Sohbet: Warhammer Üçlemesi - Genel Sohbet: Lord Salonu
(26-01-2021, 01:24)Onur34 : Carsteinlar ile büyük zaferi kovalamaktan yoruldum ve tomb king ile @Gurt'un tavsiyesi üzerine zehirli hanımı seçerek birr oyuna başladım. Mekaniklerinden birimlerine çok ilginç ve eğlenceli bir ırk. Geç dönemde vampirlerden bile kötü oluyor diyor bazıları ama deneyip görmeden bilemem.

Yüce Kraliçe Khalida adamdır. Dövüş animasyonları benim acayip hoşuma gitti.
 '' Draco dormiens nunquam titillandus ''
[+] 1 üye Grindelwald nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Warhammer III veya Cüce temalı bir DLC ile ilgili olduğu söyleniyor.

https://twitter.com/totalwar/status/1355168829551357957
IbnE9P2.gif
Ara
(29-01-2021, 18:40)Attila the Hun : Warhammer III veya Cüce temalı bir DLC ile ilgili olduğu söyleniyor.

https://twitter.com/totalwar/status/1355168829551357957

Tam 10 dakika önce açtım bu videoyu youtubedan sonra bu ne lan diyip kapatmıştım hemen daha 10. saniyede :D şimdi sen burada yazınca tekrar izledim bana sanki çok farklı bir oyunmuş gibi geldi. WH3 değildir inşallah
Ara
Cücelere yetim gibi davranıyorlardı 1. oyundan beri iyi olmuş bir eklenti gelmesi. Bu arada III oyun olduğunu sanmıyorum bu sanat stiline sahip bir duyuruyu vampir kıyısı için de yapmışlardı.

Not: Dediğim video eklentinin giriş sahnesiymiş. 2 yılda trailer ile giriş sahnesini karıştırmışım. :)

Ara
Warhammer 3 Olma ihtimali yüksek ama Dlc olma ihtimali daha yüksek :)
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
Kabir Krallar ile konfederasyon kuramadığımızı fark ettim az önce. Anlaşılan biraz kardeş "kanı" dökmem gerekecek.
Ara
Geç olmadı mı ? :D :D
Ara
(31-01-2021, 00:44)gLo1NN : Geç olmadı mı ? :D :D

Kertenkeleler, kara elfler, vampirler, skavenler derken diğer kabir krallar ile karşılaşmam biraz uzun sürdü.
Ara
Bir video daha geldi. Warhammer III söylentileri iyice güçlenmiş durumda.

IbnE9P2.gif
Ara
Siradaki tw wh3 degilse umudum kalmadi artik
Ara
10 yıl önce bir Total War oyuncusuna Medieval 3'ten önce Warhammer, Warhammer 2 ve Warhammer 3 çıkacağını söyleseydik ne derdi acaba.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
3rd constellation tomorrow? ipucu bu sanırım :) warhammer 3 ün zamanı gelmişti. İkinci oyundaki eye of vortex campaigni gibi age of sigmar campaigni olacak sanırım. Çok fazla sigmar'a odaklandılar.
Ara
IbnE9P2.gif
Ara
Vampir Kıyısı öncesinde oyuna deniz savaşı gelecek mi acaba denip durulmuştu. Umarım bu da öyle olmaz.
Ara
Warhammer ile ilgili Türkçe kitap bulunuyor mu ?
Ara
Hayır yok.
Ara
Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Warhammer lore'a göre markus wulfhart nakai'yi avlayabiliyor mu? Lore u araştırıyorum ama bunu bulamadım. Bilen biri cevaplarsa sevinirim.
Ara
https://forum.strategyturk.com/konu-kara...-paylasimi

Buradan okuyabilirsin.
Ara
(17-02-2021, 00:59)gLo1NN : https://forum.strategyturk.com/konu-kara...-paylasimi

Buradan okuyabilirsin.
Sağol reis teşekkürler
Ara
Hızlıca haritada rushlamak için güzel bir lord arıyordum. İnternetten yaptığım araştırmalar çok şaşırttı. Vampirlerin önerilmesi çok garibime gitti. Bir tarafta cüceler diğer tarafta imparatorluk varken nasıl rushlayabilirim anlamadım. Diğer en iyi seçenekte Norscayı gördüm. Açıkçası Norsca ve Kaos oynamak istemediğim iki ırk. Çok çekici gelmiyorlar. Kaosla belki bir iki denemem olmuştur ama Norsca çok fazla itici. Sanırım diğer seçenek olan Greenskin ile deneyeceğim. Ancak hala kararsızım.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.