Sorularım
yok hayır kuzey tarafı nerdeyse full protestantı
Ara
arkadaslar bu sweden basarımını neden alamıyorum ?
Own and have cores on the entire Baltic coastline as Sweden.
yapmama ragmen basarım gelmedi biseyi eksik mi yaptım bakıyorum bakıyorum butun baltıc denizini ele gecirmisim corelamısım ama yok yani
Ara
Harita atabilir misin?
(10-01-2017, 19:27)Duman : Harita atabilir misin?

buldum kolberg ve stolpuda almam gerekliymis ben ticari haritadan bakıyordum :( ama iskandinavya kurdum bi yer de de iskandinavyayı kurun basarım gelir yazmıs simdi ne yazikki alamayacagım basarımı
Ara
İskandinavya ne olursa olsun kurmamak lazım, İsveç'in eventleri daha sağlam.
(10-01-2017, 21:05)Duman : İskandinavya ne olursa olsun kurmamak lazım, İsveç'in eventleri daha sağlam.

2 basarımı vardı onları yapayım istedim isvecle ne yazikki en basiti olanı iskandinavyayı kurarak berbat ettim :) hic eventlarına bakmadım wikiden bakıp arastırırım. sahsen bende begendim isvecin eventlarını artık yeni bi seri yapıp hemen baltıgı almak olcak ilk hedefim bunda birazda kariyer yapayım demistim o kariyeri yapayım bari iskandinavyayla :D
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.