Video Seri: 1944 Almanya DawnFall 3.Bölüm Geldi.
Eline sağlık Ace harika oluyor. Hoi3 gibi bir efsaneyi görmek güzel. Aslında youtube üzerinden canlı yayın yapsan daha mı iyi olur ki?
giphy.gif
Ara
(07-08-2019, 16:18)turkish lokum : Eline sağlık Ace harika oluyor. Hoi3 gibi bir efsaneyi görmek güzel. Aslında youtube üzerinden canlı yayın yapsan daha mı iyi olur ki?

Ah internet ah... 9 Senedir fiber internet benim evin 1 metre uzağından bizim eve gelemedi 10-11 Mbit internetle Videoyu upload etmem bile 36 saat sürüyor 2gb olduğu zaman. Olurda bir gün fiber gelir ise yada internet bulabilirsem güzel olur.

Teşekkürler yorum için bu arada
[+] 1 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bayadır İnternet yüzünden devam bölümü çekemiyordum. Bölüm sonunda geldi paylaşıyorum sizinle de

Önemli;Bayadır video çekemeyince video ayarlarını yapamamışım tam oyun sesi çok çıkmış videoyu işlediğim program kaynaklı olarak [Evet oyunun oyun içi ayarlardaki sesi %1 ama arttırıyor işlerken ]  Aynı bölümü yeniden oynamayacak kadar iyi bir bölüm geçirdim. O yüzden alamadım tekrardan.  Gelecek bölümde düzelteceğim sorunu.
[+] 4 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
devam edecek mi
giphy.gif
Ara
Japonca kursundan dolayı cumartesileri çekemiyordum video 2 aydır. Save duruyor SAT sınavından sonra çekeceğim kaldığım yerden. .
[+] 2 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.