Forum Öneri Merkezi
(18-06-2016, 21:44)Ceyo_09 : Forumda nick değiştirme özelliği eklenmeli.

Eklenmemeli. CK2: Incapable
G0kMNN.png
[+] 1 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Nick değişim serbestisi akıllıca bir hareket değil. Talep çok birikirse belli aralıklarla nick değişim konuları açabiliriz - ki bu aralıklar ''yılda 1'' şeklinde olacaktır.
[+] 2 üye Duman nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Mesela adamın nicki KillerCatch. Bu güzel bir nick. Ve yorumlar yapılıyor. Nickiniz çok güzel diye. Peki ya adam değiştirip Your Mother yapsa ? 100 kişi bir Amerikan argosunu beğenmiş olacak. Akla mantığa uymaz. Ama 1 sene de fena bir fikir değilmiş.
Ara
Ben mesela nick'imi beğenmiyorum gidip yeni hesap açsam hey millet forum yönetimi isim değişikliğine izin vermedi diye #Ben forumdaki "Ceyo_09" ismimi bu yolla değiştirdim bundan sonra MP leri misal ''....." nickli kullanıcıdan devam ediceksiniz demek sanki biraz abes olur.
Ve kullanılmayan bir hesap açıkta kalmış olucak hem yeni hesap açmış olursam bir aylık quaestor rütbesinden mahrum kalıcam.Yani arkadaşlar biraz da empati yapalım benim forumda öylesine sallamıştım nick imi ama şimdi beğenmiyorum(beğenilecek bi hali de yok zaten).
Ara
İkincil hesap açmak zaten yasak.
Yani o yüzden diyorum ya.
Ara
İsim beğenmemezliği yapmak 2. hesap yapmaya veya isim değiştirmek bana geçerli sebep olarak gelmiyor. Sonuçta reel'de de bir kere seçtinmi sonra Mahkemelere başvuruyorsun. Kimsenin haberi olmasına gerek olmadan üst düzey yöneticilerle halledilebilir bir durum.
Ara
Forumda Quaestor alımlarında belli saat ve konu istenmeli mesela önüne gelen Quaestor olamamalı bir saat steam oyun süresi,konulara verdiği cevaplar ve açtığı konular incelenmeli.Hakaret,Agresiflik incelenmeli yazım kurallarına uygunluğu incelenmeli.
[+] 1 üye Momlak nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Daha ana dilini konuşamayanlar var.
G0kMNN.png
[+] 3 üye GaulTurk nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara
Daha önceden absürt bir kural ihlalinde bulunmayıp atama sürecinde de Praetorlerden veto yemeyen herkes Quaestor olabiliyor. Quaestorlük renkli bir üye grubu da olmadığı için çok da titiz olmaya gerek yok, bir bakıma stajyerlik.

Herkese kendilerini kanıtlama ve foruma katkıda bulunma için şans tanımayı uygun görüyoruz.
Mobil Strateji Oyunları diye bir kategori ve tab eklenebilir. Mobil strateji oyunlarına örnek olarak European War III ve IV'ü örnek verebilirim.
Ara
Mevcut tabları iyice doyurmadan yeni tab açmayı doğru bulmuyorum, her bölümü dolu dolu bir hale getirdikten sonra genişlemeyi düşünebiliriz.
Forumda TaleWorlds ve/veya Mount&Blade bölümü olması iyi olur.
jB380j.jpg
Ara
Mount&Blade ağırlıklı olarak RPG, ondan dolayı olmaz diye düşünüyorum.
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
Ara
Site Paradox oyunlarını konu almıyor zaten. Ayrıca Taleworlds ile Paradox yollarını ayırdı.
Ara
Mount & Blade bir strateji oyunudur. Tabiî Unon da haklı, önemli ölçüde de RPG.
jB380j.jpg
Ara
Mount & Blade öncelikli olarak RPG şeklinde lanse ediliyor ve oynanış açısından forumda bölüm sunduğumuz diğer oyunlardan çok farklı, her ne kadar oyuncu kitlesi olarak ortaklık gösterebilse de.

Yeni bir bölüm eklerken o yeni oyun bölümünün mevcut hangi tabta bulunacağı, yeni bir tab açılma gerekliliği ve o yeni tab'ta o oyun dışında hangi diğer bölümlerin bulunacağı gibi unsurlar da önemli.

Uzun vadede genişleme planlarımızda en büyük adaylar şimdilik Blizzard Oyunları ve MOBA bölümü. Ancak bir önceki mesajımda da bahsettiğim üzere mevcut tabları iyice doyurmadan yeni bir tab açmayı doğru görmüyorum. Mevcut her tab'ta bir yeni oyun bölümü mevcut, bu yeni oyunlar için emek sarfetmek, içerik sağlamak gerekiyor. Dolayısıyla daha büyük forum daha büyük uğraş demek oluyor.
Moba bölümü olursa destek veririm LoL olsun Dota2 olsun Warcraft 3 deki funmap Dota olsun Heroes of the Storm gibi mobalarda tecrübem var. Blizzard oyunlarına yönelmekte mantıklı hem kaliteli hemde oyuncu kitlesi fazla olan bir şirket .
Denemeyi bilene imkansız yoktur.

- III.Alexandros (Büyük İskender)
Ara
Dota2 ve LoL gibi büyük online oyunlar için ayrı bölüm açılabilir çünkü oynayanı çok. Hatta Dota2 ustası @unonimus başına getirilebilir.
Ara
(05-07-2016, 16:38)Lothebork : Dota2 ustası @unonimus

Lel.
Bizim zamanımızda elektrik yoktu. IPhone'umuzu şarj edemiyorduk.
PzC/MC/FWWC Opsiyonel Kuralları ve Parametre Verisi
Diğer PzC/MC/FWWC Konuları ile PzB Konuları
Ara

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.