Günlük: EU4 - Almanya'daki Olası Harita Değişiklikleri
Bu oyunun bende eski tadı tuzu kalmadı artık. En son golden century dlc geldiğinde oynamıştım. Geliştirme günlükleri beklenti altında kalıyor sürekli. Öncelikle özel yönetim şekli olan devletlerin yönetim reformlarıda özelleştirilmeli. Süvari updateti gelmeli. en basitinden Osmanlı, safavi, memlük, timur gibi süvari bazlı ülkeler oyuna yeterince yansıtılamamış. Step göçebeleri zaten kendi kendini yıkma mekaniğine sahip koca topraklara hükmet gelir ordu masraflarını karşılamasın. :))Polonyanın %33 CA ve Cossack estate ile oyunun süvari efendisi olması diğer bir şaka benim açımdan. Winged hussar dediğin askeri birlik tarihte charge mekaniği dışında herhangi bir dalgası olmayan süvari birliği sonlarınında nasıl olduğunu İsveçli elemanlar gelsede anlatsa :))Osmanlı, Timur, Safaviler Ve Memlükler Hatta Tatar hanlıklara derinlik gerekiyor. Aşiret federasyonları öldü. ak koyunlu, karakoyunlu hürmetler diler. HRE Ve Papa muhabbetine bir el atamadılar. üstelik 10 devlik topraktan nasıl oluyorsa 15 k rebel çıkıyor onunda cevabını alamadım. Beyler kısaca söylemek istediğim şey şu bu oyundan beklentileriniz fazla olmasın kar güden kuruluş gibi çalışıyor elemanlar. golden century dlc bunun en büyük örneği :))
Medeni Hayattan Bahseden Züppelere,
Barıştan Bahseden Kansızlara,
Maziyi İnkar Eden Namussuzlara İnanma..!
Millet, Kan Demektir.
Damarındaki Asil Kanda Türklük Varsa,
Zaten Savaşçılığı Duyacak Ve İsteyeceksin....
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
EU4 - Almanya'daki Olası Harita Değişiklikleri - Yazar: Türk Şad - 13-03-2019, 00:06

Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.