Stellaris Portre DLC'leri - Önerileriniz
Johan, post: 20967725, member: 2 :We just had a small design meeting for what new portraits we should make for DLC for Stellaris.  While brainstorming ideas, we just thought..  Why not ask you guys what you would like to see in a DLC ?

Tasarım toplantısında Stellaris için ne gibi portre DLC'ler olabilir diye düşünürken neden oyunculara sormayalım ki demişler ve sormuşlar. Sizce Stellaris'e ne gibi portreler eklenebilir? Güzel öneriler olursa konuya yazabiliriz veya dileyen kendisi plaza'daki konuya geçip öneride bulunabilir. 

https://forum.paradoxplaza.com/forum/ind...nt.920347/
DLC sömürüsü gene.   :-@ (N)
[+] 2 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yeni ırkların portresi mi anlayamadım tam.
Ara
@Lothebork

Almak zorunda olmadığın, oynanışı etkilemeyen bir şey nasıl sömürü olabilir? Telefonuna kılıf alırken "KILIF SÖMÜRÜSÜ" diyor musun satıcıya?

"Cyborgized versions of the existing species."

Yazmış plazada birisi, %100 destekliyorum.
Ara
Arkadaşlar DLC'nin varlığını sömürü olarak görüyorlar, sorun orada. Buradan onlara söylüyorum, DLC iyi veya kötü bir şey değil.

Ya, aslında Stardock ile anlaşma filan yaparlarsa Star Control serisindeki (1 ve 2, 3 değil) türler konabilir belki oyuna ama büyük ihtimal olmaz o, modculara kalır :P .
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
Ara
Eu4 oynadığım için ondan örnek vereceğim ; Condottieri'ler , Estate'ler , National Focus mekaniği , Din savaşları ve bunun gibi sayabileceğim bir çok özellik , bunlar oynanışı etkilemiyor mu? Sadece portre , birim paketleri , müzik paketleri çıkarsalar tamam ama her şeyin Dlc'sini çıkarınca tüm Dlc'lere gıcık oluyorsun normal bir şekilde.
Ara
(13-04-2016, 17:42)Justicar : Yeni ırkların portresi mi anlayamadım tam.

Yeni ırk veya tür değil, mevcut türlerde ne gibi şeyler yapabiliriz diye soruyorlar.
Şu an oyunda bulunan ırk sayısı sınırlı, elbette tür sayısını dlc ile arttıracaklardır.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.