Anket Başlığı: Hangi Taraftasınız ?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Stormcloak

36 39.56%
Imperial

55 60.44%
Katılımcı sayısı: 91 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

RYO: The Elder Scrolls V: Skyrim
Hesabı sorulacak ...

zJ20VO.jpg
[+] 1 üye Âşık Pikaçu nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yukarıdaki olaydan sonra anladım ki Akçay şehir muhafızlarının eli armut topluyor.

Ben bu olaya tanık olduğumda şehre kapıdan giriş yapmıştım ve karargaha doğru koşarak ilerliyordum (her zamanki gibi). Jorrvaskr önünde halktan yığınla kalabalık vardı ve Kodlak merdivenlerin orada yatıyordu. İşin garibi 2 tane Gümüş-el hala Yoldaşlardan bazıları ile savaşıyordu. Olayın tam ortasına denk geldim. Gümüş-ellerin kellesini olaya dışardan yetişen ben aldım. Yani anlatmak istediğim şehrin gurur kaynağı Yoldaşlara ne halk ne de muhafızlar yardım etmemişti. Halk izliyordu, her zaman zırt pırt rahatsız eden muhafızlardan ise eser yoktu. Tam anlamıyla rezaletti. O günden sonra Akçay gözümden epey düştü sonraları da Issızkent'e taşındım zaten. Akçay'da bi Elrindir adamdır bir de Aela-Vilkas-Farkas üçlüsü.

Markarth'ta böyle mi? Yeminliler ayaklandığında ozanından demircisine, demircisinden muhafızına hepsi Yeminlilere karşı savaştı sayısız yiğit öldü. Akçay halkı çöptür, Markarth halkı adamdır. Bunun sebebinde Jarl Balgruuf'un endek döndek belirsiz bir adam olması yatıyor.
G0kMNN.png
[+] 1 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Biz de onların mekanını bastık.

GypWdb.jpg
yzAJBn.jpg
6ylpol.jpg
Ara
Dişli Taç'ı karargaha ulaştırdım.
NO567O.jpg
[+] 2 üye Âşık Pikaçu nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Skyrim'in her yerinde ayrı bir güzellik gizli.

6y2Z1N.jpg
WGnVPq.jpg
3pD9VO.jpg
Ara
Konu benim üstüme kaldı :D
nJgWrl.jpg
Ara
Kim demiş

1GkGN1.jpg
G0kMNN.png
Ara
Adamda üstün olduğunu bilen bakışı ve duruşu var :rofl:

2EkXGO.jpg

Spoiler olmasın da Skyrim adlı bir oyunun yarısı nasıl Dwemer şehirlerinde geçer? İmparatorluk Skyrim eyaletinin ismini Dwemerrim yapmalı, Nordlar da derme çatma tüm topraklarının altı ultra gelişmiş Dwemer şehirleri olduğu için Atmora'ya ağlayarak ve yüzerek geri dönmeli.

EyqavD.jpg

...

ROVdgG.jpg
G0kMNN.png
Ara
Aptal Fırtınapelerinleri birbirine kırdırırken...

mJzvXy.jpg

Dunmer kardeşimizden şarkı...

DyRnO1.jpg

Yitikelf / Dwemer / Nord üçgeni hakkındaki bir kitaptan güzel bir yazı.

EyqvO9.jpg
G0kMNN.png
[+] 3 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Kendimi yalnız hissetmeye başlamıştım :)

jQjzMj.jpg
Ara
Arngeir'in bu cümleyi kurduğunu ilk defa görüyorum, sonunda tüm Kadim Sözcükleri bulmaya epey yaklaştım. Listede hala boşluklar olmasına rağmen Arngeir bu şekilde görev vermedi.

1GD98b.jpg

Sadece 3. seviyeye gelmeyenler kalmıştır galiba. Yeni Nida açılacağını sanmıyorum.

LOgJBz.jpg
G0kMNN.png
Ara
Kalan shoutları görevler aracılığıyla alacak olabilirsin.
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Steam 85 MB'lık bir Skyrim yaması indirdi ve Bülbül Zırhı oyundan silindi. Trinity Restored görevinde zırhı vermiyor ve konsol komutuyla da alamıyorum. Sadece "eklendi" diyor. Modları sildim çözülmedi. 6 yıllık oyunda neyi güncellediklerini de anlamadım  :reli:
Ara
Klasik Bethesda hareketleri şaşırmadım :)
Ara
(06-10-2017, 04:19)GaulTurk : Arngeir'in bu cümleyi kurduğunu ilk defa görüyorum, sonunda tüm Kadim Sözcükleri bulmaya epey yaklaştım. Listede hala boşluklar olmasına rağmen Arngeir bu şekilde görev vermedi.

Dragonborn DLC'si varsa kalanlar Solstheim'dedir.

Bu diyarın bin bir türlü derdinden bıktım. Hayatıma son veriyorum.
ZOYMB0.jpg
Ara
(15-06-2017, 02:55)GaulTurk : ZEDd5o.jpg
okg7dR.jpg

Tek yakaladığımda İmparatorluk kılıcı kını görevi görecek.

Skyrim'i %100 bitirme campaignimde aylar önce böyle bir ileti paylaşmıştım Vadikent'teki bir tane Nord'un İmparatorluk düşmanlığı yapması ile ilgili. Oyun içi de 4-5 ay geçmiştir. Oyun günü olarak 1-2 hafta önce ise iletide dediğimi yapıp bu adamı öldürmüştüm. Issızkent'ten Akçay'a doğru giderken 3 tane Kiralık Eşkıya'nın saldırısı ile karşılaştım, üzerlerinden bu sözleşme kağıdı çıktı.

4GPrGQ.jpg

Wow dedim. Skyrim bir kez daha gözüme girdi. Öldürdüğüm adamın eşi beni öldürmeleri için kiralık katil tutmuş.

pZ5gK_s-200x150.gif?c=popkey-web&p=popke...lar&f=.gif
G0kMNN.png
[+] 4 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Şu Spriggan olayı gerçekten harika

Ma0QPQ.jpg
G0kMNN.png
Ara
Alternate Start - Live Another Life modu ile yeni bir oyun açarak Thalmor Yargıcı olarak başladım. 59036c7d253c0.png

ByrkLp.jpg
G0kMNN.png
Ara
Special Edition için SKSE64'ün alphası ve SkyUI çıkmış.
Ara
TES:Legends'a yeni gelecek olan Clockwork City genişleme paketinde bulunan Star-Sung Bard kartının görselindeki kadın Skyrim'de Ivar köyünde bulunuyormuş. 2 gün önce kart tanıtımında artwork'ün muhteşemliğine hayran kalmıştım, oyunda da teadüfen karakteri yeni görünce ilginç geldi.

Kartın üzerindeki artwork'ün yüksek kaliteli hali.
VbEbZefVVAJsk18-kcfj96v-Z3xPkc4rRuZ5huPi...58b6e6300a
EymkR8.png

Yalımlar hariç kendini tekrarlamayan görev kalmadı. Paarthurnax R.I.P soon.
2E6B9j.jpg

Şunu da reddit'e atarım artık.
jQgmWn.png
G0kMNN.png
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.