Oyun Sohbet
v5jjo8.gif
Ara
(21-04-2016, 18:02)GeneralTzschück :

Daha yeni gtx 960 aldım önerilen sistemde şimdiden gtx 970 istemek nedir ya.
featured-edwinvancleef.jpg
Ara
Elimde şöyle kodlar var ama işime yaramıyor, isteyen alsın.

Kod:
SMITE Loki Pack : PCLKDB5C804B50602
SMITE Xbox One Closed Beta : 6V9FG-RC49Y-6DF3T-943XD-TWQGZ
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Guaranteed Beta Access : 9M3XD8DN394M

World of Warships Closed Beta Key : F93K9-UU4PC-5HZA2-48T9G
World of Warships Bonus Content : M5399-K3AX2-YYRXH-BKFAF
World of Tanks Invite Code : RMSZ6-Y424W-M9TZK-DF3DY
*Note: Keys are only applicable to the North American (NA) server.

Warframe 7-day Credit and Affinity Booster Packs :  360F-E551-AB63-42F1
Heroes & Generals (Early Access) — Weekend Warrior Pack : G3EGYNCEK5XYI2PQ90

The Troma Project : 8P7QA-MVTWW-7QBIA
Cloud Knights : H2EB6-MKFFF-9Q3FL
Pirates of Black Cove : D9LA0-5HY2N-YVJHP
Knightshift : DIX33-9QD82-YCPY0
Ara
1Sn8jVQl
“We Are Homo Ludens, We are those who play”
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Oyuniçi olduğu söyleniyor.
Vir sapit qui pauca loquitur
Ara
Ne kadar da japonsu bir oyun.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
İlk gösterimde narutodan güzelce çaldıkları anlaşılabiliyor ikinciyi izlemeye gerek duymadım.
Ara
Ara
GOG hesabinizdan steame baglanma yaparsaniz sanirsam steamdeki oyunlariniz goga da geciyor(tabiikisi de gogda alinabilecek oyunlar ekleniyor her oyun degil)
Ara
Steam de Idle Master diye bir uygulama buldum. Var olan tüm oyunları yüklüymüş gibi açıyor ve kartların düşmesini sağlıyor. 500 civarı oyunumun hepsini oynayamadığım için güzel bir uygulama. 740 civarı kart düşmesini bekliyorum.
Ara
Sinkaf-ül Tertibat
[+] 1 üye Doraemon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(07-06-2016, 12:10)Lothebork : Steam de Idle Master diye bir uygulama buldum. Var olan tüm oyunları yüklüymüş gibi açıyor ve kartların düşmesini sağlıyor. 500 civarı oyunumun hepsini oynayamadığım için güzel bir uygulama. 740 civarı kart düşmesini bekliyorum.

Kardes gunaydin sjsjsjsjsj
Ara
İzlenimlerim(Video Özeti)
Ubisoft Watch Dogs 2'yi resmen duyurdu. Duyurmakla da kalmayıp baya ayrıntının paylaşıldığı bir canlı yayını yapmışlar. 14. dakikada geri sayım bitiyor. Cinematic Trailer da 16.56'da başlıyor. Dakika 14'ten 17'e kadar -ilginçtir ki- "Watch_Dogs I'in dünyası şöyle iyiydi, oyun dünyasına şöyle yeniliker kattık" diyorlar kısacası ilk oyunu övüyorlar.

Cinematic Trailerda görebileceğiniz üzere oyuna bazı parkur ögeleri eklenmiş, hatırlarsanız ilk oyundaki ana karakter doğru düzgün bir yerlere tırmanamıyordu, galiba Ubisoft tüm oyunlarını AC serisine benzetmeye niyetli. Ayrıca söylediklerine göre "hack" mekaniğini daha fazla geliştireceklermiş. İlk oyuna bakılırsa bunun pekte zor olacağını söyleyemeyiz.

Cinematic Trailer bittikten sonra oyunun dünyasının (San Francisco esinlenilmiş bir şehir) anlatıldığı kısım geliyor. Ve yine tahmin edebileceğiniz gibi burada da "Oyunumuzun dünyası şöyle canlı, böyle güzel" konuşmaları yapılıyor (muhtemelen "hype train" yaratmak istiyorlar). İlerleyen dakikalar da yeni "kahramanı" tanıtıyorlar, adı Marcus Holloway, sisteme karşı çıkan asi bir genç.

