Sohbet: Vic3 - Genel Sohbet: Parlamento
(02-09-2022, 23:43)Takeda Akane : Oyunun çıkış tarihi Bannerlord ile aynı gün. Farklı kulvarda oyunda olsalar yanlış bir tarih seçmişler.
Sizin de belirttiğiniz üzere alakaya maydanoz iki oyun hocam o yüzden zannetmem ki Victoria'yı etkilesin Bannerlord ile çakışması. Erken erişimde alan aldı zaten onu.
Bilincin her türlüsü hastalıktır.
Ara
Oyunun grand editionında gecen expansion pass dediginini icinde expansion 1 mi olcak sadece yani tek ek paket 29,99 dolar demis oyunsa 49,99 dolar. yuzde 60 ı desek ki ek paket ıcın pahalı ana oyun 250 ise ek paket 150 tl olcak diye dusunebiliriz bu da 400 tl ye yani grand edition fiyatına gelir. Burda avantaj immersion pack,radio pack , art pack, american build pack i bedavaya almak mı oluyor ? Deger mi mantıklı mı sizce ?
Ara
(03-09-2022, 21:16)SoulForged : Oyunun grand editionında gecen expansion pass dediginini icinde expansion 1 mi olcak sadece yani tek ek paket 29,99 dolar demis oyunsa 49,99 dolar. yuzde 60 ı desek ki ek paket ıcın pahalı ana oyun 250 ise ek paket 150 tl olcak diye dusunebiliriz bu da 400 tl ye yani grand edition fiyatına gelir. Burda avantaj immersion pack,radio pack , art pack, american build pack i bedavaya almak mı oluyor ?  Deger mi mantıklı mı sizce ?

Tüm eklentilerin fiyatlarını yazdılar. Kendi kâr-zarar hesabını yapıp karar verebilirsin.

Grand_Edition_EN.jpg?t=1662038844
76561198034761601.png
Ara
(03-09-2022, 16:18)Zebercet :
(02-09-2022, 23:43)Takeda Akane : Oyunun çıkış tarihi Bannerlord ile aynı gün. Farklı kulvarda oyunda olsalar yanlış bir tarih seçmişler.
Sizin de belirttiğiniz üzere alakaya maydanoz iki oyun hocam o yüzden zannetmem ki Victoria'yı etkilesin Bannerlord ile çakışması. Erken erişimde alan aldı zaten onu.
Evet de ama oyun camiasında önemli oyunlar hani indie falan değil bildiğin oyun dünyasını önemli etkileyen oyunlar. Doğru bannerlord erken erişimde 2.5 yıl oynattı amaaa taleworlds'e kızgın bir kesim var 2012'de duyurup 2020'de erken erişime çıkartmaları. Bu arada paradox Warband'in yayıncısıydı hey gidi günler.
Ara
Gameplay loop analizi V3 Gameplay loop inferred from DDs, AARs and Streams : victoria3 (reddit.com)
cdlfib879wo91.png?width=888&format=png&a...76ccd648f8
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 2 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Canlı yayında Osmanlı ile oynuyorlar.
Ara
(27-09-2022, 17:36)MarcussCrassuss : Canlı yayında Osmanlı ile oynuyorlar.
Mısır***
Ara
Hidivlikle oynayan kişi Osmanlının askerinin sayısal üstünlüğüne rağmen Adana cephesini ordunun profesyonelliğini arttırarak ve savunması iyi bir generalle tutmayı becerebildi, savaş ise dengeli gibi duruyo.
[+] 2 üye trhan12 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Türkistan formlanabilen ülkeler arasındaymış.Acaba turanda kurulabilecek miyiz merak ediyorum
Ara
1830'lar turanizm fikri için erken bi dönem değil mi ? Olmasa bile late game kalitesini arttırmak için illa ki eklenir.
Ara
Oynatacak sistemim olsa saniye düşünmem en yüksek paketten alırım. Dehşet duruyor oyun. Yüzlerce saatimi Eu4 dışında bir Paradox oyununa harcamadım henüz ama buna harcarım gibi görünüyor.
Bilincin her türlüsü hastalıktır.
Ara
(01-10-2022, 08:40)trhan12 : 1830'lar turanizm fikri için erken bi dönem değil mi ? Olmasa bile late game kalitesini arttırmak için illa ki eklenir.

Evet ideolojik başlangıç olarak 1900'lerin başlarında oturan bir düşünce.
Ara
https://blogs.nvidia.com/blog/2022/10/06...day-oct-6/

Victoria 3te geforce nowda kullanılabilecek
[+] 1 üye Enesrar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Orginal soundtrack çıkmış burdan dinleyebilirsiniz?

https://open.spotify.com/album/5v6wiVV63...=copy-link
Ara
n0Gwbv.png
Çıkışa 2 gün kala victoria3 Türkiye steam çok satanlar listesinde 6.sırada.Bu Paradoxun ilerdeki oyunlarınıda Türkçe getirme şansını bir hayli arttıracağını düşünüyorum
Ara
Yarin cikis yapiyor oyun beklentiler nasil? Turkce olmasi arti bir heyecan katiyor. Gamepasse de gelmicekmis o yuzden almaya karar verdim standart edition alirim muhtemelen. İlk cikis donemi yine sorunlar olur ama ck3 gibi ciksa cok iyi olur ek icerikler gelene kadar sorunsuz oynariz en azindan.
[+] 1 üye SoulForged nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Gamepass'e gelmiycekse almayı düşünmüyorum. Maalesef oyunlar aşırı pahalı durumda şuan.
Ara
(24-10-2022, 11:27)SkyWolf : Gamepass'e gelmiycekse almayı düşünmüyorum. Maalesef oyunlar aşırı pahalı durumda şuan.
Gamepasse gelcekse almayi dusunmuyorum demeniz gerekmez mi gelmicekse zaten oynamak istiyosaniz mecbur alcaksiniz ki gecen arastirdim getirmeyi dusunmuyolar ki zaten paradox oyunlari gamepassde iyi olmuyor zaten ek paket alman gerektigi icin sadece on deneme amacli iyi oluyodu orasi. Ben sadece royal edition mi alsam normal mi bir de cikisinda ilk yorumlari beklesem mi imparator rome vakası olmasin da
Ara
(24-10-2022, 13:42)SoulForged :
(24-10-2022, 11:27)SkyWolf : Gamepass'e gelmiycekse almayı düşünmüyorum. Maalesef oyunlar aşırı pahalı durumda şuan.
Gamepasse gelcekse almayi dusunmuyorum demeniz gerekmez mi gelmicekse zaten oynamak istiyosaniz mecbur alcaksiniz ki gecen arastirdim getirmeyi dusunmuyolar ki zaten paradox oyunlari gamepassde iyi olmuyor zaten ek paket alman gerektigi icin sadece on deneme amacli iyi oluyodu orasi. Ben sadece royal edition mi alsam normal mi bir de cikisinda ilk yorumlari beklesem mi imparator rome vakası olmasin da

Eğer gamepass'e gelseydi bir yükleyip dener bir bakardım manasında söyledim. Gamepass'e gelmeyecekse zaten almayacağım için sıkıntı yok. Oyunlar çok pahalı ekonomimizden dolayı şu ortamda oyun almayı hiç düşünmüyorum. Gamepass'e gelen oyunlarla idare edecem artık.
Ara
Uzun zamandır bu kadar merak ettiğim bir şey yoktu, hafiften heyecanlıyım, Allah utandırmasın.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.