Virtual YouTuber
Görsel
hby6qc.gif
Ara
hby6qc.gif
Ara
hby6qc.gif
Ara
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
WhaW8Am.gif
Ara

Alıntı:Aqua : touch
-Sleep
Aqua : slap
-MORE
hby6qc.gif
Ara
Herhalde 1-2 senedir falan Kizuna'nın arkasındaki kişinin değiştiği, bir kaç kişinin Kizuna'yı oynadığı söylentileri dolanıyordu. En sonunda Kizuna da sinirlenmiş lol.

Bu da yine konuyla alakalı başka bir klip

Kizuna'da atılan her video (Oyun kanalındaki 20-30 dakikalık videolar ble) İngilizce altyazılı geliyor bu arada. Ayrıca Kizuna Vtuber çağını başlatan ve şu an en çok aboneye(2.9M) sahip olan VTuber unvanına sahip.
hby6qc.gif
Ara
WhaW8Am.gif
[+] 1 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
WhaW8Am.gif
Ara
Hololive canlı yayınlarındaki yorumların dillere göre dağılımı.

Görsel

Coco'nun %20, Towa'nın %50 olması şaşırttı beni.
hby6qc.gif
Ara
Towa'nınki yanılmıyorsam kamera olayından ve sair birkaç olaydan sonra öyle olmuştu ama büyük ihtimal yanılıyorumdur.
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
Ara
WhaW8Am.gif
[+] 2 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
(22-01-2021, 15:01)unonimus : Towa'nınki yanılmıyorsam kamera olayından ve sair birkaç olaydan sonra öyle olmuştu ama büyük ihtimal yanılıyorumdur.

Kamera olayı dediğin arkadan gelen erkek sesi galiba. Olayı hatırlayınca "idol" manyağı Japonların çoğu Towa izlemeyi bırakmış dersek İngilizce oranını artması normal aslında.

Bu arada bu veri yaptıkları son 10 yayını ele alıyor(Only English gibi spesifik yayınlar haricinde). Coco'nun reddit shitpost review videoları sayıma alınmamış ve son zamanlarda Yakuza oynadığından dolayı %22 oranı o kadar da şaşırtıcı gelmemeye başladı.

Aynı şekilde Pekora ve Miko'nun da son yayınları Yakuza ağırlıklı olduğundan oranları bu kadar düşük.
hby6qc.gif
Ara
Kazara bilgisayarına takılı kameralarından birini yayına vermişti. Sair olaylar derken o erkek seslerini kastetmiştim.
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
Ara
Kamera açtığı tek olay Coco ile yayınlarından biri diye biliyorum, onda da kamera bir şey göstermiyor.
hby6qc.gif
Ara
hby6qc.gif
Ara
hby6qc.gif
Ara
hby6qc.gif
Ara
Bunu bunca ay görmediğim için kendimi kınıyorum.

Alıntı:Risu: trying follow the beat
Moona: follow her senpai
Iofi: "is this how human dance? it's so fun!"
hby6qc.gif
[+] 1 üye Ayro nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
WhaW8Am.gif
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.