Önemli: Telefonlarla İlgili Sorular & Sohbet
Telefonlardan pek anlamam ama beleşe 2300 küsürlük alet veriyosa ben düşünmezdim şahsen.
Ara
Aletin fiyatı 2369 lira. Verdiği sanal gerçeklik gözlüğü ilk çıktığında 300 birşeydi, şimdi 150 tlye bulmak mümkün.
Ara
@Probang

Hepsiburada'da ki alet Samsung Türkiye garantili mi? Ona dikkat etmek lazım. Sahip olduğum Iphone 6'nın garantisinin bitimine 28 gün kala garantiye verdim sorunları söyleyerek, anında sıfırıyla değiştirdiler, şu an sıfır telefon kullanıyorum. :p

Şahsi tercihim android kullanacak dahi olsam Samsung'dan uzak dururum genelde, zamanında çok iş açtı başıma, tasarımından ve firmanın itibarından da pek hazzetmiyorum.
Ara
Samsung Türkiye garantili diyor. İthalatçı olanı 200 lira daha az fiyatta.
Apple Garantisi muhteşem tabi, gönlümdende 6S geçiyor aslında Android'i ve Touchwiz arayüzünü beğenmiyorum. 

Lakin 16 GB depolama alanı bana yetmez gibi gözüküyor, fotoğrafları falan silmek istemiyorum şuanki bataryası uçmuş, ömrünün son demlerini yaşayan cihazım bile 32 GB kapasiteli. 64 GB iPhone 6S yerine 32 GB iPhone 7 almak daha mantıklı oluyor fakat bu seferde fazla uçmuş oluyorum, öğrenci olmasam param altımda olsa direk iPhone7 alır geçerdimde, işte :P

Arada yaklaşık 1000 lira gibi bir fiyat farkı oluşuyor. Özelliklere bakacak olursak S7 6S'den hertürlü iyi gibi. Tek eksiği Android olması, Androidli telefonlarda ilk 2 sene sorun yok, destek tam. Ondan sonra telefonlar ölüme terkediliyor.

Şuan için S7'dede karar kıldım. Yarın sipariş vermeyi düşünüyorum, karar değiştirmezsem. S7 Edge hala al beni der gibi bakıyor :p

100 TL WorldPuan vereceği için fiyatlara 100 TL eksik bakıyorum otomatikmen.

http://www.hepsiburada.com/samsung-galax...CEPSAMS7-B

http://www.hepsiburada.com/samsung-galax...SAMS7E32-S
Ara
2013 yılında aldığım s3 mini hiç sıkıntı yaşatmadı hala çalışıyor.
Nisan 2015 te aldığım S5 te biraz ısınma sorunu var.Bazen ısına ısına kendiliğinden kapanıp açılabiliyor.Son zamanlarda nedense nadirleşmeye başladı bu durum.Doğru şarj etmediğimden yaşadığımı düşünüyorum.Telefon %100 şarj halindeyken fişi çekmeyi unutuyorum bazen.
Telefon çözünürlüğü falan çok iyi,çektiği fotoğraflar cam gibi.(S5 cam gibiyse S7 çok daha iyidir hatta) Ayrıca yanında sanal gerçeklik gözlüğü var.
Şu an Iphone 7 mi Galaxy S7 mi diye sorsan ben de senin gibi fiyat olarak daha makul olmasından dolayı S7 yi tercih ederdim.Ama hepsiburada dan alırmıydım bilmiyorum.
[+] 1 üye Royal Guard nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben olsam Amazon'dan GTX1070 ( EVGA FTW 1600'e falan) alır kalan paraya az daha ekler 1200-1500 bandında telefon alırdım hajum.

6-1445518964.png
200w.webp?cid=790b76115d1e7ead69352f4d67...=200w.webp
[+] 2 üye Kurt Knispel nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Şuanlık telefon almaktan vazgeçtim, telefondaki gereksiz uygulamaları sildim. Eski kadar Snap mnap takılmayacağım, kasa kasada olsa Nisan'a kadar bekleyeceğim. S8 yada iPhone7 alacağım biraz daha bekleyip. Telefon bozulmadıkça yada hatalar vs. vermedikçe telefon değiştiren biri değilim, almışken şöyle uzun süreler götürsün istiyorum. Bu yüzden iPhone7 'ye kayabilirim direk.

