Oynadığınız İlk Strateji Oyunu
İlk oynadığım stradeji oyunu: Age of empires 2 (Windows XP)
Zamanında en çok oynadığım ve sevdiğim: C&C : Generals
Ara
Warcraft 3
Ara
(09-12-2015, 04:15)PiriReis : Age_of_Empires_Coverart.jpg
Army man olabilir.

Benim ilk DAI Sernyaku 7 idi kendisi sıra tabanlı bir strateji oyunuydu modern savaşı konu alırdı PS2'de oynardım ne günlerdi yav :).
Ara
(09-12-2015, 03:07)Steafun : Empire Earth , 2001 falan olması lazım. Ancak gelmiş geçmiş en iyi strateji oyunu bana göre C&C:Generals'tır. (Yapısal olarak)

Empire Earth London gezisinde almistim, oyunun hikayeler (Campaigns) güzeldi. Sonraki Empire Earth bolumler maalesef kaliteyi tuturamadi.
Ara
Majesty.
Kusur benim imzamdır. Bir ismim olduğu sürece bir kusurum da olacak ve olmalı.
(09-12-2015, 22:02)PiriReis :
(09-12-2015, 03:07)Steafun : Empire Earth , 2001 falan olması lazım. Ancak gelmiş geçmiş en iyi strateji oyunu bana göre C&C:Generals'tır. (Yapısal olarak)

Empire Earth London gezisinde almistim, oyunun hikayeler (Campaigns) güzeldi. Sonraki Empire Earth bolumler maalesef kaliteyi tuturamadi.
İkiniz de doğru söylüyorsunuz. C&C:Generals efsanedir. Empire Earth 2 ve 3 ise bi Empire Earth 1 etmez.
G0kMNN.png
Ara
(09-12-2015, 21:23)SatanistKesenKedi :
(09-12-2015, 04:15)PiriReis : Age_of_Empires_Coverart.jpg
Army man olabilir.

Benim ilk DAI Sernyaku 7 idi kendisi sıra tabanlı bir strateji oyunuydu modern savaşı konu alırdı PS2'de oynardım ne günlerdi yav :).

Forumda mesajla ilgili butonlar mesajın altında bulunuyor, üstünde değil.
Hatırlamakta zorlandım. Civil War Generals II ya da LORDS OF MAGIC olabilir. Oyunlar hakkında hiçbir şey hatırlamıyorum bile. :)
Ara
(09-12-2015, 04:35)GaulTurk : Tam hatırlamıyorum, 2. DS savaşı oyunuydu galiba, küçük küçük askerler ve tanklar vardı, haritanın bir kenarından bir tabur asker ve tank ile göreve çıkılıp harita düşmanlardan temizleniyordu. Bu kadarını hatırlıyorum. Aklıma da gelmişti geçen, bulabilen olursa çok sevinirim.

Bunun öncesinde de haritadan komutlarla etraftan gelen böceklerin öldürüldüğü bir oyun vardı ama bunu kimse bulamaz herhalde.

Stalingrad ?                  

İlk oynadığım strateji oyunu ise Age of Empires II .
[+] 1 üye Trubac nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(17-12-2015, 23:22)Trubac :
(09-12-2015, 04:35)GaulTurk : Tam hatırlamıyorum, 2. DS savaşı oyunuydu galiba, küçük küçük askerler ve tanklar vardı, haritanın bir kenarından bir tabur asker ve tank ile göreve çıkılıp harita düşmanlardan temizleniyordu. Bu kadarını hatırlıyorum. Aklıma da gelmişti geçen, bulabilen olursa çok sevinirim.

Bunun öncesinde de haritadan komutlarla etraftan gelen böceklerin öldürüldüğü bir oyun vardı ama bunu kimse bulamaz herhalde.

Stalingrad ?                  

İlk oynadığım strateji oyunu ise Age of Empires II .

Baktım da o olabilir harbiden. Bi inceleyeceğim eğer harbiden o ise çok fena nostalji olur :D Eyvallah sağolasın. Bi ipucu daha vereyim, sene 2005 var ya da yoktu.
G0kMNN.png
Ara
Age of Empires II, ama en uzun süre oynadığım Medieval Total War II'dir herhalde.
Ara
(09-12-2015, 04:35)GaulTurk : Bunun öncesinde de haritadan komutlarla etraftan gelen böceklerin öldürüldüğü bir oyun vardı ama bunu kimse bulamaz herhalde.

Battle Bugs?
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
Ara
Age of Empires II veya C&C Generals olması lazım. Sonra zaten The Battle for Middle Earth 2 yi keşfettik ve gerisi önemsiz kaldı :D
Feed Your Head !!
[+] 1 üye Oberhauser nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
BPGPkV.jpg

Unutursak kalbimiz kurusun. 

"-The Apocalypse has begun" 
Ara
(30-03-2016, 22:46)Blackwhist : BPGPkV.jpg

Unutursak kalbimiz kurusun. 

"-The Apocalypse has begun" 

Feed Your Head !!
Ara
Rise of nations
1NrVyj.gif
Yardım almaya alışan emir almaya da alışır.
[+] 1 üye Furkovic nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Age Of Empires II efsanevi bir oyundur benim için.
- Tamam yaparım.
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
Ara
Warcraft 3 : Reign Of Chaos
Warcraft 3 : Frozen Throne
Ara
Rome: Total War
Ara
Hurda bilgisayarımda empire earth'ın demosunu oynar oynar dururdum. Hep bi yerde bitiyordu bıkmadan yeniden başlatırdım :D
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.