Anket Başlığı: Grubumuza Katıldınızmı Ve Begendınızmı
Bu ankette oy kullanmak için yeterli yetkiye sahip değilsiniz.
Katıldım Ve Begendım

0 0%
Katılmadım

10 83.33%
Katıldım Ve Begenmedım

1 8.33%
Guzel Duruyor Gelecegim

1 8.33%
Katılımcı sayısı: 12 100%
Bu ankete daha fazla oy kullanamazsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

[TR] MP Grubu
Öncelikli merhaba.
İlk günden 13 kişi olduk hızlı hızlı oyuncu toplayacağız ve sonra hep birlikte multiplayer gireceğiz. Aktif sayımız çok olacağını tahmin edebiliyorum.

Sizin desteğinize ihtiyacım var yani nasıl destek:
Grubumuza katılmanızı istiyoruz destek yardımınıza ihtiyacımız olan yer burası  slightly_smiling_face.png 

GRUBUMUZUN ADI

Europa Universalis IV TR MP. (Sonunda Nokta Var)

Hepinizi bekliyorum sen yoksan bir eksiğiz. slightly_smiling_face.png slightly_smiling_face.png slightly_smiling_face.png slightly_smiling_face.png slightly_smiling_face.png
Ara
ne içtin hacı
FxO_A92WYAI--2l.jpg
[+] 2 üye jax61 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
@Okeanos keşke linkini de paylaşsaydın!

Ara
(28-10-2017, 11:00)jax61 : ne içtin hacı

Usta belli ki arkadaş genç bir üyemiz heves yapmış oynamak istiyor hevesini kırmayalım :)
Ara
Güzel duruyor yerine yanlışlıkla"Katıldım ve beğenmedim" e tıklamışım.Mobilin zararları.Kusura bakmayın.
Ara
(28-10-2017, 13:05)Fraude :
(28-10-2017, 11:00)jax61 : ne içtin hacı

Usta belli ki arkadaş genç bir üyemiz heves yapmış oynamak istiyor hevesini kırmayalım :)

:smile: :smile:
Ara
hevesini kırmışsam özür dilerim ama grup kurmuşsun nerede kurmuşsun ? steamde mi ? discordda mı ? yoksa forumun içinde mi kurdun grubunu ? nasıl oldu bu iş? forum üyelerini başka bir platforma mı çekme çabasındasın ? nedir bu işin aslı astarı? bu sebeple ben de doğal olarak sordum.. ne içtin hacı .. :D
FxO_A92WYAI--2l.jpg
[+] 4 üye jax61 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Öhm öhm hala link paylaşmamışsın.

Ara
(28-10-2017, 14:48)jax61 : hevesini kırmışsam özür dilerim ama grup kurmuşsun nerede kurmuşsun ? steamde mi ? discordda mı ? yoksa forumun içinde mi kurdun grubunu ? nasıl oldu bu iş? forum üyelerini başka bir platforma mı çekme çabasındasın ? nedir bu işin aslı astarı? bu sebeple ben de doğal olarak sordum.. ne içtin hacı .. :D

Sevgili @jax61 sen de kurucuları yıkanların banlandığı bir grupta oynuyorsun . Buna ne diyeceksin ? (Bkz:GuderianDiscordu)
Ara
Çok üzüldüm kardeşim link yok mu?
Bir Japon Atasözü der ki:
Davranışlarınızı yönetin yoksa onlar sizi yönetir.
[+] 1 üye VladimirSzecny nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
ben keyfimin kahyası , aynı zamanda strategyturkun bir parçasıyım.. sen de adam ol da kovulma sağdan soldan @Kaiser-i Rum
FxO_A92WYAI--2l.jpg
Ara
(28-10-2017, 18:21)jax61 : ben keyfimin kahyası , aynı zamanda strategyturkun bir parçasıyım.. sen de adam ol da kovulma sağdan soldan @Kaiser-i Rum

Tamam abi. Eğer bazıları yediremiyorsa yenilmeyi ve bu sebeple beni banlıyorsa ve sen de yediriyorsan kendine tamam abi sıkıntı yok. En iyisiniz yani. Süperseniz. Keşke sizle olabilseydim yani. ama yok yani. siz yokken ben yaşayamıyorum yani. yazamıyorum yani.
[+] 3 üye Kaiser-i Rum nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.