Xbox'tan 530liraya tam sürüm mü? steam'den 26 dolara chapter 3 mü?
Steam hesabımda sadece chapter 3 yok. Kalan tüm paketler var önceden almıştım ama şu an sadece chapter 3, 26dolara geliyor. Bunun yerine xbox'tan hepsini almak daha uyguna geliyor. 

Siz ne düşünüyorsunuz? Böyle arada kalan var mı? Steamde arşiv var malum, başarımlarım var ama 2 misli para vermek de istemiyorum. Forumda birkaç mesaj da gördüm xboxtan alıp yamayı kuramamışlar. İade sorunu yaşar mıyım beğenmezsem? Başarımlar var mı mesela? Böyle problemler de var.
Ara
Başarımları bilmiyorum, olmayabilir. Xbox'ta ileride zam yemeyeceğinin garantisi yok. Modlar konusunda ise Xbox'tan oynadığınızda Paradox Mods kullanmak zorundasınız, bu da Steam atölyeden aynı moda abone olunsa bile birlikte oynanılamadığı anlamına geliyor ve Paradox Mods sıkça kendi başına da sorun çıkarıyor. İade sisteminin nasıl çalıştığını bilmiyorum, muhtemelen Steam benzeri bir uygulama söz konusudur. Ben şahsen Steam üzerinden alma taraftarıyım.
WhaW8Am.gif
[+] 2 üye PCOyun nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Paradox'un steam ile kurduğu organik bağ, diğer platformlar ile öylesine çakışıyor ki, bahsedilen tedirginliği çok iyi anlıyorum.

Dlc politikası olmadan oynanan oyunlarının yetersizliği yüzünden mod desteğine özel günlükler yayınlayan bir firma malesef.

@PCOyun belirttiği gibi topluluk desteğini çok önemsediğim için ben de steam üzerinden devam ediyorum. (Microsoft store'da denk geldikçe benim de aklım gidiyor ama :) ) Arada etail/voidu gibi esnek key sitelerine bakabilirsin. Garantisi yok tabi.
[+] 1 üye Pashalunda nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.