Sohbet: Hearthstone - Genel Sohbet: Taverna
LD7X1V.jpg
O ne güzel arena deck öyle, o ne güzel draw!
Ara
Şansını tükenmiş gördüm Zenderx hayırdır. Bi okut üflet :D
Ara
Yayın yapıyorum öylesine muhtemelen görevleri tamamlamaya çalışırım: https://www.twitch.tv/darkradrk
Beyler dost görevim var 80 altınlık. Olan varsa yazsın iki dk atalım. Beraber kazanalım.
Ara
(21-05-2018, 11:22)eminnn : Beyler dost görevim var 80 altınlık. Olan varsa yazsın iki dk atalım. Beraber kazanalım.

Benle atabilirsin. Battle tag: reddga#2868
tTRiYax.png
Ara
Açıyorum şimdi. Bende eklisin diye biliyorum, değilsen eklerim şimdi. Atarız.
Ara
Altın için teşekkürler. @eminnn
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(21-05-2018, 12:06)reddga : Altın için teşekkürler. @eminnn
Rica ederim kardeşim öenmli değil :)
Ara
Son 2 maçtır karşıma kanser bir taunt Druid geliyor. Cubelock nerf yemeden önce dövebiliyordum ama şu an ciddi manada kanser ediyor. Hadronox atıp öldürüp tüm tauntları geri çıkarıyor. Hadronox ölse bile 3 manaya witching hour kartıyla canlandırıp cube ile öldürüyorlar. Çıkan tauntlar da lich King falan yani. Bir oyunda 3 tane lich King vardı karşıda.

En son bu desteye master oakheart i de eklemişler. Hadronox 3 atak olduğu için geliyor sahaya. Bir maçta 1 2 hadronox eyvallah da cube atınca 4 5 oluyor. Sahayı temizlemek imkansız hale geliyor.
Ara
Eğer shaman veya mage oynuyorsanız acemi hadronox oyuncularına karşı hex veya polymorph deyebilirisiniz ama ustaları zaten neutralize ile 10 manada hadronoxu kendi turunda öldürecektir.
Ara
Hadronox bence nerflenip 10 manaya yükseltilmeli. Yoksa durdurulamaz bir deste oluyor.
Ara
Bugün yeni paket günü, oyuna giriş yaparak bedava altın kart paketinizi almayı unutmayın.
tTRiYax.png
Ara
Twiiter'da paylaşılan bir görsel var ama yanında hiçbir bilgi yok. Görsele göre 12 Temmuz'da önemli bir duyuru yapılacak, yüksek ihtimalle yeni eklenti tanıtımının yapılacağı öngörülüyor.

jpg.jpg
tTRiYax.png
Ara
Geleneksel "duyurunun duyurusu" da yapıldı, bekliyoruz.
Bu Hadronox druid'i hangi deste dövebiliyor. Ben şu ana kadar karşılaştıklarımdan hiç birini yenememiş olabilirim de insan merak ediyor...
Ara
Bu kartlar counterlıyor o desteyi:

200px-Cornered_Sentry%2855517%29.png?ver...430caff4c7200px-Hex%28270%29.png?version=eda189fa9...6a6bbac2cb200px-Polymorph%28595%29.png?version=202...ca4e9f5726

Rakibe beast verip öldürüyorsun Witching Hour'un Hadronox ile olan sinerjisini bozuyor.
Cornered Sentry olası gibi duruyor ama Hex ve Polymorph pek bir işe yaramıyor. 10 mana hadronox+naturalize oynuyorlar.
Ara
(05-07-2018, 13:44)ZenderX : Bu Hadronox druid'i hangi deste dövebiliyor. Ben şu ana kadar karşılaştıklarımdan hiç birini yenememiş olabilirim de insan merak ediyor...

Metadan tamamen düşmüş bi deste, eski etkisi yok. Winrate'i %49 civarlarında https://hsreplay.net/archetypes/149/taun...b=matchups
featured-edwinvancleef.jpg
Ara
Mike Donais de Reddit'te görülmeye başlandığına göre "yeni eklenti sezonu" açılıyor demektir: https://www.reddit.com/user/mdonais/comments/
Son zamanlarda neden aşırı sıkıcı gelmeye başladı oyun. Sizde de var mı bu durum?
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.