Sohbet: Hearthstone - Genel Sohbet: Taverna
Zilliax o kadar sorun değil, Res ile Vargoth geri getirip 9 manalık spelli kopyalayanlar asıl problem.
Biliyorum, onu da yaşadım. Ama poolda o kadar minyon varken sürekli Zilliax çağırması kanser etti.
WhaW8Am.gif
Ara
Standart Res Priest'ten kanser olanlar Wild Res Priest'i (yani Big Priest) hiç görmesin.
tTRiYax.png
Ara
Ateş Bayraktaroğlu isminde biri Hearthstone'da oyun tasarımcısı olmuş: https://twitter.com/Tabayrak/status/1237921540563320833
5 dakika sonra 2020 tanıtımları başlıyor.

WhaW8Am.gif
Ara
It's happening.
bronzjusticar.png

Yeni ranked sistemi gelmiş.
Yeni rank sistemi güzel olmuş bence. 1-2 saat oynayarak plat 7'ye kadar çıktım. 8x bonus ile başlamıştım.

Hearthstone_Screenshot_04-02-20_04.52.59.png
WhaW8Am.gif
Ara
Sürekli mage oynuyordum bugün 3 el priest görevi geldi ve casual modda oynadım. Gayet hoşuma gitti eğlenceli bir heroymuş.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Mevcut turnuvayı Twitch'ten izleyenlere kart paketi veriliyor. 2 saat izlediğinizde 1, 4 saat izlediğinizde 2. paketi veriyor. Öncesinde Battle.net hesabınızı Twitch hesabınıza bağlamanız lazım.

https://www.twitch.tv/playhearthstone
tTRiYax.png
[+] 1 üye reddga nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bu heartstone da istatiklerimize bakabileceğimiz site mite var mı?
Ara
(26-05-2020, 12:58)Justicar : Bu heartstone da istatiklerimize bakabileceğimiz site mite var mı?
benim bildigim hsreplay.net var
tumblr_m4rerjNz5e1qk26dzo1_500.gifv
Ara
CkzVob.jpg
kirmaya bir turlu elim varmiyor. cok anlamsiz ama bir o kadar da hoşuma gidiyor :D
Ara
Wisp gördüğümde aklıma hep 0 mana kartlar doldurulup 2. turda oynanan 16/16 edwin gelir.
WhaW8Am.gif
Ara
gecen aksam oyuna girince solo adventurenin acildigini gordum ilk bolumu bitirdim ciktim quest falan yoktu. daha sonra oyuna girince su paket veren quest geldi chapter 1 tamamlamistim ama odulu vermedi bastan butun bosslari yendim yine vermedi. blizzarda ticket attim duzeltilecek gibilerinden bir cevap aldim bakalim ne olacak.
Ara
Demon Hunter'ın kadın versiyonunu beğendim. Çok hoş olmuş.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Son gelen yamada nerflenen kartların dust iadesini almak için bugün son gün.
tTRiYax.png
Ara
scholomance-pack-open-easter-egg.jpg

Hearthstone' dan ayrılan Hadidjah, gitmeden once Scholomance paket açılış animasyonuna ufak bir easter egg eklemiş.
Ara
Hearthstone_Screenshot_08-10-20_00.33.39.png

Bu arkadaş 5 dakikadan fazladır turunu oynamadı ve daha ipi yanmaya bile başlamadı. Bağlantıyla ilgili bir şey olsa ya da rakip oyunu terk etse uyarı verirdi ama o da yok. Concede etmek de istemiyorum kazandığım maçı. İlk defa yaşıyorum böyle bir durumu.

Edit: 10 dakikadan fazla oldu hâlâ hareket yok.
IbnE9P2.gif
Ara
İlk kez duydum bunu. Oyunu kapatıp açsan sonucu kontrol edebilir misin.
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.