[MP] Hearthstone - Turnuva: Mart 2017
Güzel maçtı eline sağlık. Banlar Priest ve Shaman.
 R0o50a.png
Ara
arkadaşlar hızlı resim e resim attıktan ssonra solda sizin resim önzilemesini gösterir ona sağ tıklayın resmi yeni sekmede aç diyin resim urlsini copy paste yapın
Ara
@ZenderX müsait olduğunda oynayalım.
@Duman bugün bütün gün müsaitim. Ne zaman istersen oynarız.
Ara
Giriyorum şimdi battle.net'teysen yapalım.
Banlar Shaman, Druid. ZenderX Priest - Mage @Duman , rövanşta görüşmek üzere :) .

Hearthstone%202017-03-16%2019-45-02-07_zpsqbqsnsjr.jpg
Ara
Tebrikler.
17-19 Mart
@"Cpt.Macmillan" - @Duman
@troglodyte - @ZenderX
@birisi43 - @Archmage

Son gün, lütfen herkes maçını bugün oynasın.
Ara
@Archmage misaitseniz oynayalım.
Ara
Banlar priest ve druid'di. tebrikler @troglodyte

ALJV4q.jpg
Ara
@'Cpt.Macmillan' bugün 21.00'a kadar müsaitim ondan sonra mp var yarın oynayabiliriz.
Beyler liglere gelmiyorum ama konuya bakıyorum arada liglere gelmeme sebebim diğer arkadaşlarında kazanma ümidi olsun eğlenebilsinler diye kesinlikle bütün oyunları tamamen kaybetme korkusundan değil.
[+] 1 üye TR Ace nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
QaMrPv.png

@Duman vs @'Cpt.MacMillan' 0-1 / banlar Shaman - Mage 

Tebrikler !
Ara
(19-03-2017, 20:55)TR Ace : Beyler liglere gelmiyorum ama konuya bakıyorum arada liglere gelmeme sebebim diğer arkadaşlarında kazanma ümidi olsun eğlenebilsinler diye kesinlikle bütün oyunları tamamen kaybetme korkusundan değil.

Hahahah hocam yapma böle şeyler gel oynayalım @Duman bile yeniyor beni  :smiling:  eğlence amaçlı zaten gelirsin nisanda bekliyoruz
Ara
@birisi43 kusura bakma geç gördüm bugün 23.58 ' a kadar oynayabilirm eğer olmazsa yarın 18.00 da sonra da olur
Ara
@TR Ace sonrakine kesinlikle gel ya, zaten azcık adamız burada. Maksat eğlenelim.
Ara
@Archmage battle nette bekliyorum.
Ara
nRr1dR.png

@Archmage 0 - 1 @birisi43
banlar shaman warlock

tebrikler
Ara
(19-03-2017, 21:00)Cpt.MacMillan :
(19-03-2017, 20:55)TR Ace : Beyler liglere gelmiyorum ama konuya bakıyorum arada liglere gelmeme sebebim diğer arkadaşlarında kazanma ümidi olsun eğlenebilsinler diye kesinlikle bütün oyunları tamamen kaybetme korkusundan değil.

Hahahah hocam yapma böle şeyler gel oynayalım @Duman bile yeniyor beni  :smiling:  eğlence amaçlı zaten gelirsin nisanda bekliyoruz

"Bile " ? :D
(19-03-2017, 21:09)ZenderX : @TR Ace sonrakine kesinlikle gel ya, zaten azcık adamız burada. Maksat eğlenelim.

Deste felan yasaklama olayları vardı galiba sıkıyor beni biraz ben genelde 1-2 deste yapıp sürekli onu oynuyorum sıkılana kadar...
Ara
Bu arada bir üstteki oyunda oyun boyunca oynadığım tek Discard kartı elimde 4 kart varken Reno'yu discard etti. Gereksiz riskli bir hamleydi ama yine de RNG Tanrısının yanımda olup olmadığını böylelikle test etmek istedim, değilmiş.

Genel olarak uyumlu, constructedda boy gösterebilecek destelerim olmadığı için bu gibi daha 'rekabet dolu' alanlarda pek bir şey yapamıyorum. Hearthstone'u zaten belli aralıklarla arkadaşlarla 'eğlencesine' oynanabilecek oyun olarak görüyorum fazla bir beklentim yok.
[+] 1 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.