Oyun Sohbet
PS5'te bile FPS droplar yaşanıyormuş oyunlarda.
WhaW8Am.gif
Ara
(12-11-2021, 19:46)cemal : Modlanmış halleri daha iyiydi onlara dava açıp sildirttiler kendi çıkardıkları özensiz remastered çöp
GTA 6'ya odaklanmalıydılar.
Ara
(12-11-2021, 20:35)Takeda Akane :
(12-11-2021, 19:46)cemal : Modlanmış halleri daha iyiydi onlara dava açıp sildirttiler kendi çıkardıkları özensiz remastered çöp
GTA 6'ya odaklanmalıydılar.

GTA 5 online altın yumurtlayan tavuk minimum efor maksimum kar elde ediyorlar. Bir sonraki oyunu yaptıklarında gta 5'den daha iyi olması gerekecek daha çok efor lazım. 6'yı ama iyi yaparlar çünkü onunda online'sinden para yeme hevesleri olacaktır.
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@yafeshan güzele benziyor

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
(13-11-2021, 12:41)cemal : @yafeshan güzele benziyor

Gecen seneden beri isteklistemde. Bekliyoruz
Ara
(07-11-2021, 00:29)Takeda Akane : Obsidian çok hızlı gidiyor. Yeni projeleri disco elysium tarzı combat içermeyen bir rpg'ymiş. 16.yy'da geçiyormuş.

https://wccftech.com/fallout-new-vegas-d...style-rpg/
Oyunun adı Pentiment ve başında New Vegas'dan bildiğimiz üstad Josh Sawyer var. Şimdiden disco elysium'un tahtı sallanmaya başladı.

https://www.thegamer.com/obsidian-murder...pentiment/
Ara
(12-11-2021, 19:43)Ragnvaldr : GTA Trilogy'nin PC versiyonu satıştan kaldırılmış.

Geri gelmiş.
IbnE9P2.gif
Ara
Ara
Ara
Ara
Rockstar Games, Grand Theft Auto: The Trilogy - Definitive Edition'ın "kalite standartlarını karşılamayan bir şekilde" çıktığını söylemiş. Orijinal oyunlar bir bundle hâlinde yeniden satışa çıkarılacakmış ve 20 Haziran 2022'ye kadar Definitive Edition'ı PC'de alanlara orijinal oyunlar bedava verilecekmiş.

https://www.rockstargames.com/newswire/a...trilogy-th
IbnE9P2.gif
Ara
Çok ileri bir tarih olması durumun ne kadar vahim olduğunu gösteriyor.
tTRiYax.png
Ara
Ah rockstar ah sana yakışırmıydı?
Ara
https://robertsspaceindustries.com/funding-goals

Star Citizen'ın topladığı para 400 milyon doları aştı. Karşılaştırma olması için GTA V ve Cyberpunk 2077'nin bütçeleri 300 milyon dolar civarındaydı.
Ara
Star Citizen diye bir oyun vardı dimi? Hiç durulmayacak bunlar.
Ara
Ara
Ara
Ara
Dostlar bir çok Yarış oyunu var hesabımda ama en son Need for Speed Underground 2 den aldığım zevki hiç birinden alamadım. Ya mekanikleri zor ya sundukları içerikler çok az. Mesela hazır araba verilmesinden belli yerden sonra nefret eden biriyim. Ben istiyorum ki kötü bir arabayı yaptığım yarışları kazanarak güçlendirim.
Bu yüzden videolarını izleyerek çok hoşuma giden Forza Horizon 4 Ultimate aldım. Bu oyunla ilgili yorumlarınız nedir?
Ara
(27-11-2021, 05:21)eminnn : Dostlar bir çok Yarış oyunu var hesabımda ama en son Need for Speed Underground 2 den aldığım zevki hiç birinden alamadım. Ya mekanikleri zor ya sundukları içerikler çok. Mesela hazır araba verilmesinden belli yerden sonra nefret eden biriyim. Ben istiyorum ki kötü bir arabayı yaptığım yarışları kazanarak güçlendirim.
Bu yüzden videolarını izleyerek çok hoşuma giden Forza Horizon 4 Ultimate aldım. Bu oyunla ilgili yorumlarınız nedir?

Forza Horizon 4 oynadığım en iyi arcade yarış oyunu olabilir. Satın almadığın sürece sadece kutulardan çıkan rastgele arabalar veya özel bir şeyler tamamladığında gelen arabalar yoluyla yeni araba alıyorsun. Ayrıca her arabanın belli bir sınıfı ve sınıf puanı var. Bugatti Veyronla yarışa girersen senin yanına senin kadar hızlı arabalar veriyor, kamyonla yarışayım dersen yine yanına benzer puandaki kamyonları veriyor. Arabaların parçalarını değiştirip sınıf puanını arttırabiliyorsun. En düşük 100 puan sanırım, en yüksek de 999. Ama şu da var, örneğin C sınıfındaki bir aracı alıp S2 yaptın diyelim. Araba ne kadar da S2 olsa da kendiliğinden S2 olan bir Lambo kadar hızlı olmayabilir. Absürt şekilde geliştirmemek gerekiyor.

Senin istediğin gibi bir ilerleme konusu tam olarak yok sanırım. Yani yavaş arabalarla yarışlar kazandıkça daha hızlı yarışlar açılmıyor. Seviye atladıkça yeni yarışlar açılıyor, bu yarışlarda da ne kadar hızlı bir arabayla yarışacağın sana kalmış. Yarış kazandığında kazandığın paralarla mevcut arabanı geliştirip zaman geçtikçe daha iyi arabalara karşı da yarışabilirsin.

Bunun yanında oyunda uzun bir tutorial olduğunu hissettirmeyen tutorial var. Oyundaki 4 mevsimi de tamamladığında gerçek oyun açılıyor.
[+] 1 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.