hiç yapay zekanın sizinle dalga geçtiğini hissettiniz mi yoksa bir tek bana mı oluyor
Najd ile Jihad yapıyorum, yıl 1550 Karayipler dışında Amerika boş ve Kilwa'ya vardığımda İspanya ve Fransa ile komşu oluyorum. Aynı savede 1650lerde Hindistan'a girecekken her olası hedefime ya bir batılı garanti atıyor, ya savaşamayacağım bir başkası allylık/garanti atıyor. Rusya ile doğuya varma başarımı yaparken Kamçatka'daki elemanı keşfettiğimde(exploration ile anca görebiliyorum coğrafyayı) rivalım Osmanlı ile ilişki geliştirirken buluyorum kendisini. Rereconquista yaparken Meksika'dan aldığım yerli toprakları yüzünden Osmanlı ittifak bozuyor. İster rng ister human focus diyin bu olayların kasti olması can sıkıyor ve insanı daha mücadeleci bir savee götürmekten ziyade boşa yoruyor hissi veriyor.
[+] 1 üye tahr1bad nickli üyenin bu iletisini beğendi.
Ara

Bu Konudaki Yorumlar
hiç yapay zekanın sizinle dalga geçtiğini hissettiniz mi yoksa bir tek bana mı oluyor - Yazar: tahr1bad - 22-05-2020, 23:11

Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Strategyturk Forumları

Strategyturk Forumları tüm Türk stratejiseverler için büyük ve kaliteli bir platform olma amacı güder. Forum içerisinde çok sayıda strateji oyunu için bölüm ve bu bölümlerde haber konuları, rehberler, mod tanıtımları, multiplayer etkinlikleri ve üye paylaşımları için alanlar yer alır.