Stellaris - İmparatorluklarınız
o kadar gezenin varsa devasa alloy geliri olmasi lazim
Ara
Gezegenleri boş baksana nüfus 300 , ortalama 15 nüfuslu gezegenlerle gelir düşük olur haliyle.latede uçar tabii.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
300'ün de 120si köle falan. Bam bam girdim aldım yanımdaki purifierın gezegenlerini.
Sic Parvis Magna
Ara
bol gezegen yapmak iyi ama teknoloji hizini cok fena keser. Admin capasitesini ne kadar asarsan o kadar cok tech masrafi artiyor. onu telafi edecek nufusun da yok
Ara
gezegenlerden kaynaklı çok artmaz da discritler ve sistemler başa bela olur,tabii ki fazla gezegeni haliyle geliştirecek oyuncu. bu nedenle hızlı nüfus kasılıp dezavantaj tolere edilmeli. zira adm kapasitesi herşeyi yavaşlattığı gibi bazı konularda aşırı penaltıya sebep olabilir.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
(11-06-2019, 22:05)jax61 : 20190611215505_1.jpg

tall -wide arası robot oyunum tüm mega yapılar dikili ,ring world yaparken bıraktım,oyun seviyesi admiral,ai agresif,13 gezegen ,1500 nüfus ,232 battleship,8 titan  toplam filo değeri 1.5 milyonun üstünde.197klık filoda fallen aiden ele geçirdiğim seviye 10 amiral var.

yeni gelen bonuslarla 250 parçalık filo değeri 150k nın üstüne rahatlıkla çıkabiliyor.artık yapacak hiçbirşey kalmadığı için oyunu sonlandırdım.

O kadar donanmayı nasıl yaptın öyle?
Ara
GZEadb.jpg
Birliğimizin başkenti Union of Loza
Ara
(16-06-2019, 00:24)Lothebork :
(11-06-2019, 22:05)jax61 : 20190611215505_1.jpg

tall -wide arası robot oyunum tüm mega yapılar dikili ,ring world yaparken bıraktım,oyun seviyesi admiral,ai agresif,13 gezegen ,1500 nüfus ,232 battleship,8 titan  toplam filo değeri 1.5 milyonun üstünde.197klık filoda fallen aiden ele geçirdiğim seviye 10 amiral var.

yeni gelen bonuslarla 250 parçalık filo değeri 150k nın üstüne rahatlıkla çıkabiliyor.artık yapacak hiçbirşey kalmadığı için oyunu sonlandırdım.

O kadar donanmayı nasıl yaptın öyle?
31 adet starbaseden 30 adeti donanma limiti sağlıyor.yine donanma limiti veren mega yapı var.yine donanma limiti ve kontrol edilebilir filo limitine +20 sağlayan perks var.teknolojilerden gelen limitlerin üstüne grand fleet edictini ekleyince  limit 2170 e cikti.filo kontrol edilebilir filo büyüklüğü de 250 .haliyle 8 hatta 9 filoyu penaltı yemeden basabilirsin.is donanma limiti ve yeterli miktarda alloyda.
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
kMjJXr.png
Oligarşi ile başlamıştım spritüel, savaşçı ve yabancı dostu olarak başlamıştım. Shrouda girdikten sonra bilim adamlarımdan biri ölümsüz oldu ve bir event ile onu tanrı imparator ilan edip bu şekle geldik baya eğlenceli oldu.
[+] 3 üye Semavi7 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
2626 ya kadar nasıl sabrettin .takdir edilesi :D
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
(17-06-2019, 22:42)jax61 : 2626 ya kadar nasıl sabrettin .takdir edilesi :D

2700 yaptım finali  :joy: Daha devam edicem galaksiyi olduğu gibi almayı planlıyorum.
Ara
Bütün Galaksiyi yalnızca insanlık yönetebilir ve barışa ulaştırabilir.
Rg2L6G.jpg
Ara
B85AF1B24365EF401A76FD69B5A789E4EAD4FBC7
bu da benden gelsin :D
[+] 2 üye Tripian nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Federasyon ile ilk oyunum

89E6EF0B60CD609FF41D66A0F267CE5A953452EF
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
[+] 1 üye gLo1NN nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
unknown.png
unknown.png
Buda dibimde çıkan Scourge
2.Dalga ve oyunum bitiyor
giphy.gif
Ara
Devouring Swarm imparatorluğum.B4RNtW.jpg
Ara
kkkgtn.jpg

Birkaç asır önce kaplumbağası yaratıklardık, etten bedenlerimiz teknolojik gelişimimizi kısıtlamaktan başka bir işe yaramıyordu. Yıllarca süren araştırmalar ve devasa maliyetli projelerle türümüzün zihinlerini robot bedenlerine aktararak teknolojik gelişimin sınırlarını kaldırdık! Tendrakkia Sosyalist Cumhuriyeti gelişecekti ve buna biyolojik vücutlarımızın engel olmasına izin veremezdik. Proje tamamlandığında bize "Vücut bir tapınaktır." gibi zırvalıklarla karşı çıkanlar şimdi ilkel birer kabile olarak kaldı. Uygarlığımızın yakınlarında rastladığımız bir Ringworld'ü tamir edip galaksinin araştırma merkezi hâline getirerek onlara tozumuzu yutturduk.

f37fyo.jpg

Cumhuriyetimiz mühendislik alanında galakside birinciydi. Mega yapılar ile yüzyıllardır yapılamayanı yapıp yıldızlardan yaralandık, hırçın kara delikleri ehlîleştirdik. Cahil uygarlıklar gökteki dev filolarımızı görüp bize tanrı diye tapacak! Biz ise emektar işçilerin çabalarıyla kurduğumuz bu düzeni kutlayacağız. Acaba gizemleri keşfedilecek başka galaksiler var mı...

Galaksinin bütün işçileri, birleşin!
IbnE9P2.gif
[+] 4 üye Attila the Hun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Rehber icin taktik denedigim oyun

senate.PNG?width=948&height=468
[+] 4 üye yafeshan nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
unknown.png
unknown.png

Exterminatorlar ile oynadığım oyun.
Space-Background.gif
[+] 1 üye Yasin Ahmet nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Oyunda daha önce fark etmediğim Become the Crisis perkinden gidersem ne olur diye merak ettim ve sonucu.
20210830180150_1.jpg
[+] 5 üye Pharmacist nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.