlasını alıyordum, yeri geliyor müşteri hizmetleri tüm sorularımızı cevaplıyordu. Fakat işler değişti.

Olan şu: Galiba bizim üyeliği unuttular çünkü hâlâ kotadaki hızımı kullanıyorum. Mobil uygulamaya göre kotam ayın sekizinden sekizine yenileniyor ve evet AKN'em sıfırlanmış. Fakat hızım kotadaki ile aynı, neden bilmiyorum. Hâlâ TTNET'ten aldığım hizmetten daha hızlı, evet, fakat olması gerekenden 3 kat daha yavaş. Can sıkıcı ve üzücü bir olay. İşin garip kısmı saat 2'den sonra olması gereken hıza çıkıyor. Yarın arayacağız bakalım ne diyecekler.

En son bu tür bir olayı D-Smart'ta yaşamıştık, evlerden ırak bir durum ve işin sonu üyeliği iptal ettirmeye gitmişti. Umarım bu da böyle olmaz.Bu arada güncellemeyi unutmuşum, bu olayı gece yazmıştım sabahleyin herhangi bir arama yapmadan düzeldi.
"Bana ne"li Günler
Ara
Cevapla
#84
GyvQWV.jpg

Zamanında doğru ata oynamanın getirileri: Turknet AKK'yı kaldırdı.
Edwenno o Gwath
[+] 2 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#85
@altnkurt ücretler ne alemde ?
Ara
Cevapla
#86
@Sübaşı Aylık 60 liraya 75mbite kadar (30larda görüyorum ve şükrediyorum) internet ve kullanmadığım için ne kadar olduğunu unuttuğum dakika.

Yakın zamanda Doraemon da geçti. SatanistKesenKedi de şu sıra başvuru yapıyor sanıyorum.
Edwenno o Gwath
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#87
Ben de taahhüt bitince TürkNet'e geçmek istiyorum ama yerin dibine sokan çok fazla insan var. Emin olamadım.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.