[MP] Rise of Nations - Multiplayer: Haziran 2017
(07-06-2017, 09:32)yafeshan : Tartismaya su mu dokeyim benzin mi?

Oyun oldu bitti, birileri kazandi birileri kaybetti. tartismalar aldi yurudu.

Dun ayni Aeschyli ile baska maclar yaptik bol bol eglendik, guzel oldu.  Sonuc olark anladigim sudur ki su gruba dahil 2-3 kisi sizin discordunuzdaki arkadaslarla bi daha maca gelmez. Herkes kendi tarafindan mutlu mesut takilir.

Ayrica bu forumdan adam toplayip baska gruba cekme tesebbusunu pek etik bulmadigimi belirteyim.

Bu yorumu yeni görüyorum.  

He canım gittim kahveden adam topladım gelip şu Aechyli ile yafeshan denen 2 veledi 14 yaşında ki bir oyunda tokatlayalım dedim. 

Etik bulmamışmış, 2 kişi resmen ve itiraf ederek oynayan sensin, burada birbirimizi yerken Suriye'de ki YPG gibi bizi işgal ederek yenen sensin, kalkıp sizi etik bulmuyorum diyen sensin. 

Sen etik bulsan ne? Bulmasan ne?
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
RE: Rise of Nations - Multiplayer: Haziran 2017 - Yazar: napolyon94 - 19-06-2017, 01:10

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.