Dizi: The Witcher (2019)
Sol alttaki Yenneffer mi? Bu Triss ve Yennefer için seçilen karakterleri ilk açıklandığı günden beri hiç hoş karşılayamadım. :facepalm: Umarım dizide izledikçe alışırım.
76561198034761601.png
Ara
(23-10-2019, 20:39)BigBadWolf : Sol alttaki Yenneffer mi?

Evet
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Fragman yayınlandı
Ara
İçimde dizinin çok kötü olacağına dair bir his var.
Ara
b5d1341f-596a-42a5-afd6-2d5cf73be7f1.jpg
Sic Parvis Magna
[+] 2 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Sic Parvis Magna
Ara
Karakter tanıtımlarnıı izleyince hypelandım. Gelse de izlesem artık.
76561198034761601.png
[+] 1 üye Craetus nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Netflix aldığıma ilk defa bu kadar sevindim, rahat rahat izlerim şunu artık :D
[+] 1 üye Zafer2813 nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
Ara
Yennefer niye bu kadar kötü yav, çingeneye dönmüş. :S

unknown.png

Onun dışında iyi duruyo şimdilik.
Ara
Valla ya insanın içi kararıyor. Oyundakiyle siyah saçlı olmak dışında bi ortak yanları yok. Deviantart'takilerin yanından bile geçemiyor zaten.
Sic Parvis Magna
Ara
Son 4 gün.
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
Yennefer normalde güzel değil zaten. Kambur, çarpık ağızlı bir hizmetçi, sonradan büyücü oluyor, kendini düzgün gösteriyor. GoT'daki Melisandre gibi bir nevi. Ki zaten Yennefer'i oynayan  Anya Chalotra bence güzel bir oyuncu. Dizide ne kadar alımlı olacağını da göreceğiz tabi.
Ara
(16-12-2019, 16:55)elefsar : Yennefer normalde güzel değil zaten. Kambur, çarpık ağızlı bir hizmetçi, sonradan büyücü oluyor, kendini düzgün gösteriyor. GoT'daki Melisandre gibi bir nevi. Ki zaten Yennefer'i oynayan  Anya Chalotra bence güzel bir oyuncu. Dizide ne kadar alımlı olacağını da göreceğiz tabi.

Dizide sonradan büyücü oluyor kısmını çoktan atlamışızdır diye sanıyorum. Baya güzeller güzeli bi hanımefendi olması lazım. Kara kuru bi hintli değil.
Sic Parvis Magna
Ara
(16-12-2019, 17:18)altnkurt : Dizide sonradan büyücü oluyor kısmını çoktan atlamışızdır diye sanıyorum. Baya güzeller güzeli bi hanımefendi olması lazım. Kara kuru bi hintli değil.

asjhdas
Aslında haklısın ama fragmanlarda, büyücü olmadan önceki halini de gösteriyor. Yani o kısmı da üç beş bölüm de olsa işlemişlerdir diye düşünüyorum. 

Yennefer için şöyle potansiyeller belirlenmiş. Evangeline Lilly dışında herhangi biri Anya'dan daha güzel denilemez bence. Zaten cast seçiminde Geralt dahil çoğu karakter için oyundakilere daha fazla benzer bir çok oyuncu seçilebilirdi. Ama zaten dizi için oyunu değil kitabı canlandırdıkları söyleniyor. Aslında oyun da CDPR'in kitap canlandırmasından ibaret. 
Dersek ki herkes oyun sayesinde tanıdı, o yüzden ona göre yapılmalı, bu farklı bir bakış açısı oluyor. O zaman hak verilebilir Yennefer ve diğerleri için.
Ara
Listedeki aktörlerin hepsi bundan iyi olurdu. Eva Green ve Mads Mikkelsen bu roller için yaratılımş gibiler zaten. Ben de şunu paylaşayım madem. kitap-film-oyun kıyaslaması
Sic Parvis Magna
[+] 1 üye altnkurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Keşke oyunundaki savaşları yapıp dizi diye önümüze sunsalardı. Böyle yennefer mi olur arkadaş.
5bac4e30d414a7eda8d137af0b1b33d4_2.jpg
[+] 1 üye Gurt nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Yennefer kitap da kambur Oyunda Yaşlı bir nine Burada kuru bir hintli kafalar kafalar.
Hail the Omnissiah! He is the God in the Machine, the Source of All Knowledge
Ara
(16-12-2019, 18:40)altnkurt : Listedeki aktörlerin hepsi bundan iyi olurdu. Eva Green ve Mads Mikkelsen bu roller için yaratılımş gibiler zaten. Ben de şunu paylaşayım madem. kitap-film-oyun kıyaslaması

Hahaha Geralt on Netflix "Hollywood Smile" çok iyi olmuş.
Güzel bir karşılaştırmaymış, teşekkürler. 

Bence Triss daha çirkin orjinalinden. Yennefer neden Triss'den daha fazla tepki gördü anlamadım. Nihayetinde çevremde duyduğum kadarıyla neredeyse herkes Triss'i Yennefer'e tercih ediyor.
[+] 1 üye elefsar nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Bence o kadar Triss ile ilgisi yok ki ben kendisinin Triss olduğunu anlamadım. Hatta acaba Triss olmayacak mı falan diye düşünüyorum kendi kendime.
[+] 1 üye Henri nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.