Anket Başlığı: Hangi Taraftasınız ?
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Stormcloak

36 39.56%
Imperial

55 60.44%
Katılımcı sayısı: 91 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

RYO: The Elder Scrolls V: Skyrim
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Korsan modu.

Ara
Combat modları iyiymiş

俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
İnsanoğlu şu oyunu modlamaya harcadığı enerjiyle evrenin sırrını falan çözebilirdi.
[+] 1 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(23-10-2022, 18:31)Rzenma : İnsanoğlu şu oyunu modlamaya harcadığı enerjiyle evrenin sırrını falan çözebilirdi.

Diğer taraftan oyunun yapımcıları kendi oyunlarına modcuların uğraştıklarının yarısı kadar zaman ayırsalar şu an dünyanın en iyi oyunu olabilirdi Skyrim.
[+] 1 üye Penetrator God nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Modcular için sırada Starfield var gibi.
Ara
Ara
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Şu oyunu modlamayı bir deneyeyim dedim beklediğimden daha iyi çıktı grafik paketlerinin yanı sıra mekanik olarak oyuna baya yenilikler katan modlar var. Özellikle combat modu sayesinde oyunu ilk defa melee olarak zevkle oynuyorum. Golden Claw'ı bulmaya gittiğimiz görevi yanımdaki op npc olmasa bitiremezdim zorluk seviyesini çok iyi ayarlamışlar. O npcnin bile kendi hikayesi ve görevi var bunca yıl sonra yeniden skyrim oynatıyor modlar. Aşağıya Whiterun'a gidene kadar aldığım ekran görüntülerini bırakıyorum.

[+] 1 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(03-05-2023, 23:46)Rzenma : Şu oyunu modlamayı bir deneyeyim dedim beklediğimden daha iyi çıktı grafik paketlerinin yanı sıra mekanik olarak oyuna baya yenilikler katan modlar var. Özellikle combat modu sayesinde oyunu ilk defa melee olarak zevkle oynuyorum. Golden Claw'ı bulmaya gittiğimiz görevi yanımdaki op npc olmasa bitiremezdim zorluk seviyesini çok iyi ayarlamışlar. O npcnin bile kendi hikayesi ve görevi var bunca yıl sonra yeniden skyrim oynatıyor modlar. Aşağıya Whiterun'a gidene kadar aldığım ekran görüntülerini bırakıyorum.

Kullandığın modları yazabilir misin ?
Siyasette muhabbet... Hepsi yalan, palavra... 
Doğru sözü “Kül Tegin” kitabesinde ara... 
Ara
@Rzenma mod listesi var mı
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
(04-05-2023, 00:29)Ahrep : Kullandığın modları yazabilir misin ?

(04-05-2023, 10:21)cemal : @Rzenma mod listesi var mı

nexusmods.com adresinden modlara ulaşabilirsiniz. Ben içinde nextgen grafik paketleri olan bir mod paketi indirdim içine de bazı kendi beğendiğim modları ekledim. Fakat bir çok sorun çıktı, sorunları çözmem 3-4 günümü aldı modların birbiriyle uyumlu olması hangi sırayla kurulduğu vs çok önemli bu yüzden tavsiyem collections bölümünden beğendiğiniz bir mod paketini indirin vortex programını kurun mod paketini vortexe atın. Vortex programı, modları sırayla indirip gerekli sırayla kuruyor. Yani vortex ile kuruyorsanız hangi sırayla indirdiğiniz önemli değil deploy dediğinizde vortex olması gereken sırayla modları kuruyor. Mod paketini oluşturan kişi hangi pluginleri aktif veya deaktif etmeniz gerektiğini vs açıklama bölümünde yazıyor. Ama uğraşmak istiyorsanız kendiniz de yapabilirsiniz. Ben uğraştım ama sorunları nasıl çözdüğümü vs tam hatırlamıyorum. Yani en son mesela npclerin parlama sorununu oyunda shift+enter yaparak enb ayarlarını açıp bir kutucuğu kapatarak çözmüştüm.

Oyunu bu hale en önemli modlar;
-ENB (oyundaki ışıklandırmayı ve yansımaları ayarlıyor)
-2k ve 4k çözünürlükteki doku paketleri (nextgen olarak geçen zırhtan silahtan tutunda şehirlere yollara kadar binlerce mod var oyunu 2k veya 4k çözünürlükte oynamıyorsanız bile bu paketleri kurun ben 1920x1080 kalitede oynuyorum ama bu paketlerin kalitesi hala hissediliyor)
-combat overhaul se (bu mod sayesinde melee combat daha eğlenceli hale geliyor)
[+] 2 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Rzenmanın oynadığı oyun buna benziyor heralde

俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Modlama çalışmalarım devam ediyor. Bu oyunda gökyüzü hep güzeldi modlarla birlikte daha da güzel oluyor.

[+] 2 üye Rzenma nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu görüntü bir bana mı kötü geliyor? Modlardaki yeşillikler oyunun geri kalanı ile hiç uyuşmuyor, tükürükle yapıştırılmış gibi duruyor.
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ara
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.