Strategyturk Lejyon - Destek Sistemi
#1
lejyon.png

Strategyturk Lejyon

Strategyturk'te strateji oyuncuları için kaliteli ve güzel bir platform oluşturmayı, haberler, rehberler, incelemeler, videolar, etkinlikler ve yayınlarla strateji oyuncularına içerik sunmayı, üstlendiğimiz Türkçe Yama çalışmaları gibi projelerle strateji topluluğunu güçlendirmeyi amaçlıyoruz. Her ne kadar biz bu çalışmaları herhangi bir maddiyat gözetmeden yapsak da, çalışmalarımızın başarıya ulaşmasında maddiyatın önemi yadsınamaz seviyede. Strategyturk Lejyonunun bir parçası olarak siz de bu çalışmalarda yanımızda olabilirsiniz.

Strategyturk'e Destek Olmanız Demek
  • Daha güçlü olmamız demek.
  • Daha çok oyundan içerik üretebilmemiz, daha çok oyundan yayınlar yapabilmemiz demek.
  • Daha çok etkinlik yapabilmemiz, festivaller ve yarışmalar düzenleyebilmemiz demek.
  • Daha çok oyun çevirileri gibi büyük projeler üstlenebilmemiz, tamamlandıktan sonra bu projeleri ve diğer içeriklerimizi daha geniş bir kitleye ulaştırabilmemiz demek.
Lejyoner Unvanı
Strategyturk'e destek olan üyeler Lejyoner unvanı ediniyor.
  • Lejyoner Rozeti: Lejyonerler kendilerine has Lejyoner rozeti taşıyorlar.
  • Özel Temalar: Lejyonerler forumda özel çift renkli temalara erişebiliyorlar.
  • Dönem Ödülleri: Lejyonerler forum dönemlerinde özel forum-içi ödüllere erişebiliyorlar.
  • Daha Fazlası: Özel Discord kanalı, erken erişim programları ve daha fazlası.
Destek Metodları
Şimdilik tek bir destek metoduna sahibiz, gelecekte daha farklı seçenekler sunmayı planlıyoruz.
  • Twitch üzerinden Strategyturk'e abone olarak destek olabilirsiniz.
[+] 19 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Cevapla
#2
Bu konuda da güncelleme yapalım, Strategyturk Lejyon dün itibariyle tekrar aktif hale geldi. Şimdilik tek destek metodu Twitch üzerinden Strategyturk'e abone olmak şeklinde. Eğer Amazon Prime sahibi değilseniz veya sahip olup ücretsiz abonelik hakkınızı başka bir kanala kullanmadıysanız, bu hakkı Strategyturk kanalına kullanabilirsiniz. Amazon Prime 8 TL, tek önemli husus normal abonelikten farklı olarak Prime üzerinden edinilen ücretsiz aboneliklerin aylık otomatik olarak yenilenmemesi. Destek olmaya devam etmek istiyorsanız manuel olarak tekrardan ücretsiz aboneliğinizi Strategyturk'te kullanmanız gerekecek.

Destek olanlara şimdiden teşekkürler.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Cevapla
#3
(02-05-2021, 19:53)Duman : Bu konuda da güncelleme yapalım, Strategyturk Lejyon dün itibariyle tekrar aktif hale geldi. Şimdilik tek destek metodu Twitch üzerinden Strategyturk'e abone olmak şeklinde. Eğer Amazon Prime sahibi değilseniz veya sahip olup ücretsiz abonelik hakkınızı başka bir kanala kullanmadıysanız, bu hakkı Strategyturk kanalına kullanabilirsiniz. Amazon Prime 8 TL, tek önemli husus normal abonelikten farklı olarak Prime üzerinden edinilen ücretsiz aboneliklerin aylık otomatik olarak yenilenmemesi. Destek olmaya devam etmek istiyorsanız manuel olarak tekrardan ücretsiz aboneliğinizi Strategyturk'te kullanmanız gerekecek.

Destek olanlara şimdiden teşekkürler.
Merhaba,site yöneticileri Youtube'a eğlenceli,öğretici seriler yükleyebilir.Oradaki Katıl'dan da destek olabilmek daha pratik olacaktır.Şahsen Twitch kullanmıyorum.
Ara
Cevapla
 
Konuyu Okuyanlar: 1 ZiyaretçiStrategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.