Virtual YouTuber
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
FPS oyuncusu olarak Towa ve Botan'ı (FPS Lion) da öneririm. @Gurt

Yo dayo!
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Teşekkürler @Ayro hemen ikisine de bakıyorum. Aqua'nın ciddi oynaması ve bazen sinirlenmesi diğerlerine oranla daha çok sarıyor.
Ara
(11-12-2020, 21:55)cemal :

unknown.png
hby6qc.gif
[+] 3 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ara
İlk defa bir idolün şarkısını dinledim. Fena değil.

[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
hby6qc.gif
Ara
Aqua Apex oynuyor kaçırmayın derim.

Ara
Apex Predator üzgün

WhaW8Am.gif
Ara
Normal şahısların 3d çizimler oluşturup kendilerini bir nevi ona bağlamaları sanırım. Karakterlerin sahipleri anonim ama insanlar zaten sahipleri ile değil karakterler ile ilgileniyorlar. 
Peki sadece oyun mu oynuyorlar yoksa sosyal medya hesapları, gerçek dünyaya yönelik paylaşımları vs var mı?
Bir de bunlar bir grup arkadaş mı? Yani x şahsı çıkıp ben de şu karakterim artık diye bu furyaya dahil olabiliyor mu?
Ara
(12-12-2020, 16:39)elefsar : Normal şahısların 3d çizimler oluşturup kendilerini bir nevi ona bağlamaları sanırım. Karakterlerin sahipleri anonim ama insanlar zaten sahipleri ile değil karakterler ile ilgileniyorlar. 
Peki sadece oyun mu oynuyorlar yoksa sosyal medya hesapları, gerçek dünyaya yönelik paylaşımları vs var mı?
Bir de bunlar bir grup arkadaş mı? Yani x şahsı çıkıp ben de şu karakterim artık diye bu furyaya dahil olabiliyor mu?

Bunlar yapay zekanın insanlığı köleleştirme politikası. Arkalarında bir insan yok AI yönetiyor .d
Bir sabah uyandığımızda dünyayı waifuların yönettiğini göreceğiz
俺たち 自由 に なれる の か ?
[+] 1 üye cemal nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(12-12-2020, 16:39)elefsar : Normal şahısların 3d çizimler oluşturup kendilerini bir nevi ona bağlamaları sanırım. Karakterlerin sahipleri anonim ama insanlar zaten sahipleri ile değil karakterler ile ilgileniyorlar. 

Hepsinin sosyal medya hesapları mevcut. Diğer sosyal medya uygulamalarında da popülerler. Ayrıca bazı konseptlerde kendileri de gözüküyor kamerada ben denk geldim birkaçına.
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(12-12-2020, 16:39)elefsar : Peki sadece oyun mu oynuyorlar yoksa sosyal medya hesapları, gerçek dünyaya yönelik paylaşımları vs var mı?

Sosyal medya hesapları var ancak tamamen karakterleriyle ilgili paylaşımlar için kullanılıyor. Kendileri için çizilen bir resmi beğenme, yayın duyurusu yapma vs vs.

(12-12-2020, 16:39)elefsar : Bir de bunlar bir grup arkadaş mı? Yani x şahsı çıkıp ben de şu karakterim artık diye bu furyaya dahil olabiliyor mu?

Hololive, Cover adlı şirkete ait bir ekip. Hololive içinde yer almak için Cover tarafından işe alınmış olmak gerekiyor ancak vtuber olmak için Hololive'da bulunmak gerekmiyor. Nijisanji, VOMS gibi firmaya bağlı vtuber ekipleri, Kizuna AI gibi bir firmaya bağlı tekil Vtuberlar ve Senzawa(RIP), Shigure Ui gibi firmadan bağımsız tamamen kişisel vtuberlar da var. Tabi bir kaç istisna dışında hiçbiri Hololive kadar popüler değil.

(12-12-2020, 17:26)Gurt : Ayrıca bazı konseptlerde kendileri de gözüküyor kamerada ben denk geldim birkaçına.

Hololive çatısı altında kendilerini göstermeleri tamamen yasak. Tabi bazıları kendi hallerinde de yayın yapıyor ya da bazılarının gerçek kimliği biliniyor ancak Hololive topluluğunda bunların paylaşılması pek hoş görülmüyor ki ben de aynı fikirdeyim.
hby6qc.gif
[+] 2 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(12-12-2020, 18:04)Ayro :
(12-12-2020, 17:26)Gurt : Ayrıca bazı konseptlerde kendileri de gözüküyor kamerada ben denk geldim birkaçına.

Hololive çatısı altında kendilerini göstermeleri tamamen yasak. Tabi bazıları kendi hallerinde de yayın yapıyor ya da bazılarının gerçek kimliği biliniyor ancak Hololive topluluğunda bunların paylaşılması pek hoş görülmüyor ki ben de aynı fikirdeyim.

Ben cosplay videosuyla karıştırdım sanırım.
Ara
Ara
(12-12-2020, 16:49)cemal :

Bunlar yapay zekanın insanlığı köleleştirme politikası. Arkalarında bir insan yok AI yönetiyor .d
Bir sabah uyandığımızda dünyayı waifuların yönettiğini göreceğiz

Bu kötü bir şey mi?

(12-12-2020, 17:26)Gurt :

Hepsinin sosyal medya hesapları mevcut. Diğer sosyal medya uygulamalarında da popülerler. Ayrıca bazı konseptlerde kendileri de gözüküyor kamerada ben denk geldim birkaçına.

Hepsi aslında YAGOO.

Burayı boş geçmeyelim. Bugün çıktı. Akai Haato Haachama'dan:

Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
[+] 2 üye unonimus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
fb2i8koevq461.png?width=730&auto=webp&s=...d9596f5709
hby6qc.gif
[+] 2 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
https://twitter.com/discord/status/13376...18176?s=20 gerçekmiş.
Ara
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.