2017 İlkbahar Minecraft Etkinliği
Nerdeeen nereye.

8MV3gV.jpg
DPQrMz.png

DPQrJO.jpg

sad
G0kMNN.png
[+] 6 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Nether'a kilit vurulduktan sonra bu plug-in hakkındaki fikrimin değiştiğini söylemek zorundayım.

dP1dzL.png
G0kMNN.png
Ara
Kızıla söyleseydin açsın.
Ara
Aslında plugin'i kaldırmayı düşünüyorum ama griefing olaylarını denetlemek için başka bir fikir bulamadım henüz.
Sic Parvis Magna
Ara
Altın zırhlı zombi ile istelet birbirini keserken

r3AzOa.png
Ara
Normalde farklı portal yapınca farklı yere açılıyordu neden bütün portallar aynı yere ışınlıyor hala anlamadım
Ara
Oyunda END yok bu arada. Server ayarlarından düzeltilmesi gerek sanırım.
Ara
END olsa iyi olurdu.

An itibari ile Norderlands Nether Savaş Üssü kullanıma açılmıştır. Savaşçıları yaratık kesmeye bekleriz.

EgXZ8Z.png
G0kMNN.png
[+] 1 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Şu oyunu sizinle oynayasım varda orjinali 24 Euro ( 96 TL :P ) korsan yüklemekte vicdana sığmıyor :P
Ara
Arkadaşlar serveri sıfırlamayı düşünüyorum. Mümkünse factionsuz bir map olacak. Farklı fikir ve görüşlerinize açığım.
Sic Parvis Magna
Ara
Sıfırlamadan önce herkes bi toplanıp full itemli netherde savaşmaya gidelim.Hunger games de yapılabilir evler dursun rastgele ışınlanalım ilk bulduğumuz evden item alıp birbirimize saldıralım.Az kişi kaldığında host gökteki piramide ışınlasın final savaşıp şampiyon belirliyelim ondan sonra sıfırlayacaksak sıfırlarız
俺たち 自由 に なれる の か ?
Ara
Full item nether'a gidilir de diğer fikir nasıl bi fikir Kardinal sad. Zaten serverda toplamda 4 faction var onlar da kendi içinde bitişik bir şekilde yapılanmış. Savaşacağımız yer eninde sonunda ya Haçlıların tapınağı olacak ya da Nordların kalesi olacak. En sonki fikrinden yana değilim ben pek bir anlamı yok. En gelişmiş faction belli zaten.

Bence bu serverda toplanıp beraber tüm factionları ziyaret edelim, sonra da nether'a gidelim. Nether'da iş bitince de sıfırlansın.

Sıfırlandıktan sonra survival özel bir harita indirilip factionsuz oynansın diyorum ben. Mesela: http://www.9minecraft.net/the-discworld-map/
G0kMNN.png
Ara
(28-05-2017, 02:56)altnkurt : Arkadaşlar serveri sıfırlamayı düşünüyorum. Mümkünse factionsuz bir map olacak. Farklı fikir ve görüşlerinize açığım.

Neden sıfırlayıp factionları kaldırıyorsun ?
Ara
Sıfırlanacaksa oyunun save dosyası buraya konmalı. Ayrıca yeni açılacak serverde faction olmaması kaos demektir. 10 saatlik emeğin oyuna tahta kılıç yapıp sürekli saldıran Dumanlar tarafından hiç edilmesi demektir. Onun yerine Claim sınırı kişi başı 2 olabilir. Yeni serverde önce git bak bakalım End'e gidiliyor mu ona göre.
[+] 1 üye Lothebork nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Ben her türlü oynarım.
D99lQz.jpg
Ara
Bence factionlar kalmalı.
Ara
Tekkit modu ile oynayıp uzay gemisi yapıp uzaya gidebiliriz, yogbox modu ile kendi şehrimizi kurabiliriz, hexxit modu ile çok daha zorlu bir survival oyun oynayabiliriz (Kocaman kaleler ve içinde hayalet askerler var yani toplanıp o kaleleri yağmalayabiliriz) tabi modsuz oynamak isterseniz size kalmış ama bana kalırsa hepimizin oynamak isteyeceği bir düzeni oturtmak zor.
[+] 2 üye zencefil nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Hexxit güzel olabilir.
Ara
İsterseniz bir süre daha devam edebiliriz. Daha sonrası için önerileriniz doğrultusunda bir şeyler düşüneceğim.
Sic Parvis Magna
Ara
@altnkurt Şimdi basit başka bir sunucu açıp bazı şeyleri deneyebiliriz.
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.