@Kurt Knispel

Meslek sahibi olalım efsane bir sistem toplarız Emrecim, şimdilik gerek yok GTX 1070'lere .d
Ara
@Probang hacı senin iphone 6 çalınmıştı demi?
Ara
2 sene önce Yılbaşı, ergenlik başa bela. Neyseki işe girip 4-5 ay çalışıp telafi etmiştim.
Acıda olsa tecrübe ediniyosun, özgüvenimin dorukta olduğu zamanlardı, aklımı başıma getirmişti.
Ara
Sen alma, içip içip çaldırıyorsun sonra.
Ara
:') :') :')
Ara
Çalışıp gene alırız İsmailcim, cana bişey olmasın yha xd
Ara
Sen kendini de çaldırırsın bir gün.
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
Ara
@Probang sen nasıl telefonu kaybettin bilmiyorum ama benim hikayede iyidir :
2010 yılında 8. sınıfa giderken 1. telefonumu evde bırakırdım.Eve hırsız girdi ve telefonu çaldı.(O zamanlar benim PC de yeniydi Allahtan PC yi söküp taşımaya üşenmişler :D )
2. telefon çamaşır makinesinde yıkandı.
3. telefonu kaybettim.Kaybettiğim gün köye gittim 25 gün köyde telefonsuz gezdim İstanbula döndüğümde artık yeni telefon almak gerek diye yeni telefon aldım.Ertesi gün eski telefonu halamların evinde yanlışlıkla koltuğun arkasına düşürdüğüm ortaya çıktı.
4. telefon s3 mini den itibaren 3 yıldır herhangi bir sıkıntı yaşamadım :D
Ara
(19-09-2016, 00:51)Probang : Kafam karmakarışık valla. S7, S7 EDGE, 6S, IPHONE 7 arasında kararsız kaldım.

En makulü S7 gibi kalıyor, 6S'in kapasitesi bana yetecek düzeyde değil. Kapasite arttırırsak bu sefer telefon fiyatı uçuyor Apple'da. iPhone7 iyi hoşta fiyatı malum.

S7 alırsam bana Samsung kampanya ile sanal gerçeklik gözlüğü Gear V verecek. Fiyatıda 2369 lira Hepsiburada'da.
5.5 inc telefon kullanıyorum, fazlada küçük ekran istemiyorum alıştık bir kere.

S7 edge aldımda öyle bir kampanya yok ?
1NrVyj.gif
Yardım almaya alışan emir almaya da alışır.
Ara
(21-09-2016, 17:24)Royal Guard : @Probang sen nasıl telefonu kaybettin bilmiyorum ama benim hikayede iyidir :
2010 yılında 8. sınıfa giderken 1.  telefonumu evde bırakırdım.Eve hırsız girdi ve telefonu çaldı.(O zamanlar benim PC de yeniydi Allahtan PC yi söküp taşımaya üşenmişler :D )
2. telefon çamaşır makinesinde yıkandı.
3. telefonu kaybettim.Kaybettiğim gün köye gittim 25 gün köyde telefonsuz gezdim İstanbula döndüğümde artık yeni telefon almak gerek diye yeni telefon aldım.Ertesi gün eski telefonu halamların evinde yanlışlıkla koltuğun arkasına düşürdüğüm ortaya çıktı.
4. telefon s3 mini den itibaren 3 yıldır herhangi bir sıkıntı yaşamadım :D

Seninkiler @Probang ın olayının yanında çok masum kalır :')
Ara
(21-09-2016, 19:14)Furkovic :
(19-09-2016, 00:51)Probang : Kafam karmakarışık valla. S7, S7 EDGE, 6S, IPHONE 7 arasında kararsız kaldım.

En makulü S7 gibi kalıyor, 6S'in kapasitesi bana yetecek düzeyde değil. Kapasite arttırırsak bu sefer telefon fiyatı uçuyor Apple'da. iPhone7 iyi hoşta fiyatı malum.

S7 alırsam bana Samsung kampanya ile sanal gerçeklik gözlüğü Gear V verecek. Fiyatıda 2369 lira Hepsiburada'da.
5.5 inc telefon kullanıyorum, fazlada küçük ekran istemiyorum alıştık bir kere.

S7 edge aldımda öyle bir kampanya yok ?

http://www.samsung.com/tr/vr_kazan/

* 19 Ağustos - 30 Eylül 2016 tarihleri arasında, Samsung Electronics Istanbul Paz. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından ithal edilmiş Samsung Galaxy S7 (SM-G930F), S7 edge (SM-G935F), Note 5 (SM-N920C) model cep telefonu satın alarak aşağıda belirtilen kampanya koşullarını yerine getiren tüketiciler için geçerlidir. Hediye ürün Gear VR (SM-R322) satış anında teslim edilmez *
Ara
Hangisini aliyim, kararsizim

Gumus
2001222677.png 2001222683.png

Altin
2001222687.png 2001222689.png

Siyah
2001222669.png 2001222667.png

Pembe
2001222701.png 2001222703.png
Ara
Hangisi?
G0kMNN.png
[+] 1 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@PiriReis Eğer erkeksen siyah al kızsan rose gold
1NrVyj.gif
Yardım almaya alışan emir almaya da alışır.
[+] 1 üye Furkovic nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 5 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.