Daha sonra ana karakterin daha detaylı tanıtıldığı "Marcus Trailer"ına geliyoruz. Ana karakter "trailer"ın yarısından fazlasında ya telefonu ya da laptopu ile sürekli bir şeyler yapıyor. Trailer da göze çarpan önemli şeyler ise bir "drone" (yönetebilecek miyiz ?), 3B yazıcıdan yapılan silah, bilardo topu ile yapılan ev yapımı bir yakın dövüş silahı, bazı parkur öğeleri. Bu trailerdan şunları çıkartabileceklerimiz, biraz daha yakın dövüşe  ve muhtemelen DIY aletlere önem verebilirler. Ayrıca daha önce de dediğim gibi parkur öğeleri de oyunda bulunacaktır. Trailer bittikten sonra yapımcı abilerimiz trailerı biraz anlatmaya başlıyorlar. Yine "şöyle güzel karakter böyle ikonik karakter yarattık" muhabbetlerini geçtikten sonra Motion Capture bölümlerini gösteriyorlar. Ondan sonra ise oyunda kullanabileceğimiz yakın dövüş silahlarını nasıl tasarladıklarını filan anlatıyorlar. Bu yakın dövüş silahları ile oyun biraz daha hızlanmış gibi gözüküyor.

Artık karakterimiz (ilk oyunun aksine) tek tabanca dolaşmıyor etrafta. Dedsec adlı bir hacker topluluğunun üyesiyiz. Bu grubunda Marcusdan pek bir farkı yok gibi. "Fuck the System" kafasındalar. Sonra yine başlıyorlar "Dedsec'i şöyle güzel yaptık böyle karizmatik yaptık" diye.

Dedsec bölümü bittikten söyle hack mekaniğinin nasıl olacağını anlatmaya başlıyor. Ve tahmin edin sonra ne oluyor ? Yine başlıyor övmeye... Bana kalırsa "hack" üzerine kurulan bir oyun için hack mekaniğinden çok az bahsettiler. "Şunu hackliyorsunuz bunu hackliyorsunuz" bu kadar. Daha sonra kullanabileceğimiz aletleri anlatmaya başlıyor. Büyük ihtimalle bu aletleri "Crafting" yaparak elde edebileceğiz. 3B yazıcıdan basılan silah (şok tabancası), robot kolu olan bir RC araba, gözetleme için kullanabileceğimiz bir drone tanıtılan araçlar arasında.

Oynanış kısmına gelirsek söylediklerine göre ister taraya taraya gidebiliriz istersek de daha gizli takılabiliriz. Tabi bir de hack yaparak ilerleyebileceğimizi söylüyorlar. Ayrıca oyunda multiplayer/coop'un da olacağını söylüyorlar lakin çok fazla detaya inmiyorlar.
Ve videomuz bitiyor. Ama ondan önce son birkez daha kendilerini övüyorlar. Tamam kimse kendini kötülemez kabul ediyoruz da bu kadar da kendini övmek olmaz hani...

E3'de bu videodan daha fazlasını öğrenebileceğiz.
Açıkcası -eğer söylediklerini yaparlarsa- potensiyeli olabilecek bir oyun, ilk oyun gibi. Ellerindeki potensiyeli nasıl kullanacaklar ? Merak konusu.
Ve bir Ubisoft klasiği olan downgrade bizlerele olacaktır ilerleyen günlerde.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Ben ilk izlediğimde gerçek sanmıştım. Adamlar aşmış. Tabii bu oyunu benim külüstür kaldırmaz.
Ara
Grafikler harika gözüküyor ancak önceki oyununun ilk videosunda da çok iyiydi fakat downgrade yedi sonradan ve oyun çöp oldu denilebilir. Umarım Ubisoft'un aklı başına gelmiştir bu sefer.
76561198032000419.png
Ara

FF ve Disney'in dünyalarını birleştirip ortaya çok güzel bir şeyler çıkarabilmeyi başaran Kingdom Hearts'ın, HD 2.8: Final Chapter Prologue adlı (HD) paketinin E3 videosu.

Burada ise (benim uzun zamandır heyecan ile beklediğim) Deus Ex Mankind Divided'in "Gameplay"ini görebilirsiniz. Umarım güzel bir oyun olur ve beklediğimize değer.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
http://store.steampowered.com/app/482400/

System Shock Remastered versiyonunun demosu yayınlandı.

28 Haziran 2016 tarihli Resmi Gazete'de yayınlanan Bakanlar Kurulu kararına göre dahili radyo alıcısı olmasa dahi internet yolu ile radyo yayını alabilen tüm ürünlerden de TRT vergisi alınacak. Düzenlemeden sonra radyo ve televizyon yayını alan cep telefonları %6, kişisel bilgisayarlar %3, tabletler ise %2 daha pahalıya satılacak. Resmi gazatede yayınlanan yazıya buradan ulaşabilirsiniz.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Bir satranç turnuvası yapsak katılım nasıl olur?
Oyun niye Prague'de geçiyor?
Ara
L.A NOIRE oyununu steamde indirimdeyken satin aldim. her neyse oyun eu4 gibi bir sayfa geliyor daha sonra oyunu acitigimda yukleme sayfasi geliyor ondan sonra oyun acilmiyor .

bunun nedenini bilen arkadasla var mi ?

Irkin, Dinin ne olursa olsun kardesim, Ne mutlu Turkum diyen herkes TURKtur. aksini soyleyenin kaynanasina atlayayim.

ordu-turkey-2.jpg
Ara

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.