RYO: Cyberpunk 2077
[+] 1 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Karakter dokuları ve bazı noktalarda grafikler çok dandik geldi oynanın videosunda. Hele arka plandaki insanlar vs gta vice city'dekiler gibi. Ayrıca şehir beklenildiği gibi dolu değil sanırım.
Bunların yanında karakter geliştirme ekranına bayıldım diyebilirim. Skiller ve equipment bölümü çok tatlı gözüküyor.
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(19-11-2020, 21:08)elefsar : Karakter dokuları ve bazı noktalarda grafikler çok dandik geldi oynanın videosunda. Hele arka plandaki insanlar vs gta vice city'dekiler gibi. Ayrıca şehir beklenildiği gibi dolu değil sanırım.
Bunların yanında karakter geliştirme ekranına bayıldım diyebilirim. Skiller ve equipment bölümü çok tatlı gözüküyor.

Sandbox değil sonuçta belirli bir hikayesi olan bir oyun. Sanki gta V gibiymiş gibi lanse ettikleri için kendi bacaklarına sıktılar. Oyun çıkınca birçok insan bu muymuş diyecek. Bir sene ertelediniz bu kadar mı krdşm diye çıkışırlar. Haklılarda yani bu kadar büyük bir proje değildi. Rpg oyunuydu özünde oldu sana açık dünya olduğu kadar tabi.
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 2 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyun sektöründe iş yapan gazetecilere dağıtmışlar 20 saati deviren var. İlk dövüşümü 3.5 saat sonra yaptım diyen var aralarında. Oyun hala rpg ağırlıklı aksiyon arka plandaymış nice
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Birkaç gün önce yeni sistem gereksinimlerini vermişlerdi. Uygun geldi bana. SSD'ye verilen önem ve RTX 3x serisinin ray tracingdeki ilerlemesi dikkat çekici.

EnRvD_eXYAAjlg-.jpg

Oyunun sızan bir oynanış videosu da var. Yaklaşık 20 dakikalık, biri PS4'te oynarken çekmiş. Çok bir şey yok 15 dakikası diyalog, 5 dakikası öyle arabayla gezme. Çekenler de sinir bozucu bir şekilde konuşuyor durmadan. Asıl oynama kısmında kötü bir şey bulamadım. Pop-in biraz fazla ama PS4+yamasız olduğu için böyledir diye tahmin ediyorum.

https://streamable.com/4i80ib
https://streamable.com/9hhn3u
[+] 3 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Dün itopyada samsung evo 970 500gb 700 tl düşmüştü bende aldım. İlk deneyeceğim oyun bu olacak hadi hayırlısı.
[+] 2 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu gidişle oyun firması olmaktan çıkıp müzik stüdyosu kuracaklar bayağı iyi ostlar

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Ara
İyi oyun olacak gibi duruyor. Umarım oyun süresi kısa olmaz.
Ara
(24-11-2020, 21:53)birisi43 : İyi oyun olacak gibi duruyor. Umarım oyun süresi kısa olmaz.

Kontrolcü 150 oynadım daha bitmedi demiş. Tabi o her ayrıntıya bakıyor ama normal bir oyuncu için 100 saati kesin var gibi.
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ara
Forumdaki ekran görüntüsü etkinliğine Witcher görüntüleri yerine Photo Mode'da çekeceğim Cyberpunk 2077 ekran görüntüleri ile katılırım artık :)
76561198034761601.png
[+] 1 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
BestBuy bazı kişilere yanlışlıkla göndermiş oyunu. Çok bug varmış, büyük ihtimalle ilk gün yamasının düzelteceği bir şey. Bir hafta kaldı zaten çıkmasına, spoilerlara karşı daha dikkatli olmaya çalışın.
[+] 2 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ps4 oynanışını internette yayınlamaları üzerine cdprojectred kendi youtube kanallarında ps4pro oynanışını paylaşmışlardı. İlk gün yamasıyla çoğu düzeltilecek ama yinede birkaç tane bug görebilecekmişiz. Ekranlar özellikle bayağı uğraştırıyormuş düzeltmesi.
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Oyunun çıkış saati bile duyuruldu, ertelenmez sanırım artık. 10 Aralık'ta TSİ 03.00'da çıkıyormuş.
Ara
EoVEcJCW8AIXqLR?format=jpg&name=large
76561198034761601.png
[+] 3 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
bu oyun çıkıyormuyduki garip
Ara
(07-12-2020, 14:04)Craetus : EoVEcJCW8AIXqLR?format=jpg&name=large

Stadia mı kaldı?
Ara
bizim saate göre ön indirme saat kaçta başlıyor bilen var mı?
Ara
GOG'da Preload başlamış. Girince böyle bir ekran çıkıyormuş. Boyutu 60 GB civarı deniyor. PS5'te ise 102 GB indiriyormuş.

olEhmW1.png
[+] 3 üye Ragnvaldr nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.