Simülasyon:  Democracy 3
#1
democracy-3-1393-.jpg

Democracy 3, oyundaki ülkelerden birinde bir parti başkanlığı yapabileceğiniz bir simülasyon oyunudur. Baştan uyarayım, bu oyun ülkenizi geliştirip güçlendireceğiniz bir ülke yönetme simulasyonu değil. Seçimleri kaybettiğiniz an sizin için oyun biter. Ülkenin başında kalabilmek içinse yapacağınız her şey mübah. 

Geliştirici: Positech Games

Yayıncı: Positech Games

Çıkış tarihi: 14 Ekim 2013

Platformlar: Microsoft Windows, iOS, Linux, Mac OS

Adaylıklar: Strateji ve Simülasyon Dalında BAFTA Oyun Ödülü

Democracy 3 ile ilgili haberleri, ekran görüntülerinizi ve daha fazlasını bu konu altında paylaşabilirsiniz.

Görsel
Görsel

Görsel
Görsel
There are consequences to killing a God!
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#2
Oyunu denemiştim bir ara. Ancak biraz ağır ingilizce istiyor, o da bir yerden sonra çok yoruyor.
Ara
Cevapla
#3
Ağır ingilizce istediği konusuna katılmıyorum. Bi tek eventleri okusan yeter zaten. Üstte attığım son resim az önceki oyunumdan. Bir iki ufak hamleyle middle income hariç hepsini ortalama üstüne çıkarmıştım fakat save patladı.
There are consequences to killing a God!
Ara
Cevapla
#4
Tr yaması var diye biliyorum.
Noro lim, noro lim , Asfaloth!
Ara
Cevapla
#5
Bu sefer sosyalist yerine kapitalist gitmeye çalıştım. Mümkün olduğunca özel sektörü teşvik ettim. Fakat en sonunda yine ortaya karışık bi ülke olduk.

Görsel

Görsel

Görsel
There are consequences to killing a God!
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#6
Suikastlardan nasıl korunuyorsunuz?
Ara
Cevapla
#7
Ya kırmızıda tutmuyorum hiç bi factionu. Bu sayede suikast olmuyo. Ya da liberalleri feda edip tüm güvenlik politikalarını kullanıyorum. Üsttekinde 1-2 tur içinde oldu o kırmızılıklar. Bikaç kötü durumu aynı anda düzeltmeye çalışınca factionların mutluluğu düştü. Normalde onlar da turuncuydu.
There are consequences to killing a God!
Ara
Cevapla
#8
Guzel oyun cikarmissin altin,tebrikler. Demokrasi en sevdigim keske uzerine ugrasilip dlc lerle zenginlestirilse ve icerik gelse dedigim oyunlardan. Cok aradim ama benzerini bulamadim maalesef. Harkika bir user interface i var. Eksikleri yok mu elbette var. Ornegin oyunun sonu yok, secim kaybetmediginiz surece sonsuza kadar oynayabilirsiniz. Oynayanlar genelde her gostergeyi yesil yapip kazandim diyerek birakiyor ama resmi bir zafer kosulu yok. Ikincisi ulkeler farkli olsa da yapilmasi gerekenler az cok ayni. Fazla bir replaybilitysi yok maalesef. Ama guzel bir bakis acisi sunuyor. Siyaset/iktisata ilgi duyanlarin oynamasi gereken bir oyun oldugunu dusunuyorum.
[+] 2 üye Sezar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Cevapla
#9
Oyun gerçekten güzel fakat bir süre sıkıyor sadece başarım kasmaya çalışıyorum.Ayrıca yeni gelen dlc de güzel fakat yeterli değil (Afrika Dlcsi) Benim bildiğim oyunda maksimum 5 dönem oynanıyor.
Ara
Cevapla
#10
Elinde sonunda suikast sonucu ölüp bittiği oyun.
They call me Baba Yaga
Ara
Cevapla
#11
Resmi duyuru geldi democracy 4 için ama detaylar 2019daymis

https://www.google.com/url?sa=t&source=w...rl38szPotr
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.