Oyun Sohbet
(06-11-2015, 13:07)Duman : http://store.steampowered.com/app/308173/

Steamde Hegemony III Clash of the Ancients isimli bir oyun gördüm, ekran görüntüleri gayet hoş gözüküyor. Oynamış olan var mı? Nasıl bir oyun?

Oynanış videoları da fena değil. Hafif Knights of Honor kokusu var gibi geldi bana. Ama harita sadece İtalya ile sınırlı. Latinler, Etrüskler, İlliryalılar, Grekler vs.
İstek listesine ekledim.
Kusur benim imzamdır. Bir ismim olduğu sürece bir kusurum da olacak ve olmalı.
Sinkaf-ül Tertibat
Ara

PS yayını
Last of Us Part II fragmanı yayınlandı az önce.
Modern GSG arayışında olanlar; Supreme Ruler & SuperPower ikilisinden sıkılmışlar için tatlı bir oyun geliyor. Yapımcı Polonyalı, olur da güzel oyun streak'lerini bozmazlar ise iyi sükse yapar.

Görsel

v5jjo8.gif
[+] 4 üye Snyk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Snykdel

Moruk enteresan bir oyuna benziyor. Tam olarak olayı nedir?
Ara
Tur-tabanlı olmayan nadir modern tarihi konu alan strateji oyunu. Supreme Ruler ile Civilization'dan esinlenilmiş gibi, jack of all trades.
v5jjo8.gif
Ara
Çok güzel bir oyun olacağını umuyorum. Yine cep deldirecek türden :D
Ara
Geo-Political Simulator serisine benzettim. Optimizasyon sorunu olmazsa harika bir şey olur.
[+] 1 üye uçan erişte nickli üyenin bu iletisini beğendi.

Sinkaf-ül Tertibat
[+] 1 üye Doraemon nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
CD Project Red ekibi Gwent kodu göndermiş. Biraz oynayabildim. Oldukça hoş gözüküyor. Animasyonlar Hearthstone'u anımsattı. Şuradan oyunun kapalı betası için kod isteyebilirsiniz.
Vir sapit qui pauca loquitur
Ara
Jqqmzj.jpg

Megaman bu günleri de mi görecekti ?
Sinkaf-ül Tertibat
Ara
Victoria dönemi yakınlarını konu alan bir şehir düzenleme oyunu. Cities Skylines'ın başarısı sonrası Kalypso'nun da pastadan canı çekmiş olsa gerek.

Görsel

Patrician, Cities Skylines'a uyarlanmış gibi.

v5jjo8.gif
[+] 1 üye Snyk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Be a Mayor Player kısmı çok amatör bir izlenim veriyor.
Kalypso gibi soğuk bir firmadan başka bir beklentin mi vardı?
v5jjo8.gif
Ara
Youtube'dekş oynanış videoları bence hoş. İstek listesine ekledim.
Bana içi boş bir oyun gibi geldi.
Ara
http://oyungezer.com.tr/haber/47289-yeni...rike-yolda adlı bir haberi var oyungezer dergisinin bakabilirsiniz
Ara
Milletin dikkatini çekmek için yazılmış aptalca boş bir haber. Şu anda Valve & CS:GO ikilisiyle beraber anılan iki büyük gelişme var: birisi Dust2'nin yenilenmesi, diğeri Source2. Yeni oyun falan yok, zaten Valve'nin intiharı olur. Bir şey bilmeden haber yapıp Türk oyuncuların akıllarını karıştırıyorlar. Türk oyuncu topluluğu vasat haldeyse bu aptallar yüzündendir.
G0kMNN.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 5 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.